Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Morgan napisał(a):Ja tam jakoś wyżej cenię Kuszczaka niż Fostera, widziałem i jednego i drugiego w grze, Foster wydawał mi się jakiś takiś niezdecydowany, troszkę zagubiony tym szumem i awansem z okręgówki do United Smile Poza tym Kuszczak w tym s ezonie udowodnił że Edek ma w nim pewnego zastępcę i chyba po powrocie do zdrowia Bena, nie ma sensu w tym sezonie zmieniać obecnej bramkarskiej hierarchii Smile natomiast w kolejnym sezonie zobaczymy jak to będzie Smile

Ja do teraz nie moglbym uwierzyc w to, ze Kuszczak bedzie pierwszym bramkarzem UNITED na dluzej. Nie potrafie w to uwierzyc, nie ta klasa bramkarska. Zobaczymy co jeszcze pokaze Ben w UNITED bo on tez bedzie mial zapewne swoje 5 minut.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-11-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
A ja wręcz przeciwnie Smile dla mnie naturalnym następcą Edka jest własnie Tomek, mając na uwadze dynamikę z jaką zaczął się rozwijać na Wyspach i jego wiek jestem skłonny to powiedzieć Smile Nie jest to jeszcze klasa światowa - to oczywiste - ale jestem optymistą, i wszystko wskazuje na to że Ferguson podziela moje zdanie, co zresztą coraz częsciej obserwujemy Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-11-2007 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Morgan napisał(a):A ja wręcz przeciwnie Smile dla mnie naturalnym następcą Edka jest własnie Tomek, mając na uwadze dynamikę z jaką zaczął się rozwijać na Wyspach i jego wiek jestem skłonny to powiedzieć Smile Nie jest to jeszcze klasa światowa - to oczywiste - ale jestem optymistą, i wszystko wskazuje na to że Ferguson podziela moje zdanie, co zresztą coraz częsciej obserwujemy Smile

No niestety nie ma wyboru bo jedynym bramkarzem jest Tomek, jest jeszcze Tom Heaton - bramkarz rezerw.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-11-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ale gdyby Ferguson nie wierzył w Kuszczaka to by go nie wpuszczał w połowie czy końcówkach meczów w sytuacji, gdy Edwin jest sprawny, tłumacząc się jedynie troską o jego zdrowie...

A Foster to dla mnie jedna wielka zagadka. Nie widziałem nigdy jak gra, ale głęboko wierzę, że okaże się lepszy od Kuszczaka i zapewni nam obsadę pozycji bramkarza na długie lata.
19-11-2007 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Zawsze będzie występował podział na zwolenników jednego i drugiego bramkarza. A o wszystkim zadecyduje pewnie Fergie. Generalnie chciałbym, aby pomiędzy naszymi słupkami stał golkiper po prostu najlepszy - w ten wątek nie mogą być wplątane żadne prywatne znajomości, kwestia narodowości czy inne mało znaczące niuanse. Liczą się umiejętności i klasa, a Alex przecież potrafi podjąć obiektywny wybór.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-11-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
daltego wiec mysle ze po zakonczeniu kariery edvina i rzucenie na wielomeczowke Tomek i Ben sie niesprawdza i bedzie trzeba kupic nowego bramkarza, moze byc podobna sytuacja jak pomiedzy Carollem i Howardem czyli jeden broni robi bład gra drugi itp i nikt z nasnie wiedział ktojest 1 bramkarzem. Zycze im bardzo aby tak nie było ale jestem obiektywny i wiem co widziałem, dlatego taka moja opinia.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
QraBrat Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wczoraj na oficjalnej stronie MU mini-wywiad z Fosterem w którym odpowiadając na pytanie kiedy zagra w 1-szym składzie(niekoniecznie United), mówi o tym że na razie nie ma szans na żadne wypożyczenie więc musi zaczekać do następnego sezonu i wtedy zacznie walke o miejsce z Edvinem i Tomkiem.
28-02-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
No i Foster zaliczyl udany debiut. Przed meczem wydawało się, że nie będzie miał szansy się wykazać, ale jednak dwa razy uratował UNITED od straty bramki, raz broniąc sytuację sam na sam. W debiucie już pokazał wielką klasę, miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach tak zagra Smile
15-03-2008 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ładnie się zaprezentował, również myślałem, że nie będzie miał wiele roboty w tym meczu, jednak musiał się wykazać no i wybronił dwa groźne strzały. Trochę słabo gra nogami, albo to dzisiaj tak mu się przytrafiło, no ale nad tym można popracować. Cieszy przede wszystkim to, że mamy silnie obsadzoną bramkę no i po odejściu Edwina walka o pierwszej miejsce między słupkami zapowiada się bardzo ciekawie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-03-2008 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Kuba_^^ napisał(a):Trochę słabo gra nogami, albo to dzisiaj tak mu się przytrafiło, no ale nad tym można popracować.

Z ziemi wybicia dzisiaj były słabe, ale to pewnie trochę przez nerwy, natomiast "bomby" bardzo dobre. Zresztą, komentatorzy podkreślali, że to jego znak firmowy.

Zobaczymy, czy na Bolton Edwin się wykuruje, czy znowu zagra Ben, bo Kuszczak, mimo że będzie mógł, to na pewno w tej chwili nie zastąpi Fostera w pierwszym składzie.
16-03-2008 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pejter napisał(a):bo Kuszczak, mimo że będzie mógł,
Na pewno? Dostał czerwoną kartkę, a nie dwie żółte, więc Kuszczak jest zawieszony na jeszcze dwa mecze.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
16-03-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Valverde napisał(a):Na pewno? Dostał czerwoną kartkę, a nie dwie żółte, więc Kuszczak jest zawieszony na jeszcze dwa mecze.

Gdzieś na oficjalnej rzuciło mi się w oczy sformułowanie "one-match ban", ale głowy nie dam.

capo di tutti capi

MUSC PL
16-03-2008 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Na początku pisano o trzech meczach, ale znowu teraz różne serwisy piszą o jednym spotkaniu. Nie wiem, co mówią o tym przepisy.
16-03-2008 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Świetne zawody rozegrał Anglik i moje wszystkie wątpliwosci co do jego osoby zostały w 70% rozwiane po ostatnim meczu. Zobaczymy jak będzie dalej, jeżeli Foster będzie się tak dalej prezentować to Kuszczak będzie miał nie lada problemy nawet z miejscem na ławce

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
16-03-2008 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości