Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komórki, kamery - elektronika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Komórki, kamery - elektronika
Założyłem ten temat, ponieważ nie ma go na forum, a z pewnością większość z Was (chyba każdy) ma telefon komórkowy. Ale tutaj też możemy rozmawiać o aparatach fotograficznych, kamerach cyfrowych i innych rzeczach.

Wczoraj dostałem nowy telefonik, a jest nim Sony Ericsson W300i. Ma wszystko (oczywiście oprócz tostera, lodówki itp. Tongue ): MP3, aparat, dyktafon, MMS-y, gry JAVA itp. Ogólnie bardzo się ciesze, nigdy chyba nie miałem takiej radochy z komórki :lol:

[Obrazek: sony-ericsson-w300i-black.jpg]

Zapraszam do pisania w temacie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-01-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja mam od niedawna Sony Ericsson K300i, wcześniej miałem T230. Właściwie to nie planowałem kupna nowego, bo mi niepotrzebne są te wszystkie bajery - ważne że można pisać smsy i rozmawiać bez przeszkód. Nadarzyła się jednak okazja, bo tacie się kończył abonament i chciał sobie nową komórkę kupić (jego stary Phillips już powoli odmawiał posłuszeństwa), więc kupił sobie K300i, dał go mi, a ja mu dałem mojego T230 Big Grin Musiałem tylko ściągnąć sim-locka i to cały koszt tej transakcji.

A aparat cyfrowy mam firmy OLYMPUS. Nie chce mi się teraz zaglądać jaki model, w każdym razie nie jest to najwyższa jakość, bo był kupowane dobre parę lat temu. Być może niedługo zakupię jakiegoś nowego.
17-01-2007 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja mam osobiście telefon idealnie skonfigurowany do moich potrzeb: Nikię 6030.
Każdy wie, że firma Nokia produkuje najlepsze aparaty telefoniczne na swiecie. Postawiłem nie na bajery, których się nie wykorzystuje (bo np. aparat z rozdzielczością 1,3 Mpix to śmiech poprostu). Bateria ładnie trzyma, a jedynym bajerem jest radio wbudowane w telefon. Jestem zadowolony!

http://skb.pl/allegro/6030_3.jpg <--- to ten telefonik.

Zajmuje się fotografią od roku i naprawdę nieźle mi idzie, a wcale nie mam sprzętu za 2000 zł! Mój arsenał to bardzo solidny Sony DSCP93A. Moją roczną prace i fotografię możecie obejrzeć pod tym linkiem:

http://stojkovic.digart.pl/digarty/

Nie używam żadnych programów do obróbki graficznej. Wszystko to efekty ustawienia aparatu.
17-01-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Mi brat w zeszłym roku zrobił prezent w postaci kupna telefonu NOKIA 3220 - angielska, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Żadny tam wielki hit mody, ale ma wymienianą tylną obudowę i mogę sobie wstawiać tam obrazki - oczywiście głównie przeważa tam Ronaldo Wink

Aparat - Minolta, jednak dosyć rzadko go używam. Jedynie na jakichś wyjazdach, wycieczkach etc. Choć ostatnio zaczął mi szwankować i pewnie wybiorę się w podróż do jakiegoś zakładu fotograficznego, co by zbadali problem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mam pytanie, czy SE K700i miał problemy z oprogramowaniem? No i czy środkowy "joystick" się nie niszczył w szybkim tępie?
Kiedyś znajomy mi chciał sprzedac ten model, wiadomo bajery itp, ale ja wolałem nówkę z salonu. Mimo to chciałem się dowiedzieć conieco o tym modelu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Mój kumpel ma SE K700i, z oprogramowaniem to nie wiem, ale chyba nie miał aż takich wielkich problemów, za to joystick jak w większości telefonów szybko mu się wyrobił, czasem już nie łapie i trzeba nieźle to przycisnąć, aby zadziałał. Więc radzę najlepiej wybierać telefony bez joy'a Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Stojkovic napisał(a):No i czy środkowy "joystick" się nie niszczył w szybkim tępie?
Nie wiem, czy akurat w 700i, w każdym razie ja miałem t68i - po kilku miesiącach było po joyu. Kumpel ma 300i, joystick też nawala. Tak, jak pisał Kuba, nie polecałbym telefonu z joystickiem.
26-01-2007 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Słyszałem też, ze często komy firmy SE mają problem z trzymaniem baterii, za dużo bajerów mają... i trzeba ładowac po kilku miechach codziennie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-01-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja miałem SE T230, teraz mam K300i i z tą baterią nie jest najgorzej. Ładować muszę co kilka dni w zależności od tego, jak dużo jej używam. Jednak może to być spowodowane również tym, że nie piszę 10 czy 20 smsów na dzień, ani nie wykonuję 15 telefonów, tak jak niektórzy.
26-01-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja mam Sony Ericssona J210i i jestem z niego bardzo zadowolony.Dostałem go rok temu 30czerwca na moje urodziny.Gdy wróciłem do domu od kumpla moi rodzice zebrali się w kuchni.Ja wchodzę do domu i myślę"co tu tak cicho,pewnie coś szykują"wchodzę do kuchni,patrze a tam cała rodzina (rodzice i brat)i śpiewają Sto lat itd.później po uściskach patrze a tata wyciąga z szafki pudełko z komórką.Stanąłem w miejscu i skamieniałem.Nowa koma!-krzyknąłem. :lol:
17-02-2007 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:Gdy wróciłem do domu od kumpla moi rodzice zebrali się w kuchni.Ja wchodzę do domu i myślę"co tu tak cicho,pewnie coś szykują"wchodzę do kuchni,patrze a tam cała rodzina (rodzice i brat)i śpiewają Sto lat itd.później po uściskach patrze a tata wyciąga z szafki pudełko z komórką.Stanąłem w miejscu i skamieniałem.Nowa koma!-krzyknąłem.

To jest temat o telefonach komorkowych, a nie imprezach urodzinowych Tongue Nie musisz nam zdawac relacji z twoich urodzin, wystarczy, ze napiszesz cos o swoim telefonie :wink:

Pejter -> Opisał po prostu w jaki sposób otrzymał komórkę. W czym problem?
17-02-2007 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Juz wiem czemu moj temat usuniety - przepraszam - nie spojrzalem...

A wiec. Od wczoraj jestem posiadaczem Nokii 5300. Ów telefon posiada mp3, apart 1,3, kamere, jave, irde, blutooth - słowe: pelny zestaw. Jakos dźwieku z glosniczka stereo i ze sluchawek jest, jak dla mnie, bardzo dobra.

Jak ktos nie wiem o ktorym telefonie mowie, to daje zdjecie:
[Obrazek: 51398fr9.th.jpg]

Mam ten sam kolor.

amor patriae nostra lex
25-05-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
[Obrazek: img.php?id=680&size=2] to jest wypas, tylko szkoda, ze koszutuje w granicach 2700 zł Sad Nokia N95 jakby ktos nie wiedzial

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-05-2007 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Pozwole sobie na długiego posta jak na mój wiek:
A ja kiedyś dostałem od wujka komórkę Siemens taka cegła stara głupie gierki po prostu śmieć! Ale dostałem parę dni temu komórkę Nokię 7650 od taty , bo dostał nową :lol: . Wiecie co zrobiłem z tą starą? Po prostu ją zdewastowałem wszystko wykręcałem wyrywałem a szybkę młotkiem rozwaliłem :mrgreen: .Co o tym sądzicie?

Oto dwie fotki mojego nowego telefou:
http://www.w3.org/2003/01/7650.jpg
http://www.mobile-review.com/articles/2 ... e/7650.jpg

Co do mojej nowej komórki to wiem że cegłowata ale naprawdę taka mi wystarczy prosta w obsłudze aparacik jest dwie fajne gierki są dwa fajne dzwonki sobie od taty nagrałem jak dostaje smsa to mam taki głos jak dostajesz wiadomość na gagdu-gadu a jak ktoś dzwoni to mam Freestyle(pis.) nie wiem jak się to piszę ale chyba wiadomo o co chodzi.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
05-06-2007 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
man utd fan napisał(a):Ale dostałem parę dni temu komórkę Nokię 7650 od taty

Mój brat ją kiedyś miał. Według mnie, bardzo niewygodna w użyciu. Nawet do niektórych kieszeni miał problem ją włożyć. Ja zdecydowanie wolę małe. Małe jest piękne (i to nie tylko komórki...) Tongue

man utd fan napisał(a):Pozwole sobie na długiego posta jak na mój wiek:

Nie myśl sobie, że wiek usprawiedliwia krótkie posty :wink:

man utd fan napisał(a):Wiecie co zrobiłem z tą starą? Po prostu ją zdewastowałem wszystko wykręcałem wyrywałem a szybkę młotkiem rozwaliłem

I co? Dumny z siebie jesteś? Parę złotych byś za nią dostał (a może i więcej, nie wiem, jaki to był telefon). Już miałbyś na lizaka czy loda...
05-06-2007 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości