Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United 3-1 Wigan Athletic 26.12, OT - 16:00
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United 3-1 Wigan Athletic 26.12, OT - 16:00
A więc przed nami kolejny mecz w tym trudnym okresie świąteczno-noworocznym. Tym razem podejmujemy ekpię Wigan Athletic. Trzeba stwierdzić, że jest to bardza ciekawa drużyna. Potrafi męczyć się ze słabszymi od siebie, ale jednak jest na tyle dobra, aby powalczyć o dobry wynik z gigantami (mecz z Chelsea, z 2:0 na 2:2). Oczywiście faworytem jest niewątpliwie Manchester, lecz 13. drużyna w tabeli na pewno powalczy, tak jak pokazała nam to właśnie z "The Blues". Nie wolno przede wszystkim zlekceważyć rywala, trzeba wyjść na boisko bardzo skoncentrowanym. Jednak uważam, że powinno pójść łatwo, liczę na 3:0 dla Czerwonych Diabłów. Może jakaś brameczka Roo Smile

Zapraszam do dyskusji 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-12-2006 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Manchester musi wygrac bo mi by swieta popsuli Smile

Bedzie oslabienie w srodku pola. Pewnie bedzie grał O`shea, chociaz ja bym wystawil Parka, mimo iz on lepiej czuje sie na skrzydlach.

GO GO UNITED :twisted:

amor patriae nostra lex
25-12-2006 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Na pewno trzeba będzie w tym meczu uważać na Heskey'a, który wpakował dwie bramki Chelsea. Nie zagra Vidic, więc już jest jakieś osłabienie. Rio musi wziąć na siebie odpowiedzialność.
W środku pola brak dwóch podstawowych zawodników. Ja bym zastąpił ich Fletcherem i Parkiem (ewentualnie Park może iść na skrzydło, a Giggs do środka - Ferguson już tak robił). Powinno być dobrze, bo Darren prezentuje się w tym sezonie bardzo przyzwoicie, a Park ma bardzo duży potencjał, tylko pytanie, czy zdołał się już dostatecznie odbudować po dość długiej kontuzji. Zobaczymy.
Oczywiście liczę na zwycięstwo. Obojętnie jakim stosunkiem, ważne trzy punkty.
25-12-2006 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Coz... ostatnio nam z nimi idzie dobrze bo czesto wygrywamy 4-0 ale teraz jak wspomnial moj przedmowca gramy bez carricka i scholsea a to MOZE BYC DUZY PROBLEM. Ja osobiscie nie widze duzego pola manewru i bedzie trzeba postawic na drewnianego fletchera i osika badz giggsa(giggsy drewniakiem nie jest :wink: ). Kurcze jak sobie przypomne jak gral fletcher z villa to sie boje o nasze rozgrywanie. Duzo bedzie zalezalo od gry Ronaldo ktory wydaje sie byc naszym najlepszym pomocnikiem na ten mecz. Trzeba bedzie uwazac na Heskeya, ktory jest silny wysoki i skoczny. Osobiscie postawilbym na :

--------------VDS--------------
Gary----Rio-----Mikael-----Evra
-------------------------------
Park---Fletch---giggs---Ronaldo
-------------------------------
----------Rooney----Saha-------

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-12-2006 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
KanT napisał(a):Kurcze jak sobie przypomne jak gral fletcher z villa to sie boje o nasze rozgrywanie.

Według mnie, Fletcher zaprezentował sie na dobrym poziomie, na pewno nie gorszym niż Carrick, więc o niego bym się nie martwił. Brak będzie tylko tego kreatopra w typie Scholesa, ale mam nadzieję, że Gigs bądź Park go zastąpią.

Co do twojego składu to nie zgadzam się z Silvestrem. W jego miejsce Heinze lub Brown.
25-12-2006 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Pejter napisał(a):Co do twojego składu to nie zgadzam się z Silvestrem. W jego miejsce Heinze lub Brown.


Heinze raczej nie bo on jest bocznym obronca Tongue
Osobiscie wolalbym Browna niz Mikaela,ale i tak wszystko od SAF'a zalezy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-12-2006 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Alex Ferguson zdecydował się wystawić dość rezerwowy skład, który nie radził sobie zbytnio w pierwszej połowie. Jeden z podstawowych graczy w tym meczu, Wayne Rooney miał najlepszą okazję na zdobycie bramki w pierwszych 45 minutach. Później wszedł Ronaldo i było odrazu lepiej Tongue Dwie bramki Portugalczyka, z czego jedna dość przypadkowa, bo po dobitce z niewykorzystanego rzutu karnego. Cieszy mnie też bramka Solskjaera, który w dzisiejszym meczu dostał szansę gry. Niepotrzebnie tylko pod koniec meczu Silvestre sfaulował na polu karnym po czym United straciło bramkę. Ale to nie robi, zwycięstwo pewne, no i cały czas fotel lidera 8)

UNITED :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-12-2006 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
:twisted: :twisted: :twisted: taaaak taaaak taaaaak !!! gladkie zwyciestwo i jeszcze niebieskie gowna remisuja u siebie !!! Zobaczcie na nasz staty ? MU graja cudnie i mam nadzieje,ze nikt nie stanie na na drodze do mistrzostwa oraz upokorzenia niebieskich pajacow :twisted: :twisted: :twisted:
26-12-2006 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Grzeho napisał(a):Heinze raczej nie bo on jest bocznym obronca Tongue

Tak? To zobacz sobie, na jakiej pozycji on w reprezentacji Argentyny gra :wink:

Wczorajszego meczu nie mogłem niestety oglądać - siła wyższa. Z tego co czytałem to pierwsza połowa była dosyć słaba w naszym wykonaniu, jednak już druga odsłona bardzo dobra. Znowu wyśmienitą formą wykazał się Ronaldo, który ponownie zdobył dwie bramki i ma na koncie ich już 10 (drugie miejsce za Drogbą-12).
Zastanawia mnie jednak, dlaczego w tym meczu grali Scholes i Vidic. Przecież oni mieli pauzować za żółte kartki, tymczasem obaj zagrali. Wszędzie o tym pisali, że ni będą mogli grać, więc jest to dla mnie duże zaskoczenie. Wiecie coś o tym?

WoLaK napisał(a):niebieskie gowna [...] niebieskich pajacow

Dalsze obrażanie innych zespołów może się dla ciebie źle skończyć, więc hamuj się.
27-12-2006 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
Dobrych swiat ciag dalszy Smile Ogladalem meczyk (w kiepskiej jakosci) i sklad dziwny, ale radzili sobie calkiem calkiem. Znowu strzela Ronaldo. Niech sobie strzela mi to nie przeszkadza.

...i tak najwazniejsze mecz Reading - Chelsea zakonczyl sie wynikiem 2-2 i mamy 4 pkt przewagi!

amor patriae nostra lex
27-12-2006 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Wczoraj byłem na waznej iomprezie rodzinnej (30 lecie ślubu wiec wiadomo o co chodzi). Tak się złożyło, że jeszcze do tego zaręczyny mojej kuzynki... no i wypiło się na 5 osób 3 litry wódki (Finlandia). Byłem mocno sponiewierany, ale przychodze do domu, włanczam kompa a tu łup!! 3:1 dla MU i do tego Chelsea remisuje. Wow myślę. Oglądam statsy... Ronaldo 2 a i dołożył jeszcze nasz ulubiony Ole jedno trafienie. No pięknie myślę sobie, po pijaku mi się coś tam przestawia i to mi się sni tylko i do tego pewnie gdzieś na ławce w parku śpię... By się upewnić obejrzałem bramki z meczu... i patrze a tu Scholes i Vidic po boisku biega~!!! Jak to!!! "Oni za kartki nie mogli grać!" i tak sobie myśląc byłem pewien na 99% że po pijaku mam jakies dziwne sny. położyłem się... rano wstaję i co widzę?!! Że to prawda była... 8) Zacząłem sie z siebie smiac.. .ale... co robił Vidic i Scholes na boisku? Niech mi ktoś t uprzejmie wyjaśni.
27-12-2006 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Grali sobie Tongue Na poważnie to w Anglii jest przepis, który mówi, że kara zaczyna się 2 mecze po tym, kiedy dostało się karę. w Przypadku Vidic`a i Paul`a pauza będzie obowiązywać podczas meczu z Reading Wink
27-12-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Szkoda ze vidic nie zagra,ale mysle,ze i tak obejdzie sie bez wiekszych komplikacji.Reading niczym specjalnym nie zaskakuje w tym sezonie oprocz chwalbnych meczow z naszymi niebieskimi przyjaciolmi(zglaszcza w tym w pierwszej rundzie sezonu :twisted: )Definitywnie nam sprzyjaja wiec nie powinno byc problemu.
Mecz z Wigan pokazal to,ze warto sie zastanowic nad tym czy Park nie powinien zagrac w pierwszym skladzie.
27-12-2006 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości