Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o redaktorach - newsy
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Opinia o redaktorach - newsy
Chciałbym pogratulować wszystkim newsmanom. Serwis wreszczie odżył pod wzgłedem wiadomości. To świetna wiadomośc i niektóre działy strony są odświeżone. Jakie sa dalsze plany redakcji i módów na ulepszanie strony?

Jeśli założyłeś temat o newsach to tutaj rozmawiamy o newsach, a nie o innych ulepszeniach strony. Dalsze plany to przede wszystkim podtrzymanie formy z newsami oraz lepsze aktualizacje, a w niedalekiej przyszłość może jeszcze coś więcej. Na razie bez konkretów. / Pejter
15-01-2007 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Pejter dał mi funckje, która pozwala mi moderować niektóre komentarze, które zawierają jakieś brzydkie słowa, bądź w teści takiego tekstu są obrażani inni. Dostałem tą funkcję wczoraj i już w tym samym dniu zedytowałem sporo komentów, w których przede wszystkim poniżano piłkarzy, bądź innych userów strony, zdarzały się także przekleństwa. Więc wpadłem na pomysł, aby napisać newsa, aby ludzie komentowali przyzwoicie i kulturalnie, a jak nie to po prostu dla kogoś takiego, co pisze byle jak, czeka "nagroda" w postaci jakiegoś zawieszenia itp.

Wyrażajcie opinie na temat, bo chciałbym wiedzieć, co o tym myślicie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-01-2007 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Po pierwsze, to czeka cię naprawdę sporo pracy.
Po drugie, to moim zdaniem napisanie newsa o tym, nic ci nie da. Ludzie dalej będa po sobie jeździć a ty bedziesz musiał dalej usuwać ich komenty.
Więc moim zdaniem, to strata czasu, jeśli pisałbyś co tydzień newsa by się uspokoili...

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-01-2007 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Odwiedza nas właśnie dużo takich przygłupów (to za mało powiedziane), ale jedyną rzeczą, którą możemy zrobić, jest właśnie usuwanie komentarzy. Ja raz z jednym gościem wdałem się w dyskusję, bowiem twierdził, iż Arsenal jest najlepszy, Manchester słaby, a jego argumenty typu "gdybym chciał to bym cię zrobił w piłkę" mówią same za siebie :lol: Do tej pory nie wiem o co gościowi chodziło. Newsów przybywa, jest względnie dobrze, trzeba tylko utrzymać formę i wyniki przyjdą same.

I lepiej nie wdawać się z takimi w rozmowę. Szkoda czasu i nerwów.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-01-2007 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
No niestety, ale nie wszyscy wchodzący na stronę to fani United. Są też złośliwi kibice (jeśli możnaby ich takimi nazwać) innych drużyn i zaczynają pisać jakie to nie sa ich ukochane drużyny, jeszcze naubliżają United, newsmanom, szkoda gadać. Żeby to jeszcze jakiś stosowne argumenty mieli. :?

Tak, jak mówi Ciampel, nie nalezy z nimi dyskutować bo napiszą jeszcze z kilka głupich komentów. :? Sam byłem przez chwilę (chwilę, bo chwile ale zawsze) newsmanem i pamiętam takich to "jegomościów", zresztą teraz jak czytam komenty na stronie to po prostu mam nudności :?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-01-2007 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dobrym rozwiązaniem byłoby to, aby była rejestracja i logowanie, rozmawiałem o tym z Pejterem, lecz stwierdził, że niestety narazie nic w tym kierunku nie da się zrobić. Rejestracja już więcej by pomogła, bo wtedy niektórym byłoby szkoda konta stracić przez głupie pisanie itp. Mam nadzieję, że jednak w przyszłości to się zmieni, oczywiście na lepsze Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-01-2007 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
To właśnie miałem powiedzieć. Szkoda, bo dawałoby to nowe możliwości. Niestety, skoro nie jest to możliwe, zostaje nam póki co usówanie debilnych komentów.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-01-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Hmm, w sumie relacje on-line to też newsy, więc napiszę o tym tutaj.

Bardzo się cieszę, że chyba z każdego meczu naszych kochanych Diabełków jest relacja on-line. To dobre dla osób, takich jak ja, które nie mają kanałów z meczami United, dostępnych tylko na platformach cyfrowych. Wiele razy, gdy chcę być na bieżąco z poczynaniami zawodników w meczu naszej drużyny to właśnie wchodzę na stronę. Dzięki serdeczne za te relacje, które trzeba przyznać są bardzo ciekawie prowadzone.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
27-01-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Na razie robimy to w formie newsu, ale trzeba powoli zmienić coś w bardziej nowoczesnym kierunku, jak mają inne strony. Staramy się jak możemy - jeśli nie ma Niurka, zastępuje go Valver albo ja także jest rotacja i mimo wszystko na relację zawsze można liczyć. Może nie jest ona jakaś nadzwyczajna, ale cieszymy się, że wam pasuje. I przy okazji - zachęcam do wchodzenia na czat w trakcie meczu, zawsze to sobie pogadamy w szerszym gronie, bo gdyby wpadła forumowa gwardia wczoraj na spotkaniu z Pompey, to byłoby z 25 osób Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
28-01-2007 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red_DeviL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #10
Pozytywnie zaskoczony:)
Szczerze mówiąc to myslałem o tym ze stronka sie rozleci, było malo newsów i nic sie niedziało;/ Lecz od pewnego czasu sie to zmienilo, co chwila newsy, dział download działa sprawnie no i forumSmile Wielkie dzieki chłopaki !!! Kupa dobraj roboty sam pomagam w tworzeniu i utrzymywaniu szkolnej stronki wiec wiem ile to roboty.
01-02-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Strona była w niezłych tarapatach. Pamiętam, jak zostało nas 4 - 5 ludzi w całej ekipie. Ja, Pejter, Niurek, Red. Dede i Panzer przestali pisać i była poprostu tragedia. Teraz wreszcie odbiliśmy się od dna i nabieramy impetu...

PER ASERA AD ASTRA (przez trudy do gwiazd).

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-02-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cieszę się, że ktoś docenia naszą pracę. Newsów teraz trochę więcej, bo mam ferie, dlatego staram się pisać w wolnych chwilach, a inni newsmani też nie próżnują.

Potrzebni są jednak kolejni newsmani, najlepiej z dużą ilością wolnego czasu. Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany, proszę o kontakt na maila.
01-02-2007 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Póki co Stojko też jest nas w redakcji niewiele więcej, ale widać, że wszystko kręci się w dobrym kierunku. Pejter teraz pisze jak szalony, lada moment w czas ferii wchodzi Valver ze mną, to powinno być dobrze. Może w między czasie ktoś dojdzie do ekipy. Wiele osób to na pewno docenia - zobaczcie chociażby na ilość komentów, która się statystycznie chyba zwiększa. Do tego na czacie ostatnio było aż 20 osób, jak dostanę MODa od Pejtera i tam, będę się starał jakoś to trzymać i nakręcać.

Powoli wracamy, będzie dobrze ludzie.

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Tak, tak strona idzie w dobrym kierunku, a to wszystko dzięki wam chłopaki, dzięki. Sam byłem newsmanem i wiem, jaka to uciążliwa praca, także gratulacje podwójne. Z newsami na stronie było coraz gorzej, ale teraz to potrzeba więcej czasu, aby przeczytać te wszystkie informacje 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-02-2007 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
marcelo napisał(a):uciążliwa praca
Gdyby to było uciążliwe, to nawet nie zabierałbym się za to :)Przyjemna praca, szkoda, że mam tak mało czasu - jeśli miałbym go więcej, to ilość newsów byłaby jeszcze większa, acz i tak jest dobrze w porównaniu z tym, co było wcześniej. Tutaj brawa dla Pejtera, Ciampela, Valverde i czasem Stojka oraz Reda Tongue

Pejter -> Cóż za skromność... 8)
02-02-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości