Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Skull napisał(a):To prawda,był zdecydowanie liderem drużyny i dzieki jego bramce w ostatniej kolejce utrzymali sie,ale nie zapominaj ze przez reszte sezonu grał wręcz fatalnie.

Carlos Tevez typowany jest jako partner Rooney'a, nie rezerwowy, na poczatku gier w Premiership spisywal sie fatalnie, ale chyba nikt nie sadzil, ze tak szybko zaaklimatyzuje sie na Wyspach, w ostatnich grach pokazal na co go stac, pozostanie na Wyspach pokazuje tylko jak podoba mu sie w GB i zalezy na grze.

Saha w UNITED jest juz prakycznie skreslony, nie wiadomo nawet czy wykruje sie na 12 sierpnia...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-07-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Wojtek3 napisał(a):Carlos Tevez typowany jest jako partner Rooney'a, nie rezerwowy, na poczatku gier w Premiership spisywal sie fatalnie, ale chyba nikt nie sadzil, ze tak szybko zaaklimatyzuje sie na Wyspach

Tylko że ja wyraźnie napisałem że na chwile obecną postawił bym na Sahe,bo juz sie sprawdził jako partner Rooneya,ale oczywiscie te kontuzje... No i pisalem też o tym że Tevez napewno nie byłby zachwycony rolą rezerwowego i zrobiłby wszystko by nim nie byc i ja wiem że potrafi.

Porównując obu zawodników to może Tevez jest lepszy (takie porownanie ktore gdzie w tv chyba widzialem - bo Carlosa sie ogląda i jest o nim głosno,a Sahe tylko sie ogląda...) ale Luis udowodnił że jest świetnym napastnikiem (swego czasu posadził nawet Ruuda na ławke) tylko przez podatnosc na kontuzje nie może robic tego co najlepiej potrafi. O Tevezie jest głosno ,ale ma cos jeszcze do udowodnienia!
Nie powiedzialem że jest gorszy,tylko że na chwile obecną to Saha bardziej zasługuje na gre w podstawie...
31-07-2007 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
To raczej temat o Rossim a nie Saha vs Tevez. Rossi ma spore umiejętności i w przypadku, gdy wypada Saha (sprzedaż lub wypożyczenie) to znajduje się miejsce właśnie dla niego. Smith tez jest niepewną figurą w naszym składzie co daje jeszcze większe szanse dla Rossiego. Zresztą, Teveza póki co tez u nas jeszcze nie ma.

Jedynym konkurentem jest jak dla mnie Eagles. Rozkręcił się na dobre i Rossi będzie musiał z nim rywalizować o miejsce w składzie (chociażby na ławie).

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-07-2007 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
O Boże, Stojko. Rossi to napastnik, Eagles to boczny lub środkowy pomocnik. Różnica jest jednak znacząca. A to, że Eagles strzela bramki, nic nie znaczy...
31-07-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Pejter napisał(a):O Boże, Stojko.
Wystarczy samo "Stojko" 8)


Pejter napisał(a):Rossi to napastnik, Eagles to boczny lub środkowy pomocnik. Różnica jest jednak znacząca. A to, że Eagles strzela bramki, nic nie znaczy...

Miejsce w składzie to miejsce w składzie i nie ważne na jakiej pozycji się gra, chodzi o to w jakiej się jest dyspozycji.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-07-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #66
 
ROSSII ODCHODZI!!!
Oficjalna strona MU potwierdza, ze Rossi dołaczy do Villareal. Dla mnie szok. Miałem nadzieje, ze odejdzie Saha lub Smith, ale nie Gio :roll: :?

amor patriae nostra lex
31-07-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Ferguson kłamca. Jeszcze niedawno zapewniał, że kilku młodych graczy zostanie ważną częścią zespołu. Naturalnie można było mieć wręcz pewność, że chodzi też o Rossiego, a tutaj taka chu.... niespodzianka. Ehh, szkoda gadać. Roo, Saha, Ole i w klubie jeszcze jest cienki Smith. Liczyłem się z odejściem Sahy, z odejściem Smitha, jestem strasznie rozczarowany...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
31-07-2007 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Stojko napisał(a):Miejsce w składzie to miejsce w składzie i nie ważne na jakiej pozycji się gra, chodzi o to w jakiej się jest dyspozycji.

Oj Stojko. Ale Pejterowi chodzilo o to, ze nie beda rywalizowac osobiscie, bo nie graja na tych samych pozycjach.

NIEEEE!

Fergie sprzedal Rossiego, jestem zalamany, teraz bedziemy grac prawdopodobnie Smithem i Saha na rezerwie jesli przyjdzie Tevez, ktorego sprawa zostala odlozona do 22 sierpnia. Rossi zastapi w Vilarreal prawdopodobnie Forlana ktory gra teraz w Atletico. Sprzedac takiego napastnika...

Under The Boardwalk - United Warriors
31-07-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Jeden wielki blad, IMO Ferguson pozbyl sie dobrego napastnika, ktory mogl pokazac jeszcze sporo w UNITED. Nie jestem pocieszony taka informacja, no ale trzeba ja przyjac i zyc dalej. W tym przypadku Smith raczej zostanie na Old Trafford, jeszcze ta cala sprawa z Tevezem :? Wszystko zle sie uklada...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-07-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Również jestem bardzo zawiedziony, ale zastanawiam się, co mogło być powodem tej decyzji. Może sam Rossi chciał odejść? W końcu Ferguson i Gill mówili, że zostanie. A może po prostu Ferguson uznał, że Gio nie sprawdzi się w Anglii? Taka możliwość też jest wielce prawdopodobna, bo sam miałem obawy co do jego przystosowania do twardej gry (rezerwy to zupełnie coś innego). Szkoda jednak, że nie dostał szansy.

Życzę mu wszystkiego najlepszego w Villareal. Czy zostanie królem strzelców, tak jak Forlan i Ruud?
31-07-2007 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
10 razy myślałem, zanim napisałem posta...

Załamka normalnie. Zawsze broniłem SAF-a i jego decyzje, ale tym razem należy rzucić kilkoma gorzkimi słowami. Niestety, Fergie mówi, że chce stawiać na młodych a tak naprawdę wydaje kasę na moim zdaniem całkowitych debiutantów w Premiership.

Trochę jestem rozgoryczobny, bo Rossi to prawdziwe złoto, przyszły reprezentant Włoch i wielki talent, a Alex dużo pier****ł a tak naprawdę dał d**y. Po co mu kasa ze sprzedaży Rossiego? Przeciez kupił 3 (4 z Tevezem) bardzo dobrych graczy, wiec gdzie tu logika?

Rossi mógł u nas grac za grosze... a teraz zamiast dać mu szanse, by pokazał, jakim jest talentem, Fergie daje miejsce Smithowi (który ledwo łapie się do rep. Anglii) i Luisowi, który łapie kontuzje co krok. Solskjaer jest legendą, ale nie będzie grał wiecznie i to właśnie Rossi miał być jego następcą. Fergie dał przykład jak zmarnowac zawodnika...

Rozumiem wypożyczenie, by grał i się rozwijał. A tu definitywnie transfer :?: :!: :?: :!: Do Villareal? Przeciez oni nie mają niczego, co byłoby przydatne Rossiemu. To przeciętniak i mimo, że ostatnio ma lepsze lata, to nie jest klubem pokroju AC Milan w którym Rossi spokojnie mógłby grać za 2 - 3 lata. Gio pokazał w Parmie, że potrafi grać zaje****ą piłkę i strzelac bardzo ładne i ważne bramki.

Straciliśmy dzisiaj gracza, który był moją cichą nadzieją. Nie zrekompensują tego żadne pieniądze. Wielki błąd, który w przyszłości odbije się na naszym klubie bardzo... zawiódł mnie SAF...

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-07-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Odejście Rossiego to przecież nie koniec świata. Ferguson nie jest pierwszym lepszym kolesiem z ulicy, który na stołku menedżera United "siedzi" z przypadku. Alex ma łeb i na pewno ten transfer doskonale rozważył, bo decyzji o sprzedaży tak dobrze zapowiadającego się napastnika - pewnie sam o tym wiedział - nie podejmuje się z dnia na dzień.

Może i rysuje się przed nim wspaniała przyszłość, ale kto wie, czy dalszym pobytem w Premiership nie zepsułby sobie kariery? Jest filigranowy, jego warunkom znacznie bardziej odpowiada La Liga. I nie ma się co powoływać na obiecanki Fergusona, bo takie zagrania uważam za czysty chwyt marketingowy - akcentując jego pozostanie na Old Trafford, chciał po prostu podbić cenę za Włocha.

Cóż, dla mnie sprawa jest prosta. Tracimy napastnika, który pierwotnie miał być testowany jako partner Rooneya. Tym samym, biorąc pod uwagę doświadczenie i racjonalizm Fergusona, transfer Teveza musi być tylko kwestią kilku dni, innego wyjścia po prostu nie widzę.

Czy będziemy tego posunięcia żałować? Wszystko się wkrótce okaże, ale w każdym razie aklimatyzacja Giuseppe w Premiership byłaby sprawą wątpliwą, z kolei Tevez potrzebuje gry w wielkim klubie, by całkowicie się rozwinąć i zamknąć usta krytykom.

Ogólnie - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2007 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Fergie tym transferem pokazal, ze nie ma zamiaru stawiac na mlodych zawodnikow, ktorych sam sobie wychowal. Mimo wszystko, nie rozumiem dlaczego nie dal mu szansu, gral wspaniale w rezerwach, na wypozyczeniu w Parmie, rep U 21, a tu nagle sprzedaz. Pique, Evans, Eagles, Dong juz wiedza ze nie maja na co liczyc.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 06:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Wojtek3 napisał(a):Pique, Evans, Eagles, Dong juz wiedza ze nie maja na co liczyc.

Nie róbcie z Fergusona potwora... Richardsona też sprzedał, bo odechciało mu się stawiać na młodych? :/ Nie sądzę... Z Rossim na pewno było podobnie.

Ciampel napisał(a):Odejście Rossiego to przecież nie koniec świata. Ferguson nie jest pierwszym lepszym kolesiem z ulicy, który na stołku menedżera United "siedzi" z przypadku. Alex ma łeb i na pewno ten transfer doskonale rozważył, bo decyzji o sprzedaży tak dobrze zapowiadającego się napastnika - pewnie sam o tym wiedział - nie podejmuje się z dnia na dzień.

Dobrze powiedziane. Myślę, że na pewno uwzględnił przy decyzji zdanie Rossi'ego. Gdyby Włoch chciał zostać - zostałby i podobnie jak Fletcher i O'Shea byłby żelaznym rezerwowym, których w klubie wielu. Ten sezon będzie bardzo ciężki dla młodych ze względu na spory zaciąg nowych zawodników. Ferguson na pewno będzie dawał ogrywać się Andersonowi, Naniemu i Hargreavsowi, o Tevezie nie wspominając. Nie gadajcie głupot, że Ferguson "zdurniał" czy oszalał.

Rossi może jest młodym talentem, ale jak ja to już wcześniej pisałem nie widzę go w walce o górne piłki chociażby z Terrym, który nie ukrywajmy nie ma problemów z praktycznie żadnym napastnikiem.

Co do tych młodych, o których napisał Wojtuś... Pique to niewykluczone zastępstwo dla jednego z dwójki Rio - Nemanja. Na dodatek mamy kogoś takiego jak Phil Bardsley, który bardzo chętnie wkomponowałby się w miejsce Gary'ego i nie ukrywajmy, że jest na dobrej drodze ku temu. Do tego możemy dodać Eaglesa i Martina, którzy mimo wszystko łatwo skóry nie oddadzą. Są Wyspiarzami, a takim zawsze jest łatwiej się zaaklimatyzować w EPL. Evans - podobnie jak pozostali, ma szansę, ale musi udowodnić Fergusonowi, że chce. Dong - kłit maketingowy, ale... Zobaczcie, z samych tych zawodników można stworzyć ławkę rezerwowych, a nie wyobrażam sobie, żeby na przykład Scholes, Carrick miał ustąpić miejsca jeśli to nie będzie konieczne.

Rossiemu na pewno poniekąd zabrakło "jaj", bo by tak łatwo się nie poddał. Poprosiłby Alexa by dał mu szansę, jeszcze jeden sezon. Myślicie, że gdyby nie takie "pogawędki" w klubie byłby nadal Fletcher czy O'Shea, którzy de facto dopiero w poprzednim sezonie pokazali jak są ważnymi piłkarzami.

Nie uważam tego za straconego zawodnika... To miejsce dla kogoś nowego, a przede wszystkim lepszego.

Pozdrawiam.
01-08-2007 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Sądzę, że SAF dobrze pomyślał zanim zgodził się na sprzedaż Rossiego. Prawdopodobnie Szkot jest przekonany o przyjściu Teveza (być może ma swoje, lepsze źródła informacji, według których nie ma przeszkód aby Carlos został Diabłem), bo inaczej nie pozbywał by sie napastnika, z którymi ostatnio u nas krucho, zwłaszcza, że Smith i Saha są na celownikach innych drużyn, a więc w przypadku ich sprzedaży zostałby Rooney, Solskjaer, Dong no i tyle. Trzech napastników, to chyba trochę mało, no a w dobrej formie jest póki co sam Rooney. Czasem w ataku gra Giggs, no i Anderson, ale to raczej pomocnicy, którzy wracają się po piłkę, Wazza także lubi powrócić do drugiej linii. No to kto będzie strzelał bramki?

Dla mnie po odejściu Gio nie ma bata- Tevez musi być nasz!

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-08-2007 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości