Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giuseppe Rossi
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
Pejter napisał(a):W United jednak nie miał szans na tyle występów co np. w Parmie, a widocznie Ferguson chciał, żeby Rossi grał więcej. W tym sezonie miał już się dobijać do pierwszego składu, ale z tego zrezygnował. Wina nie leży po tej, czy tamtej stronie. Rossi po prostu wolał odejść, zamiast walczyć, ale za to też nie należy go negatywnie oceniać.

Wlasnie wystepy Smith'a w UNITED pokazaly, ze Rossi mogl tez dostac szanse, szkoda, ze marnowal sie najpierw w NU a pozniej mial dobry okres w Parmie, mysle, ze gdyby wczesniej na niego postawiono, bylby pozytek, a moze i nie. Moim zdaniem zawinil SAF i twardo sie tego trzymam a Rossiemu nie mamy sie prawo dziwic..

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Wojtek3 napisał(a):Wlasnie wystepy Smith'a w UNITED pokazaly, ze Rossi mogl tez dostac szanse

Smith zaczął tak na dobrą sprawę występować pod koniec sezonu, kiedy Rossi błyszczał w Parmie, więc nie był to dla niego czas stracony. Obaj panowie dostali szansę, uważam, że Rossi lepiej ją wykorzystał i był teraz w o wiele lepszej pozycji niż Smith. Wystarczyło tylko zostać i troszkę powalczyć. W Villarreal jednak ma raczej pewne miejsce w pierwszym składzie bez wielkiej walki - widocznie mu to bardziej odpowiada.
02-08-2007 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #108
 
Fergie twierdzi, ze zostawili sobie furtke w sprawie Rossiego. Ze niby moga tego zawodnika latwo odkupic. Nie wiem co myslec :/ W ogole zmieszany jestem. Sprzedajemy lepszego, a zostawiamy gorszych :roll:

amor patriae nostra lex
02-08-2007 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Zashi napisał(a):Fergie twierdzi, ze zostawili sobie furtke w sprawie Rossiego

No a Ci z Villareal zaprzeczają jakoby taka klauzula została zawarta :? Już niewiem co o tym myslec... ktoś tu robi ludzi w konia :x "Ta klauzula to wielkie kłamstwo" tak to brzmi... a to był dla mnie jedyny pozytyw tego transferu,jesli to naprawde sciema to dla mnie sprzedanie Rossiego to złe posuniecie!
03-08-2007 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #110
 
Skull napisał(a):No a Ci z Villareal zaprzeczają jakoby taka klauzula została zawarta Confused Już niewiem co o tym myslec... ktoś tu robi ludzi w konia Mad "Ta klauzula to wielkie kłamstwo" tak to brzmi... a to był dla mnie jedyny pozytyw tego transferu,jesli to naprawde sciema to dla mnie sprzedanie Rossiego to złe posuniecie!

Teraz to juz olewam to totalnie, Ferguson mydli tym wszystkim oczy, by kazdy wokolo dal juz na luz z tym transferem, nawet jesli zostala zawarta, nie wierze w jego powrot, odszedl i juz go nie ma.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Wojtek3 napisał(a):Moim zdaniem zawinil SAF i twardo sie tego trzymam a Rossiemu nie mamy sie prawo dziwic..
Tutaj jest racja... Rossi miał wiele do pokazania, szkoda, że SAF tego nie dostrzegł...
Wojtek3 napisał(a):nawet jesli zostala zawarta, nie wierze w jego powrot, odszedl i juz go nie ma.
Ja też uważam, że gorzko pożałujemy tego transferu... to tak jak byśmy sprzedali ronaldo 2 sezony temu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-08-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #112
 
Oficjalna prezentacja Rossiego miala miejsce 1 sierpnia na stadionie Vilarreal, zobaczymy co pokaze Gio w barwach FCV.

[Obrazek: 75898001dy6.th.jpg]

Zaniedlugo temat do kosza i kontynuowac bedziemy w EX. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Stojkovic napisał(a):szkoda, że SAF tego nie dostrzegł...

Ja nie wiem, czy wy nie potraficie tego zrozumieć? Ferguson chciał dawać szanse Rossiemu w tym sezonie, liczył na niego, ale Rossi chciał już teraz grać w pierwszym składzie. Winą za odejście należy obarczać obie strony, a moim zdaniem Rossiego bardziej.
03-08-2007 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #114
 
Pejter napisał(a):Ja nie wiem, czy wy nie potraficie tego zrozumieć? Ferguson chciał dawać szanse Rossiemu w tym sezonie, liczył na niego, ale Rossi chciał już teraz grać w pierwszym składzie. Winą za odejście należy obarczać obie strony, a moim zdaniem Rossiego bardziej.

Zrozum tez, ze jemu po dobrych meczach w CC, FA Cup i Premiership nalezala szansa w druzynie, chocby ostatnie minuty w Prem, a nie dostal jej. W NU tez go niezle wycyckali, przez ci SAF moze zalowac.

Ja mam zal do Fergusona o to wlasnie.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Dobra, rozumiem, ale nie można pisać tak jak Stojko, że Ferguson nie dostrzegł tego, co Rossi ma do pokazania.

Ja czekam z niecierpliwością na to, co pokaże Gio w Villarreal.
03-08-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Pejter napisał(a):Ja nie wiem, czy wy nie potraficie tego zrozumieć? Ferguson chciał dawać szanse Rossiemu w tym sezonie, liczył na niego, ale Rossi chciał już teraz grać w pierwszym składzie. Winą za odejście należy obarczać obie strony, a moim zdaniem Rossiego bardziej.

Niesądze, by Rossi tak forsował SAF-a. Rossi chciał dostawać szanse (chociażby ogony grać) pokazał że jest wspaniałym młodym graczem na wypożyczeniu w Parmie a Ferguson zamiast dać mu szansę w nowym sezonie (bo Smitha już nie ma)wolał go za bezcen sprzedać. Gdy Rossi wystąpił w CC strzelił 2 bramki. W rezerwach jak grał jeszcze strzelał bardzo dużo i SAF napewno o tym wiedział. Ja chyba też, gdyby mnie ktoś tak ignorował i rzucał obietnice bez pokrycia na wiatr dałbym sobie spokój.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-08-2007 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
<ściana>... Stojko, już Pejter to tłumaczył. Ferguson chciał Rossiego, ale to Rossi chciał grać często, ale w kolejce stoi też Roo, Saha, Tevez i Solskjaer. I sęk w tym, że Gio nie chciał grać ogonów i nie chciał otrzymać swojej "większej" szansy. Inna sprawa, że powinien otrzymać ją wcześniej, ale to teraz nie jest ważne. Gio chciał odejść, Ferguson nie zatrzymywał go siłą.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-08-2007 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #118
 
Stojkovic napisał(a):Rossi chciał dostawać szanse (chociażby ogony grać)

Dostawał, nie w sezonie 2006/07, a w 2005/06. W momencie gdy zadebiutował liczyłem na coś więcej, a potem z meczu na mecz nic nie pokazywał.

Rossi wybrał. Taka jego wola, może i szkoda tego zawodnika, choć podkreślam - nie widzę go w starciach z Terry'm czy innym obrońcą - "gigantem".

Pozdrawiam Wink
04-08-2007 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Mi sie wydaje, ze mogl zostac ponownie wypozyczony, tylko nie wiem czy sam by sie zgodzil na taka opcje. Widocznie nie i zostal sprzedany.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-08-2007 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
Valverde napisał(a):Gio chciał odejść, Ferguson nie zatrzymywał go siłą.

To dziwne,bo Heinze też chce grac ,ale ma ważny kontrakt i nikt nie patrzy na to czy jemu sie podoba siedzenie na ławce czy nie ,a Rossi sobie zażyczył i Fergie na to przystał?
Coś mi sie niechce wierzyc...
04-08-2007 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości