Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Co sądzisz o ... WolaKu?
No właśnie - temat na innych forach często poruszany, cieszy się dużym powodzeniem, to i u nas można spróbować.

Wypowiadamy się ogólnie o użytkownikach forum. Co tydzień będę tutaj zmieniał nick osoby, o której dyskutujemy, oczywiście informując o tym - reszta należy do was Wink Jednak chyba nie muszę przypominać, że tak minimum dwa zdania wypadałoby napisać, bo zainteresowany forumowicz na pewno będzie wolał poczytać o sobie jakiś dłuższy post (nawet z wadami) niż tekst typu "faaajny jesteś", no i wiadomości w tym dziale się liczą, zasady jak w innych, dlatego obowiązuje tutaj nasza norma.

To kto chce iść na pierwszy ogień? Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
19-01-2007 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja mogę iść na pierwszy ogień. Czekam :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-01-2007 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jako moderator, musze stwierdzić, że rzadko go w akcji widuję (co innego, że roboty dużo nie ma, co świadczy dobrze o forum i jego poziomie). Ogólnie cieszy się uznaniem (nie tylko na sląsku :lol: ) i w mojej subiektywnej opicii dobrze wywiązuje się z powierzonych mu zadań.

Nie zdarzyło mi się chyba nigdy z nim kłócić, czy sprzeczac. Napewno jeden z najaktywniejszych userów na forum, o czym świadczy ilość postów. Nie opuścił naszego forum mimo krytycznej sytuacji (kratę browara masz jak wygram w totka :wink: ).

Nie jestem jakoś super specjalnie blisko tego usera, ale mam nadzieję, że niebawem to się zmieni i będzie okazja pogadać. Ogólnie wielkie "Pozdro"

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-01-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Kuba obecnie jest ważną postacią naszego forum. Nie chodzi tyle o moderowanie, co o jego aktywność w dyskusjach i jakość jego wypowiedzi. Myślę, że dużo wnosi na forum i bez niego nie byłoby tutaj tak jak jest.
W chwili obecnej nie wyobrażam sobie, żeby go nagle zabrakło. Po prostu musi tutaj być i już :wink:
19-01-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Bardzo fajny ziomek. Pisze pzrede wszystkim mądrze i ładnie. + także za role moderatora. Stara się, by forum cały czas było w dobrej kondycji i nie spadało na dno. Dobry w typerkach Tongue pozdro.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
20-01-2007 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Hmm...Kuba_^^ - jeszcze nie widzialem, aby interweniowal w sprawie jakis poastow - chyba ze nie zostawial po sobie sladu. Udalo mi sie juz z nim gdzies tam poklucic - oczywisice o blachostke, ale tak to juz. Ogolnie "spoko ziomek" 8)

amor patriae nostra lex
20-01-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Bez niego nasze forum nie byłyby takie jakim jest. Wykazuje się nieprzeciętną aktywnością, pisze dużo postów i co najważniejsze nie są to spamy, ale mądrze napisanie wiadomości i do tego nie ma w nich błędów ortograficznych (chyba że czasem sie gdzieś trafi). Jest moderatorem co oczywiście również zobowiązuje do większej pracy, więc brawo za wytrwałość, tylko więcej takich userów na tym forum, a bedzie to najlepsze forum w Polsce.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-01-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Kuba jest z nami na dobre i na złe. Nawet nie zrzekł się posady moderatora w tak trudnym dla forum momencie. Dodatkowo przyjął fuchę na stronie. Dużo pisze i jego brak na pewno zostałby odczuty. Posty Kuby wnoszą zawsze dużo do dyskusji, user całkowicie na plus. Na gadu zresztą też czasem pogadamy, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, bo moderatorskie obowiązki również spełnia należycie 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Po postach wygląda na spoko kolesia, na gg chciałem zagadać z miesiące temu, ale jakoś nie mogę się zebrać. Kolega moderator, zatem musi dawać przykład innym userom - doskonale wywiązuje się z tego i wielu innych obowiązków.
20-01-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Teraz Zashi!

Aktywny użytkownik, sporo wnosi na forum, no ale czasem też potrafi coś palnąć z kosmosu. Prywatnie go nie znam - na gg się jeszcze nie spotkaliśmy. Co do forum - większych zastrzeżeń nie mam, no może jedynie czasem ta nadgorliwość. I bez dwóch zdań zaszedł mi głęboko w pamięć po słynnej aferze z Typerem MŚ, kiedy to sam poprowadził śledztwo, licząc jeszcze raz punkty. Czy to plus, czy minus? Never mind Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
26-01-2007 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zashi - jak coś palnie to... Wink IMO trochę nabija, no ale można przymrużyć na to oko Wink
26-01-2007 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Valverde napisał(a):Zashi - jak coś palnie to... Wink IMO trochę nabija, no ale można przymrużyć na to oko Wink

Nie nabija, tylko pragnie aby na forum bylo wiecej postow. Pragnie aby forum sie rozwijalo. Szuka ludzi na chatach badz w innych miejscach ale malo kto chce zaczac pisac :/

Myślę, że powinieneś najpierw przeczytać wszystkie uwagi na swój temat i po całym tygodniu odpowiedzieć. To gwoli porządku: najpierw opinie, a później komentarze ocenianego. Myślę, że tak byłoby lepiej / Pejter

amor patriae nostra lex
26-01-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zashi, hmmm... Wydaje mi się, że stara się, aby forum żyło i rozwijało się, ale czasami bardzo mnie denerwuje. Mimo że na forum jest praktycznie od początku istnienia (to znaczy od około 8 miesięcy), niewiele się zmienił (drobne zmiany na lepsze). Często pisze posty "byleby napisać" i chociaż nie są one zupełnie bezwartościowe, nie są jakoś tak poukładane, czasami nie ma w nich logiki. Bardzo często stara się również zaimponować innym, co zazwyczaj mu się nie udaje i robi z siebie głupka Tongue (to nie oznacza, że uważam, iż jest głupi)
Zashi ma najwięcej postów, ale nie wiem, czy największy wkład w rozwój tematów. Myślę, że zdecydowanie nie. Ogólnie coś wnosi tymi swoimi postami i obecnie na pewno jest potrzebny forum.
26-01-2007 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Odrazu chciałbym wszystkim podziękować za dobre słowa o mnie Smile

Zashi... tak jak już wcześniejsi userzy wspomnieli pisze dużo, lecz czasami niepotrzebnie, chce czasami napisać coś na siłę, żeby po prostu było i tyle. Ale też potrafi coś od siebie konkretnego dać, od początku zmienił się troszkę na lepsze, lecz to nie jest jeszcze to, na co z pewnością większość oczekuje.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Zashi- jest aktywnym użytkownikiem, a o takich na naszym forum jak na lekarstwo, a to się liczy. Bierze udział z powodzeniem w wielu różnego rodzaju typerach. Na pewno jest to ważna osoba na forum, chociaż pomimo, że nie jest w redakcji strony ani modem, ma duży wkład w rozwój forum.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości