Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlepki MU
mati_10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
besty napisał(a):Słowa były skierowane do Kuby.
Post został napisany przeze mnie, przez pomyłkę się nie zalogowałem.
Nie, nie mam kompleksów i nie boję się ujawnić.

Nie miałem też zamiaru wskazania typu kupujcie u tego czy tego, bo ma lepsze vlepki, po prostu chciałem ukazać suchy fakt, że ja również zakupiłem tu i tu i ogółem zachęcam do nabywania vlepek. Jak inaczej zabrzmiało, to sorry.

Aha, sorki, źle zrozumiałem post, odebrałem to jak prowokacje.
Pozdrawiam!
17-01-2007 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mati_10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Vlepki wreszcie do kupienia !!!

[Obrazek: 35kl4xf.jpg]
http://i5.tinypic.com/2mwdls3.jpg

Cena nie uległa zmianie, 5 zł za 30 sztuk!

Zamówienia na gg 4407038, lub priv!
Pozdrawiam
06-02-2007 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Mati też całkiem ciekawe projekty, ale jakoś chorzowianin był "pod ręką" i to z nim się skontaktowałem w sprawie vlepek. Doszły w czwartek. Dla mnie totalne zaskoczenie - nie sądziłem, że może to być zrobione aż tak profesjonalnie. Już zacząłem małą "propagandę" na osiedlu i w szkole, i gdzie nie przejdę teraz, widzę swoją vlepkę - od razu się robi miło.

Niedługo ma być druga seria - więcej rodzajów naklejek, a co za tym idzie - niższe ceny. Bez dwóch zdań się na to piszę. I mam jeszcze nadzieję, że może uda się odzyskać wiele projektów ze straconej bazy, które były równie świetne, jak nie lepsze Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
09-02-2007 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mati_10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ciampel napisał(a):Mati też całkiem ciekawe projekty, ale jakoś chorzowianin był "pod ręką" i to z nim się skontaktowałem w sprawie vlepek. Doszły w czwartek. Dla mnie totalne zaskoczenie - nie sądziłem, że może to być zrobione aż tak profesjonalnie. Już zacząłem małą "propagandę" na osiedlu i w szkole, i gdzie nie przejdę teraz, widzę swoją vlepkę - od razu się robi miło.

Niedługo ma być druga seria - więcej rodzajów naklejek, a co za tym idzie - niższe ceny. Bez dwóch zdań się na to piszę. I mam jeszcze nadzieję, że może uda się odzyskać wiele projektów ze straconej bazy, które były równie świetne, jak nie lepsze Wink

niedługo ma być druga seria ? A kto robi ?
10-02-2007 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
mati_10 napisał(a):niedługo ma być druga seria ? A kto robi ?

Gdybyś czytał uważnie posty to byś wiedział, że KS Ruch Chorzów.

P.S. Cytuj tylko fragment tekstu, do którego się odnosisz.
10-02-2007 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mati_10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Przecież on już zrobił, i to wcześniej ode mnie.

Pejter -> Ale chyba wyraźnie Ciampel pisze o 2 serii.
10-02-2007 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Opel vel Ks Ruch już kilkakrotnie tutaj o tym wspominał. Pierwsza seria miała na celu sprawdzenie opłacalności całego przedsięwzięcia - czy będą chętni. A z tego co wiem, wysyłek miał całkiem sporo, zatem nie widzę powodów, dla których miałby rezygnować z nakręcania tego wszystkiego dalej. I jeśli nie będzie trzeba szukać grafików do tworzenia projektów, bo odzyskamy te starocie, wszystko wyjaśni się pewnie o wiele wcześniej, niż przypuszczaliśmy.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-02-2007 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
ja zamówiłem vlepki od obu Panow i nie załuje vlepki są super i aktualnie rozklejam w miescie Smile Zdecydowanie polecam Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-02-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
no ładnie by było jakbyscie odzyskali starą bazę pamiętam 1 vlepkę Diabła na czarnym tle i napis jak dobrze pamietam RED DEVILS FROM POLAND - MANCHESTER UNITED pamietam ze to był hit :]
10-02-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
KS Ruch Chorzów napisał(a):no ładnie by było jakbyscie odzyskali starą bazę pamiętam 1 vlepkę Diabła na czarnym tle i napis jak dobrze pamietam RED DEVILS FROM POLAND - MANCHESTER UNITED pamietam ze to był hit :]

Dokładnie, tzeba będzie o to walczyć.

Aha jak juz o tym pisze to chce dodać że na każdej robionej przez Nas vlepce powinno byc napisane Red Army from Poland, Red Devils from Poland, Fan Club Poland itp musi byc zaznaczone POLAND Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-02-2007 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Seki napisał(a):Aha jak juz o tym pisze to chce dodać że na każdej robionej przez Nas vlepce powinno byc napisane Red Army from Poland, Red Devils from Poland, Fan Club Poland itp musi byc zaznaczone POLAND Tongue

Zgadzam się w 100%! Skoro tworzymy fanclub to reprezentujmy go i "rozszerzajmy" :twisted: .
13-02-2007 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Również "wzbogaciłem się" o vlepy od KS Rucha. Praktycznie już od czwartku rozlepiam i biorąc pod uwagę, że tak naprawde robie to pierwszy raz, troche już nawlepiałem i zostało mało Tongue Tak czy siak przedsięwzięcia bardzo dobre i myślę, że tak jak wspomniał Seki na przyszłość każda vlepa powinna mieć napis związany z Polską, no i gdyby okazja była do kolejnej serii vlep, to brałbym wiecej no i myślę, że zamowienia takze byłyby tańsze.

Póki co tylko szm**a ze sklepiku zdarła vlepe, reszta w szkole cacy błyszczy 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-02-2007 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
U mnie też widnieje jedna na drzwiach od sklepiku. Jeśli ktoś ją zerwie, to lepiej, żebym nie wiedział, kto dokonał tak haniebnego czynu Wink Początkowo obawiałem się, że ze względu na mróz, śnieg i deszcz vlepy zaczną odpadać. Ale mam już od dawna ustaloną trasę chodzenia z pieskiem i codziennie trzykrotnie robię obchód, patrząc, czy jakaś to czasem się nie odkleiła. Wszystko w porządku, ładnie się trzymają, także drukarnia nie odszpeciła tego "na odwal". Tylko czekać na projekty ze starego forum i jedziemy z drugą serią!

capo di tutti capi

MUSC PL
13-02-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KS Ruch Chorzów Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
ciesze sie ze sie Wam vlepki podobają :] rozsławiajcie dalej Nasz kochany klub

PS. Gracel_11 KS RuchU !! a jak niy tak to po prostu od OPLA 8)
13-02-2007 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mati_10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Witam,
Vlepek już końcówka! Smile Kto sie nie załapał, ma ostatnią szansę! Smile
20-02-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości