Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Cytat:To dziwne,bo Heinze też chce grac ,ale ma ważny kontrakt i nikt nie patrzy na to czy jemu sie podoba siedzenie na ławce czy nie ,a Rossi sobie zarzyczył i Fergie na to przystał?
Coś mi sie niechce wierzyc...

Zauważ jednak, że Heinze chce przejść gdziekolwiek podczas gdy SAF zgodził się go puścić, ale tylko za granicę. jakoś nie wyobrażam sobie Gaby'ego biegającego w koszulce lfc :/

Gio odszedł i nic nie zmienimy, a jestem przekonany, że SAF nie pozbył się go, bo Rossi mu nie dawał spokoju. wierzę, ze to była przemyślana decyzja.

Pozdrawiam!
04-08-2007 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Skull napisał(a):To dziwne,bo Heinze też chce grac ,ale ma ważny kontrakt i nikt nie patrzy na to czy jemu sie podoba siedzenie na ławce czy nie ,a Rossi sobie zażyczył i Fergie na to przystał?
A może Ferguson ma poważniejsze plany względem Heinze, niż Rossiego? Akurat obrona nie jest aż tak szeroka, jak ofensywa, nie możemy pozwolić sobie na odejście któregokolwiek z defensorów, nawet Silvestre`a. Drugą, prawdopodobną możliwością jest to, co napisał Mates w poście wyżej.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-08-2007 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
Valverde napisał(a):A może Ferguson ma poważniejsze plany względem Heinze, niż Rossiego?

Może ,ale patrząc na wiek obu zawodników to ja bym raczej wiązał przyszłosc z Rossim...


Valverde napisał(a):Akurat obrona nie jest aż tak szeroka, jak ofensywa

Gdybys to napisał 2 tygodnie temu to bym sie zgodził,ale dzisiaj hmmm
04-08-2007 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Tylko popatrzcie, że Ferguson jeszcze nie rozmawiał z Heinze, więc nie do końca wie, jakie jest stanowisko zawodnika! Z tego powodu nie ma jeszcze żadnych decyzji. W poniedziałek ma się odbyć rozmowa i powinniśmy już być dużo mądrzejsi. Dlatego nie można już teraz porównywać sytuacji Gaby'ego do Rossiego.
04-08-2007 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Skull napisał(a):ł przyszłosc z Rossim...
Ale gdzie, na ławce? Roo i Tevez teoretycznie i przez 10 lat mogą miażdżyć, zresztą wiek nie ma tutaj niewiele "do gadania". Nie można ciągle myśleć o przyszłości, a na chwilę obecną Heinze byłby stosunkowo ważnym graczem United. Zresztą Heinze też może odejdzie, po prostu nie ma opcji, by szedł do lfc.
Skull napisał(a):Gdybys to napisał 2 tygodnie temu to bym sie zgodził,ale dzisiaj hmmm
A to dlaczego? Roo, Saha, Tevez, Ole, Anderson, Nani, Giggs, Scholes, Ronaldo, Park - tak prezentuje się pierwszy rzut, potem jest jeszcze Eagles, Martin itp. Natomiast w obronie mamy Neva, Rio, Browna, Vidę, Evrę i Heinze. Do tego przeciętni/solidni Silvestre, O`Shea, + Evans, Bardsley, Pique. Przewaga ofensywy - nieduża - ale jest.

Myślę, że temat Rossiego możemy sobie darować, wszystko opieramy na swoich przypuszczeniach i jednej wypowiedzi Rossiego. Pewnie nigdy nie dowiemy się, jak to naprawdę wyglądało.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-08-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
Valverde napisał(a):Ale gdzie, na ławce?

Na ławce!! ale dla porównania padło nazwisko Heinze o ktorego odejsciu tez sie mówi, a czemu? ten sam podód ławka!

Valverde napisał(a):A to dlaczego? Roo, Saha, Tevez, Ole, Anderson, Nani, Giggs, Scholes, Ronaldo, Park

Uśmiałem sie strasznie :lol: Ja tu porównywałem atak z obroną ,a Ty dorzuciłes jeszcze pomoc :lol: :lol: Więc Twoim zdaniem gdybysmy kupili jeszcze 2 dobrych pomocników to napastnicy nie są nam potrzebni? na to wychodzi :lol:
To jak już tak liczysz,to dlaczego do obrony nie dorzuciłes naszy bramkarzy??? Przeciez oni tez stanowią o sile defensywy :lol: :lol:
05-08-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
A ja mówiłem o OFENSYWIE. Dostrzegasz subtelną różnicę między napadem, a ofensywą? Wink

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-08-2007 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości