Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United 2-0 Charlton Athletic 10.02.07
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United 2-0 Charlton Athletic 10.02.07
emocje ochlonely po ostatnim meczu, moze za wczesnie, moze nie ale zakladam ten temat

naszym nastepnym przeciwnikiem w Premiership bedzie Charlton, druzyna spisujaca sie fatalnie w tym sezonie. Zanosi sie na łatwiutkie zwyciestwo, o ile Ferguson nie wystawi jakis duzych rezerw. Bedzie dobra okazja do powiekszenia zdobyczy bramkowej naszego lidera Ronaldo i oczywiscie c.d. powrotu Rooneya :roll:
05-02-2007 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Mecz bedzie troche dziwny. Przeciwnkik moim zdaniem slaby (jesli tacy sa w Premiership). Na bramce pewnie stanie Kuszczak - bo watpie, aby VdS poradzil sobie z nosem. Licze na popis strzelecki Ronaldo, Rooney i oczywiscie niezawodnego przy stalych fragmentach Vidica. Oczywiscie moge sie mylic i wygramy po ciezkiej walce przewaga jednej bramki. Najwazniejsze 3 pkt!

GO GO UNITEd :twisted:

KanT na przylosc podawał date i rodzaj rozgrywek...

amor patriae nostra lex
05-02-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zashi napisał(a):Przeciwnkik moim zdaniem slaby

Nie mozna lekcewazycz rywala.To , że sa na ostatnim miejscu nie oznacza, ze nie moga sprawic nam niemiłej niespodzianki.W ostatniej kolejce przegrali z renomowaną Chelsea tylko 1-0 i podobno wcale źle nie grali.Mysle jednak,ze zagramy dobry mecz i pokonamy ich 3-0 :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-02-2007 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Grzeho napisał(a):sa na ostatnim miejscu

Są na przedostatnim miejscu.

Na pewno Ferguson w tym spotkaniu nie wystawi kompletnie pierwszego składu tak jak z Tottenhamem. Prawdopodobnie zagra Kuszczak, bo Fergie nie będzie ryzykował zdrowia Edwina, nawet gdyby Holender był gotowy do gry.
Mecz powinien być łatwy i nie ma co mówić, że nie możemy go lekceważyć. Nikogo nie można lekceważyć, tylko trzeba grać swoje. Proste.
05-02-2007 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Kolejny mecz z tym pozornie łatwiejszym rywalem. Mam te same obawy jakie miałem przez meczem z Watford, ale mam nadzieję, że zostaną one przewiane w taki sam sposób jak we wspomnianym meczu. W bramce też sądzę, że będzie Kuszczak, bo Edwina trzeba oszczędzać. Krótko mówiąc- liczę na wygrana w dobrym stylu. No i może jeszcze jakieś potknięcie Chelsea... :twisted:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
06-02-2007 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Zashi napisał(a):Na bramce pewnie stanie Kuszczak - bo watpie, aby VdS poradzil sobie z nosem.

Van der Sar będzie mógł zagrać jeśli zalożą mu specjalną maske na twarz usztywniającą nos, w co wątpie.

Ja licze na pewne 3 punkty, innej możliwości nie ma.

GLORY GLORY MAN UNITED
06-02-2007 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Andre770 napisał(a):Van der Sar będzie mógł zagrać jeśli zalożą mu specjalną maske na twarz usztywniającą nos, w co wątpie.

Moim zdaniem nie warto ryzykowac.Jeszcze jakos niefortunnie zostanie uderzony pilka, lub noga, to bedzie pauzowal na dluzej.Niech spokojnie dochodzi do zrdowia i daje szanse na wykazanie sie Kuszczakowi.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-02-2007 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Z Charltonem powinno pójść łatwo, bo przecież to jedna z tych słabszych drużyn w Premiership. Na pewno będę dużo przyglądał się grze Darrena Bent'a, wiadomo wsumie dlaczego, jeśli oczywiście zagra Wink Ja oczywiście liczę na to, że Kuszczak stanie w bramce United, bo co Edwin ma ryzykować jak mamy innego dobrego golkipera ? Smile Bezapelacyjnie 3 punkty 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-02-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nie powiiniśmy mieć dużych problemów z pokonaniem tej ekipy wkońcu są na przed ostatnim miejscu w tabeli ale żadnego rywala nie wolno lekceważyć stawiam na dość pewne zwycięstwo naszej ekipy i pewne 3punkty. Co do tego kto ma stanąć w bramce to niech stanie Kuszczak, nie warto ryzykować groźniejszej kontuzji Edwina.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
07-02-2007 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja się akurat ciesze, że będzie bronił (prawdopodobnie) brakarz według mnie najlepszy. Pewne zwycięstwo. 3:0

GLORY GLORY MAN UNITED
07-02-2007 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Andre770 napisał(a):brakarz według mnie najlepszy

Mi sie wydaje,ze VDS jest troche lepszy niz nasz rodak.Nie dosc,ze na pewno gra lepiej nogami , to jest rowniez bardziej doswiadczony niz Tomek i ma lepsze warunki fizyczne. W przyszlosci moze Kuszczak dorowna umiejetnosciami holendrowi, chociaz watpie.

Odnosnie meczu, to jak pislalem,ze MOZE byc ciezko ,ale rowniez moze to byc spacerk.Licze na 3-0 :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-02-2007 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Kontuzja VDS'a mogła nam mocno utrudnić dalsze poczynania, ale na szczęście terminarz nie wymaga od nas większego wysiłku. Charlton, jako ligowy outsider, to doskonały rywal dla ogrywającego się dopiero Tomka Kuszczaka. Gdyby Edwin nie złamał tego nosa, to i tak raczej spodziewałbym się występu Polaka w tym meczu. Najważniejsze, aby wykurował się na kolejne - o wiele ważniejsze - rywalizacje w Premiership i oczywiście grę w Lidze Mistrzów, która zbliża się małymi kroczkami. Za dwa tygodnie możemy już mieć zaliczoną połowę drogi do ćwierćfinału.

Obaw o jutrzejsze spotkanie nie mam. Charlton nic wielkiego ostatnimi czasy nie pokazuje, a nasza gra z bliskiej przeszłości napawa olbrzymim optymizmem. Kolejne 4-0? Wink

COME ON UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
09-02-2007 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ciampel napisał(a):Charlton, jako ligowy outsider, to doskonały rywal dla ogrywającego się dopiero Tomka Kuszczaka.
No nie wiem. Kuszczak dostanie 2,3 strzały w tym meczu i doświadczenia nie zdobędzie wielkiego. :wink:



Ciampel napisał(a):Obaw o jutrzejsze spotkanie nie mam. Charlton nic wielkiego ostatnimi czasy nie pokazuje, a nasza gra z bliskiej przeszłości napawa olbrzymim optymizmem. Kolejne 4-0?

Jeśli tak spojrzeć toi rzeczywiście dwa ostatnie spotkania były zakończone wynikiem 4:0. Hehe. Tongue
:roll: :roll: :roll:

GLORY GLORY MAN UNITED
09-02-2007 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Andre770 napisał(a):No nie wiem. Kuszczak dostanie 2,3 strzały w tym meczu i doświadczenia nie zdobędzie wielkiego. Wink


Ale tu nie chodzi tylko o doświadczenie... Tu chodzi głównie o ogranie, przystosowanie się do gry w United, zgarnia z innymi zawodnikami itp. Tomek zagrał już oczywiście kilka meczy w barwach Diabłów, no ale trzeba zdecydowanie więcej spotkań, aby zapoznał się z drużyną już na dobre Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-02-2007 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Ale tu nie chodzi tylko o doświadczenie... Tu chodzi głównie o ogranie, przystosowanie się do gry w United, zgarnia z innymi zawodnikami itp. Tomek zagrał już oczywiście kilka meczy w barwach Diabłów, no ale trzeba zdecydowanie więcej spotkań, aby zapoznał się z drużyną już na dobre Wink

No nie wiem czy "zkumplowanie" z drużyną, bądź "ogranie jest takie ważne. Brakarz ało zmienia w grze i zgraniu zespołu.

GLORY GLORY MAN UNITED
09-02-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości