Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newcastle United 2-2 Manchester United 01.01.2007, 18:10
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Newcastle United 2-2 Manchester United 01.01.2007, 18:10
Tym razem podejmujemy na St. James's Park (nigdy nie wiem jak się pisze) Newcastle. Każdy z pewnością pamięta, że zawsze sobie z nimi United radziło, niegdyś padały z nimi wysokie wyniki. Jednak nieraz już przekonaliśmy się jak to niejedna drużyna lubi z nami zagrać dobrze. Będzie trudno, lecz oczywiście jak zawsze wierzę w Manchester i stawiam na wynik 1:2 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-12-2006 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wywalmy z obrony Silvestre'a, zmotywujmy porządnie Carricka, miejmy nadzieję, że Ronaldo dalej będzie w formie, a rozniesiemy ich dosyć wysoko.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione - 4:1 dla Manchester United
Jeżeli nie zostaną spełnione - 1:0 (też dla Manchesteru)
01-01-2007 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Nowy rok trzeba dobrze zaczac. Musimy tylko odpowiedziec na pytanie: Wygrany czy ich rozniesiemy?

Obysmy sie nie przeliczyi jak z WHU, ale watpie po tym jak dobrze rozegralismy ostatnie mecze. 3 pkt przewagi nad Chelsea bedzie utrzymane!! No chyba ze The Blues znowu wtopa.. 8)

amor patriae nostra lex
01-01-2007 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TorreS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cześć, jak można obejrzeć ten mecz za pomocą interneti i jakim oprogramowaniem ? Proszę o szybką odpowiedź, jestem wielkim fanem Manchester United Utd i chcę sobie ten meczyk obejrzeć, ale nie mam kablówki.

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
01-01-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
TorreS napisał(a):Cześć, jak można obejrzeć ten mecz za pomocą interneti i jakim oprogramowaniem ? Proszę o szybką odpowiedź, jestem wielkim fanem Manchester United Utd i chcę sobie ten meczyk obejrzeć, ale nie mam kablówki.

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/

Tutaj wszystko jest opisane. No prawie... Sciagni TV Ants bo moim zdaniem dobrze chodzi. Oczywiscie mecz czasami przerywa sie, ale to glownie na poczatku, potem juz dobrze...

amor patriae nostra lex
01-01-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TorreS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
A jaki wpisać kanał w TvAnts żeby obejrzeć ten mecz ??
01-01-2007 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oglądałem mecz (dopiero co się skończył) i chce sie podzielic moimi spostrzeżeniami.

Bohaterami meczu byli bramkarze obu zespołów (szczególnie E.V.D.Sar) a Scholes pokazał, dlaczego przez tyle lat gra dla MU w 1 składzie.

Najbardziej boli fakt, że skutecznośc naszych dzisiajszych napastników jest poprostu TRAGICZNA a wręcz KOSZMARNY!!! Rooney od dawna nic nie strzelił a w dzisiajszym meczu pokazał że jest w bardzo kiepskiej formie (cień tego Rooney'a sprzed roku). Naszych napastników muszą wyręczać pomocnicy co bardzo źle swiadczy o takim klubie na takim poziomie. Ronaldo jest w super formie, ale on nie będzie w takiej formie wiecznie (dzisiaj mocno go kopali po nogach wieśniacy). Saha próbuje strzelać ale poprostu ma pecha... Rooney nie walczy... Park trafił w słupek (cholerny pech) ale coś tam strzelał i nawet jako tako to wyglądało. Flrtcher zagrał dosć dobrze, rozgrywał i kilka piłek wywalczył. Vidić powinien dostać czerwień za kosę z łokcia (obiektywnie patrząc) ale nasi rywale bardzo ostro grali co było zresztą widać.

Bramki dla Newcastle: Pierwsza to poprostu fenomenalny strzał i Edwin był bez szans, więc nie ma kogo za to winić(chyba że jak zwykle obronę, ze nie zablokowali...) bramka nr.2 to ewidentny bład obrony która zostawiła miejsce na strzał który odbiłsię tam jeszcze od kogoś i efekt jest jaki jest.
Mogło być wyżej dla NU gdyby nie błyskotl;iwa gra i doświadczenia Edwina w bramce.

Gole dla MU to popis Scholesa (szczególnie ten pierwszy). Nie wiem, czy dobrze zauważyłem, ale po jednej z interwencji Edwin pokazał "faka" Martinsowi (nie jestem pewien na 100%)

Podsumowanie:
- Rooney niech zaczyna na ławie, jeśli ma być tak nieskuteczny, a w pierwszej 11 niech na ataku gra Solskjaer
- Musimy troche uważniej grać w obronie i nie tracić tak głupio piłek i czasami oddać strzał z dystansu a nie z uporem do skrzydła grać i dośrodkowanie które i tak będzie wybite.

To tyle, wyrównany mecz i chyba NU zasłużyło na taki wynik...
01-01-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Nie jestem aż tak bardzo załamany tym remisem, ponieważ wrazie, gdy jutro Chelsea wygra z Aston Villą nadal United będzie miało przewagę, tylko 4 punktów. Jednak Czerwone Diabły mogły wygrać to spotkanie. Rażąca nieskuteczność, strzały obok albo świetne interwencje Shay'a Given'a. Stojko już zauważyłe, że nasza obrona ostatnio coś szwankuje. Tracimy bramek zdecydowanie za dużo, u siebie i na wyjeździe. Nie jest to wina Edwin, bo dzisiaj wybronił kilka groźnych piłek. No i trzeba poprawić tą rażącą nieskuteczność. Brawa dla Scholesa za dwie ładne bramki, brawa także dla Milnera i Edgara, którzy również popisali się świetnymi bramkami.

Świat się nie zawalił, gramy dalej :!: UNITED :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-01-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Zgadzam się, świat nie uległ zagładzie przez ten rmis, a moglibyśmy nawet to przegrać gdyby nie Edwin i Sbierski. Ale trzeba dostrzegać słabą grę u nas i mówić o tym tak samo jak dostrzegać dobrą grę przeciwnika. NU zagrało naprawdę dobre spotkanie i jeśli graliby tak cały czas, to L'pool i Arsenal musiałyby uznac wyższosc w tabeli NU. Szkoda niewykorzystanych sytuacji Parka i Rooneya + strzał Giggsa na początu, bo to jak wiemy zemściło się na nas. Given naprawdę grał świetnie i widac, że jest podporą MU.
01-01-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości