Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry On-line
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
man utd fan napisał(a):http://www.plemiona.pl/

Kumpel mi polecił i również zaczęłem grać. Gra jest podobna do znanych Heroes'ów. Ma się swoją wioskę, którą trzeba rozbudowywać. Ma się określone surowce itp. Jeśli ktoś grał w Heroes'ów i mu się spodobała to plemiona z pewnością powinny go wciągnać. Na razie nie jestem jakmiś masterem, bo konto mam dopiero od dzisiaj, ale zapowiada się naprawdę na fajną gierkę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-05-2007 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja też gram w Plemiona od kilku tygodni, ale raczej tylko tak rekreacyjnie. Muszę jednak przyznać, że gra wciąga.

Na jakich jesteście światach/kontynentach? Tongue
01-05-2007 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Jeśli ktoś chce dołączyć do plemiona fanów Man Utd to podajcie swój nick a ja was zaproszę i będziecie mogli skorzystać z zaproszenia i ulepszymy plemię fanów MAN UTD.

ps.To plemię jest na świecie nr 3.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
01-05-2007 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Również jestem na świecie 3, ale mojego plemienia nie opuszczę. Jestem w aPLN, a to bardzo duża siła (razem z głównym plemieniem PLN). To plemię fanów Man Utd raczej długo nie przetrwa. Potrzebny byłby ktoś, kto by tym wszystkim dobrze pokierował.
01-05-2007 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat:Na jakich jesteście światach/kontynentach?

Ja na świecie nr 3, plemie LM.com Tongue Wsumie to nie zamierzam zmieniać plemiona, bo dopiero zaczynam, a tam mam moich dwóch znajomych z innego forum, oni mnie wciągnęli, więc można powiedzieć, że jest mi tam dobrze Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-05-2007 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Romaric Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Moje podejście do gier tego typu jest niezmienne od dłuższego czasu, po prostu to nie dla mnie. Nie pytajcie czemu, zwyczajnie nie lubię internetowych gier.
09-04-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Gra ktoś może z was w Guilid Wars ? Bo Ja Sobie ściągnąłem ale niestety nie ma cd-keya orginalnego Sad
10-04-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #23
 
lol - Po co sciagać gry, w ktore nie mozna zagrac bez oryginalnego cd-keya? No, są moze pirackie servery, ale to nie to samo.

amor patriae nostra lex
10-04-2008 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Zashi napisał(a):lol - Po co sciagać gry, w ktore nie mozna zagrac bez oryginalnego cd-keya? No, są moze pirackie servery, ale to nie to samo.

Ściągnąłem bo nie wiedziałem że jest potrzebny orginalny cd- key gdybym wiedział to logiczne żebym nie ściągnął Smile
11-04-2008 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Piracić się zachciało... Ja osobiście nie popieram piractwa, ale nie mieszam się też w osobiste sprawy innych, róbcie co chcecie. W gry internetowe także się nie mieszam, po prostu ich nie trawie.
11-04-2008 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #26
 
Barthezzz, wszystkie programy jakie masz na kompie są oryginalne? WSZYSTKIE?

Wendland - no to chyba normalnie w przypadku gier MMO :wink:

amor patriae nostra lex
12-04-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Zashi, zapewniam, że wszystkie. Poza tym nawet jakbym chciał ściągnąć jakąś grę z sieci to zeszłoby się z miesiąc, mam strasznie wolny internet.
12-04-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Zashi napisał(a):Wendland - no to chyba normalnie w przypadku gier MMO Wink

Nie ruszyłem głową :wink: ale myślałem że moze być nie orginalny cd-key a jednak sie myliłem :wink:


Barthezzz napisał(a):Zashi, zapewniam, że wszystkie. Poza tym nawet jakbym chciał ściągnąć jakąś grę z sieci to zeszłoby się z miesiąc, mam strasznie wolny internet.

Każda Twoja gra jest orginalna ?? Smile
12-04-2008 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Tu nawet pytanie o gry nie jest. Zacznijmy od Windowsa Wink Potem czy np. WinRAR jest zarejestrowany po upływie okresu probnego. Dalej: czy WORD jest oryginalny itp. itd. Pytam tez o programy :wink: Barthezzz, gier nie trzeba z sieci ssać. Mozna sobie pozyczyc przeciez.

amor patriae nostra lex
12-04-2008 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wendland, w gry często nie grywam, mam ich mało i wszystkie były dosyć tanie więc i tak nie poczułem braku forsy po ich zakupie. W sumie wszystkie moje gry, które teraz posiadam to Heroes III, Gothic I i II, Art of Murder, Port Royal I i II, Gta Vive City i stosik nieużywanych płytek z różnych gazet. Możliwe, że pominąłem jakiś tytuł...

Tak Zashi, wstyd się przyznać ale mam oryginalnego Windowsa Smile. Winrara nie mam zainstalowanego (wiem, że jest użyteczny ale mi akurat się nie przydaje). Z Wordem to samo. Programów, które mam zainstalowane jest niewiele (Audacity, Firefox, Foxit Reader i kilka innych).

Chyba jestem jedynym "takim" użytkownikiem tego forum. No cóż, trzeba z tym żyć Smile.

Nie jesteś jedyny // Pejter

PS. To nie jest chyba temat o piractwiwie? Smile

// ano właśnie, offtop się szerzy tutaj. Jeden ściąga, drugi nie, proste. I nie jest to bynajmniej temat do dyskusji 8) // Ciampel
12-04-2008 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości