Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kieran Lee
Master Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Kieran Lee
:twisted: Kieran jako obrońca Manchesteru zagrał dopiero trzy mecze. Ale z Chelsea był to pierwszy mecz ligowy w podstawowym składzie. Strzelil na razie jednego gola, ale sądzę, że będzie dobrym obrońcą. W meczu ligowym z chelsea popełnił kilka drobnych i na szczęście nie grożących utrata gola błedów. Mimo tego według mnie zagrał bardzo dobrze.
11-05-2007 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Myślę, że troszke za wcześnie, by otwierać osobny temat dla Lee. Lepiej jeszcze podyskutować o nim w Młodych diabłach niż osobno, bo jak sam zauważyłeś, dopierwo w 3 spotkaniach wystąpił i to niewiele by cokolwiek o nim sensowngo powiedzieć...

Decyzja należy do modów...

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-05-2007 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Eagles ma otwarty topic, wiec czemu ma mieć Kieran zamknięty jak ma 1 mecz w Premier League mniej tylko.

W meczu z Chelsea spodobało mi sie to w nim, że mimo małego wzrostu bardzo dobrze sobie radził z wyższymi piłkarzami.

W tym sezonie już grał dobre zawody m.in w CC gdzie strzelił gola w dogrywce Crewe Alexandra...

Under The Boardwalk - United Warriors
12-05-2007 06:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie. Może już w przyszłym sezonie będzie poważniej pukał do pierwszego zespołu?

Mi się bardzo podobał w meczu z Chelsea. Wiadomo, że kilka błędów było, ale występ całkiem przyzwoity, w końcu nie stawał naprzeciwko byle kogo, tylko takich piłkarzy jak Joe Cole, Kalou czy też SWP.

Wydaje mi się, że bardziej bojaźliwie grał od momentu, kiedy ujrzał żółtą kartkę, bał się już wtedy tak odważnie wstawiać nogę. Dlatego też w końcówce na prawą obronę przeszedł Fletch, Lee grał na prawej pomocy, a Eagles w środku.
12-05-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Pierwszy występ Lee w Premiership można zaliczyć do udanych, wkońcu nie zagrał aż takich złych zawodów. Przyzwoity występ tego młodziana przeciwko Chelsea, kilka błędów było, ale nie można przecież oczekiwać odrazu od niego wiele. Uratował też zespół przed utratą bramki wybijając piłkę z linii bramkowej. Ciekaw jestem, czy od przyszłego sezonu będzie dostawał więcej szans, myślę, że jest to bardzo możliwe.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-05-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
[Obrazek: picsrvmanutdcomct1.jpg]

Kieran Lee rok temu zaczal sie przebijac do kadry pierwszego zespolu UNITED. Zaliczyl dobre wystepy w Carling Cup, m.in przeciwko Southend przegranym 0-1 oraz wygranym po dogrywce z Crewe Alexandra, gdzie sam pokonal bramkarza. Zostal zawodnikiem rezerw 06/07. Jest solidnym obronca, mimo niskiego wzrostu, zadziornym, mecz z Chelsea pod koniec sezonu 06/07 wlasnie to pokazal. Perspektywicznie moze patrzec na wystepy w I zespole UNITED, ma w koncu dopiero 19 lat i duzo nauki przed soba.

Kod:
ieran Lee was initially a midfielder when he first arrived at United, but his versatility allows him to play equally well in almost any position.

The quietly spoken boy from Stalybridge is a confident passer of the ball and a keen tackler, qualities that have aided his transition to full-back.

Kieran's first experience of life with the first team came in a friendly match, as a second-half sub in Roy Keane’s testimonial match against Celtic on 9 May 2006.

Just five months later, Kieran became one of the elite group of players to score on

his competitive United debut as he notched a dramatic late winner in the Carling Cup tie at Crewe Alexandra.

Further first-team action beckoned in the next round at Southend United and as a right-back in the penultimate Premiership match of the season, away to Chelsea. By then Lee had become captain of the reserves, his performances at that level winning him the 2006/07 Denzel Haroun Reserve Player of the Season award.

Excellent on the ball and cool under pressure, Kieran's key attribute is his ability to perform consistently well at whichever level and position he plays.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Po powrocie z wypożyczeń Bardsleya i Simpsona, Lee będzie bardzo trudno zagrać choć kilka spotkań w tym sezonie. Szkoda, bo w poprzednim nieźle się wprowadził do drużyny.
06-08-2007 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Po powrocie z wypożyczeń Bardsleya i Simpsona, Lee będzie bardzo trudno zagrać choć kilka spotkań w tym sezonie. Szkoda, bo w poprzednim nieźle się wprowadził do drużyny.

Bardsley i Simpson tez nie moga liczyc na wiele, jak widac, Brown zastepuje Garego Nevill'a a rok temu np. w meczu z Roma dobrze robil to tez John O'Shea.

Ja widze ich szanse gier glownie w CC, przez 3-4 najblizsze rundy, gdzie moga wtedy zagrac tak :

Bardsley - Simpson - Evans - Lee

Jak wiemy Lee jest uniwerslanym obronca, ale jest jeszcze Pique, Lea. Mysle, jednak, ze dla kazdego znajdzie zcas Fergie. Ewentualnie w gre moze wchodzic kolejne wypozyczenie.

Zbedny temat, o Kieranie raczej w mlodzikach albo rezerwach, KOSZ - W3

Under The Boardwalk - United Warriors
06-08-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości