Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to się stało, że zosta&#3
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
No to mamy na forum chyba pierwszą osobę, która od razu przyznaje się, że jest sezonowcem. Za samo przyznanie sie (choć może nie bezpośrednie) mimo wszystko plus. Może jak sobie troche pokibicuje United to mu tak zostanie na zawsze :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-04-2008 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Plus? Jaki plus? :lol:
Mi ręce opadły jak przeczytałem tamtego posta... być (...) i jeszcze się tym chwalić? No to jest szczyt braku godności jakiejkolwiek, koszmarnie to wygląda i jeszcze gorzej czyta się takie rzeczy...chyba, że to żart
19-04-2008 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
dobre dobre :mrgreen: niech sie chłopak jak najczęsciej udziela :mrgreen:

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-04-2008 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Maciek napisał(a):Plus? Jaki plus? Laughing

Maciek- no nie chciałem tak od razu chłopaka dołować. Się załamie i co? Młody jeszcze to głupi. A jak teraz zacznie dyskutować, dowiadywać się o United, to może za pare lat do niego dotrze komu należy kibicować na dobre i złe. Wiem, że szansa nikła, ale ja tam w nią wierzę.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-04-2008 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Zeby opowiedziec swoja historie musze przyznac sie do swojego wieku Tongue Mam 18 lat i od 12 lat kibicuje Man United Wink A moja przygoda z Diablami rozpoczela sie w ten oto sposob:
pewnego dnia bedac w sklepie spozywczym ujrzalem puszke pewnego napoju gazowanego , na ktorej znajdowal sie blondyn z usmieszkiem cwaniaczka ;P Facet wydal mi sie troche podejrzany (mialem 6 lat ;P). Szybko dowiedzialem sie, ze owy mezczyzna nazywa sie Beckham i jest pilkarzem Wink Dowiedzialem sie rowniez, w jakim gra klubie i od tamtego czasu kibicuje Czerwonym Diablom Wink Nadal jest moim ulubionym pilkarzem, niewazne czy ktos go lubi czy nie i tak zawsze bedzie moim idolem, badz co badz juz z dziecinstwa... Po jego odejsciu nadal pozostalem z United. Bylo mi strasznie przykro, ze moj ulubiony pilkarz opuscil szeregi United... Ja pozostalem z druzyna Manchesteru i nadal bylem ich wiernym kibicem, chociaz moglem "przerzucic sie" tak jak niektorzy to robia na klub, w ktorym gra obecnie ich idol. Ja tak nie zrobilem... Beckham & United 4 EVA!

Ogolnie to witam Wszystkich Wink Jestem nowy na tym forum, ale juz dluuugi czas czytam strone manutd.pl Tongue
28-05-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Nie chce negować faktu, że kibicujesz United. Nie chce negować faktu, że masz 18 lat, ale powiedzieć ci muszę, że 12 lat Beckhama nie było jeszcze na opakowaniu żadnego produktu spożywczego i daje głowę za to co mówię, także jeśli masz faktycznie 18 lat i kibicujesz od 12 lat United a nie od 21 maja od godziny około 23:48, to na pewno z innego powodu...


Tyle ode mnie, z góry sory, że jak zwykle muszę się dopieprzać ale taki jestem i nic na to nie poradzę. Pozdrawiam.
28-05-2008 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Maciek napisał(a):12 lat Beckhama nie było jeszcze na opakowaniu żadnego produktu spożywczego i daje głowę za to co mówię
Na butelkach Pepsi czasem go nie było ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-05-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
No to albo ja mam tak slaba pamiec, albo Ty kolego nie widziales Becksa na PEPSI Tongue
Moze troche dodalem do tych 12 lat... Ale to z tego wzgledu, ze tutaj wystepuje roznica tylko kilku miesiecy Tongue Jesli to cos robi to moge powiedziec 11 lat i kilka mies. Tongue Pozdrawiam Tongue
28-05-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
:lol:
Czytasz dokładnie to co pisze? Daje głowę, że nie było go. ani na pepsi, ani na kefirze z krasnegostawu, ani na gumach turbo.
Zamiast mnie pytać, lepiej niech każdy sobie wykona proste działanie matematyczne
2008-12=...
Więcej odpowiadał na podobne pytania nie będę 8)

Ja kibicuje United więcej niż 12 i uwierz mi, wiem co mówię


Te kilka miesięcy nie robi żadnej różnicy :lol:
28-05-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Widocznie nie monitorowałeś wszystkich rynków Big Grin
LINK
Kiedy można Twoją głowę odebrać Big Grin ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-05-2008 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
WoLaK napisał(a):Widocznie nie monitorowałeś wszystkich rynków Very Happy
LINK
Kiedy można Twoją głowę odebrać Very Happy ?


tylko, ze Maciek mówił o Roku 1996 a nie 2002 - reklame Gringo Davida wszyscy dobrze pamietaja

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-05-2008 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Nie no k***a :shock: Zesikam sie zaraz... pokazujesz mi k***a puszke z 2002 drugiego roku i jeszcze się ośmieszasz pytając kiedy można odebrać moją głowę?


żenada...na dodatek w poprzednim poście pytałem, czy czytasz dokładnie...




Nawet nie będę pytał, z jakim numerem Beckham grał wówczas, bo może ze trzy osoby będą wiedziały, ale te osoby wiedzą też, że wówczas nie było puszek pepsi z Beckhamem.
28-05-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Panowie, spokoj! Puszka juz jest niewazna! Ale mam wejscie. Ledwo sie tu pojawilem, a juz jest przeze mnie balagan Tongue

Becks gral z 10...
Moze to bylo troche inaczej. Lata plyna i troche pamiec moze w takich szczegolach zawodzic... Tak czy inaczej na pewno 12 lat jestem z United i dzieki osobie Beckhama jestem teraz kibicem United... Moze go widzialem w TV po golu z 'half way line' Tongue Nie pamietam juz dokladnie... Wiem, ze cos bylo z ta puszka na rzeczy.
28-05-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Hmmm - ja mam osobiście 18 lat i nie sądze, zeby w tym wieku wierne kibicowanie United od 12 lat było możliwe, pamiętam, że LM na dobrze zaczeła się zaglebiac w mojej pamieci od sezonu 98/99, oczywiscie finał, który i tak gdyby nie powtorki ledwo bym pamiętał, więc 'lutuj las ale nie nas'
;p

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-05-2008 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Czyli, ze przesadzam z tymi 12 latami kibicowania wg Was ? Wink Powiem inaczej... 12 lat temu zaczalem sie interesowac tym wszystkim (czyt. osoba Beckhama, United)...

Dziekuje za mile przywitanie Wink

P.S. Tak na przyszlosc: rozumiem, ze ostatnimi czasy natworzyla sie ogromna ilosc sezonowych kibicow i ze chcecie chronic forum i cala ta spolecznosc przed nimi, ale prosze Was jesli ktos jest nowy to nie przekreslajcie go od razu. Nie wszyscy sa owymi sezonowcami. Pozdrawiam Smile
28-05-2008 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości