Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United 2-1 Portsmouth FC || 27.01
sayor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja wczoraj jeszcze araz przegladalem bramki Cantony i mozemy spokojnie powiedziec ze mamy nastepce Cantony w 100% Smile
28-01-2007 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Mnie osobiście w tym meczu podobał sie Rooney. Facet wszedł z ławki i wpakował im 2 bramki pięknie Roo Big Grin .
Koncówka troszke nerwowa bo straciliśmy bramke ale spokojnie wytrawaliśmy do końca wygrywając i awansując do następnej rundy Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
29-01-2007 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wygrywamy kolejny mecz w FA Cup i idziemy w górę, cieszy forma naszych piłkarzy którzy nie dali szans poraz drugi w tym sezonie Pompey, choć żal straconego kolejnego gola. Mamy dalej problemy z koncetracją na koncówke spotkania. Musimy uważać w meczu z Watford.

Cieszy wracający do formy Wayne Rooney. Już to kiedyś EricRyan ujął podczas meczu Villi w Boxing Days. Rooney zostaje spuszczony ze smyczy i jest groźniejszy niż kiedykolwiek. Ładne kombinacyjne akcje dały nam wygraną i awans do następnej rundy FA Cup. Wazza bez wątpienia Man Of The Match.

Ryan Giggs i Michael Carrick również rozgerali dobre mecze...

Włąsnie obejrzałem dokładnie dwa gole które strzeliliśmy i 100 % jestem pewny że Nemanja strzelił gola. Ewidentnie piłka przekracza linie a Mendes ją wybija, nie ma żadnych wątpliwości...
Natomiast Larsson na pewno nie było swoim całym ciałem na spalonym, ale miał widocznie wystawioną całą rękę przed obrońcą i nie wiem czy można zaliczyc to do spalonego czy nie...

Liczy sie nastepna wygrana i coraz bliżej jestemy wygrania FA Cup.

UNITED!

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wojtek3 napisał(a):Musimy uważać w meczu z Watford.

Cóż, już po tym meczu, mogliśmy je wygrać nawet i bez bramkarza. Ale nie oto chodzi. Porthsmouth to bardziej klasowy zespół, a watford? Tak słabych beniaminków to świat rzadko na oczy widuje.

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości