Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Porstmouth (30.01.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: Man United - Porstmouth 30.01
pimpek napisał(a):Zabraknie jednak najlepszego strzelca tego zespołu, Benjaniego (z racji PNA), który ma w tym sezonie na koncie 12 bramek.
Wszystko byłoby pięknie, gdyby jego Zimbabwe w tym PNA grało :lol: Więc jednak go nie zabraknie.


Fan United od 1992 roku
30-01-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Man United - Porstmouth 30.01
A to przepraszam za błąd, rzeczywiście, pomyliło mi się. :oops: Patrząc na Zambię, przywidziało mi się coś innego.
30-01-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #33
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Ja tam odnośnie tego meczu jestem bardzo ostrożny, wolę zawsze traktować każdego przeciwnika na równo z sobą i nie liczyć na to, że ktoś tam w PNA gra, albo inny 'kopacz' jest kontuzjowany. Piłka rządzi się własnymi prawami i zawsze trzeba liczyć się z niespodziankami ( :arrow: jak choćby sławny już balonik w FA Cup ... biedne Man City). Oczywiście liczę na zwycięstwo (puk, puk, odpukać), ale teraz nie możemy sobie pozwolić na żadną, nawet najmniejszą wpadkę!

Idziemy łeb w łeb z Arsenalem i każde potknięcie może mieć katastrofalne skutki. Fergie o tym doskonale wie i mam nadzieję, że wyperswaduje Czerwonym Diabłom grę na serio, a nie łaskotanie bramki Portsmouth....

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-01-2008 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tęgi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Man United - Porstmouth 30.01
pimpek napisał(a):Groźny będzie Benjani, który ma w tym sezonie na koncie 12 bramek.

Bez przesady, koleś nie jest na tyle dobry by poważnie nam zagrozić. Strzela - to i owszem - ale generalnie ze słabszymi zespołami. Nie widziałem żeby w spotkaniu z naprawdę silnym rywalem błyszczał. Imponuje mi tylko szybkością.

Dobrze by było zdobyć bramkę względnie wcześnie, wtedy dużo łatwiej się gra. Jeżeli gracze Porstmouth nie będą jakoś super zmotywowani liczę na pewne zwycięstwo. Jest jednak małe jedno ale - w moim odczuciu zawsze motywowali się na mecze z nami - wszyscy wiemy co potrafi w bramce wyczyniać James będący w dobrej formie. Gramy jednak u siebie i to oraz nasza obecna forma stawia nas jako zdecydowanych faworytów tego spotkania.
30-01-2008 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Evra (kartki) i Vidic (choroba) poza składem.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-01-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Man United - Porstmouth 30.01
To się obrona trochę posypała, pewnie Pique zagra i O'shea albo Fletcher jako zapchaj-dziurę jak to już mu się zdarzyło ja lewej obronie.
30-01-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TRSWS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Man United - Porstmouth 30.01
No, trochę dziura się w obronie zrobiła. Dobrze, że to teraz, nie przed jakimś cięższym spotkaniem. Chociaż myślę, że Pique spokojnie zagra na dobrym poziomie, a za Evrę O'Shea, miejmy nadzieję, wystarczy. Albo wyjdzie Danny Simpson, kto wie. Mam nadzieję, że zmiennicy nie zawalą, tylko wykorzystają szansę.
30-01-2008 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #38
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Pierwsza sprawa:
Nie wiem skąd info, że już w tym meczu pauzuje Evra. Pat nie zagra bowiem dopiero na White Hart Lane. Z dwojga złego wolałbym, aby Francuza zabrakło dzisiaj, ale niestety nie wystąpi w kolejnym spotkaniu.

Druga sprawa:
Pique jest kontuzjowany i z pewnością nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Man United - Porstmouth 30.01
michal85 sory zapomiałem o Pique, więc zapewne Brown wejdzie na miejsce Vidica, a John na prawą.
30-01-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Dałbym następujący skład:

VDS - O'Shea, Ferdinand, Brown, Evra - C. Ronaldo, Scholes, Anderson, Nani - Tevez, Rooney

Giggs ze względu na wiek może odpocząć, Anderson niech teraz zagra bo zdaje mi się, że potem wyjeżdza na zgrupowanie kiedy ManUtd będzie grać dalej. Scholes musi nadal wchodzić w tryb meczowy Smile Wystawiłbym Pique ale skoro piszecie że jest kontuzjowany :/

"We Are The Pride of All Europe"
30-01-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Ja tam bym wpuścił Fletchera i Kuszczaka. Nie spodziewam się jakiejś wielkiej walki i problemów ze zwycięstwem. Mecz z jednej strony dość ważny, bo trzeba deptać po piętach Arsenalowi jak tylko się da, więc pozwolić sobie na wpadkę ze słabszym przeciwnikiem nie możemy. Jednak myślę, że ww. dwójka może zagrać, bo raczej nie zaszkodzą, a i spotkanie wybitnie trudne nie będzie. Dajmy trochę pograć chłopakom. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
30-01-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #42
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Nie powinniśmy bawić się w żadne odpuszczanie i powinien wyjść najmocniejszy skład. Nie możemy teraz sobie pozwolić na stratę punktów. Nic tylko wyjść, zdobyć bramki i wygrać. Nie będzie to trudne spotkanie aczkolwiek nie możemy lekceważyć przeciwnika. Ot, typowy mecz w Premier League. Big Grin 3 punkty zostają na Old Trafford. ;]
30-01-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Alex na pewno chętnie dałby pograć Fletcherowi i Kuszczakowi ale to jest jednak pewne ryzyko Smile gdy wynik nie będzie korzystny to będzie mu się zarzucało wystawienie tych dwóch. Teraz każdy mecz jest jak finał !!Smile

"We Are The Pride of All Europe"
30-01-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Leszczu napisał(a):Teraz każdy mecz jest jak finał !!Smile
No i właśnie w tym sęk, że nie ma kiedy wystawiać rezerwowych. Do końca sezonu nie będzie już wielu meczy w których można eksperymentować. A co do Kuszczaka to nie widzę powodu, aby miał zagrać. Jak zdrowy jest Edwin to on gra. Hierarchia jest od dawna ustalona.


Fan United od 1992 roku
30-01-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Man United - Porstmouth 30.01
Ale Fletcher mógłby zagrać, zawsze walczy, ambitny zawodnik, w końcu jest kapitanem reprezentacji, nie mam nic przeciwko jego występowi.
30-01-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości