Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki i dziwności ze świata sportu
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
woyteq napisał(a):czy monopol na stroje na PNA ma tylko puma i airness ?

RPA i Nigeria graja w Adidasie :wink:, jednak w tak popularnym w Europie Nike druzyny jeszcze nie widzialem. Adidas ogolnie zrobil bardzo fajny kroj koszulek dla RPA, tak samo jak super pilke, bardzo mi sie podoba ta odmiana TeamGeist'a.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
25-01-2008 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Woyteq Ty ogladasz mecze bez ani jednego białego? koniec swiata jest bliski....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
25-01-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
No i Henryk Kasperczak został zwolniony z posady trenera reprezentacji Senegalu.
Aż się tego nawet komentować nie chce.
To pokazuje tylko jedno.Mianowicie, jak bardzo słabo jest piłka rozwinięta na tym kontynencie i jak wiele lat będzie musiało upłynąć żeby to się zmieniło...zwolnić trenera w trakcie turnieju...GL & HF

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-01-2008 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
No trochę dziwna decyzja, no ale cóż, postanowili to zrobili, jednak Kasperczak nie będzie się musiał martwić o to, że będzie musiał szukać nowej pracy, bo już komentatorzy niejednokrotnie powtarzali, że Polak ma sporo ofert, nie tylko by zostać trenerem jakiejś ekipy, no ale w jakimś francuskim klubie ma coś porządnego robić w zarządzie, chyba, że źle dosłyszałem Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-01-2008 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
WoLaK napisał(a):To pokazuje tylko jedno.Mianowicie, jak bardzo słabo jest piłka rozwinięta na tym kontynencie i jak wiele lat będzie musiało upłynąć żeby to się zmieniło...zwolnić trenera w trakcie turnieju

Tutaj się po części zgodzić nie mogę, bowiem piłka nożna na Czarnym lądzie jest conajmniej dobrze rozwinięta, posiadają wielkie gwiazdy, a ich grę się lepiej ogląda jak niektórych zespołów europejskich, bynajmniej, ja tak uważam. Jeśli chodzi natomiast o organizację to tak, również uważam, że błędem jest zwalnianie trenera w trakcie turnieju, tym bardziej, że Senegal nadal ma szansę wyjść z grupy.
28-01-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
a ja mysle ze Wolak pisal wlasnie o rozwinieciu wlasnie pod katem spraw trenersko-organizacyjno-technicznych a nie o umiejetnosci Keity czy Drogby. W zwiazku z tym zgodziles sie z nim w swojej drugiej czesci wypowiedzi natomiast niepotrzebnie pisales o pilkarzach bo Wolak o tym nie pisal.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
28-01-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
woyteq napisał(a):a ja mysle ze Wolak pisal wlasnie o rozwinieciu wlasnie pod katem spraw trenersko-organizacyjno-technicznych a nie o umiejetnosci Keity czy Drogby. W zwiazku z tym zgodziles sie z nim w swojej drugiej czesci wypowiedzi natomiast niepotrzebnie pisales o pilkarzach bo Wolak o tym nie pisal.

Nie no spoko, trochę źle zrozumiałem sens wypowiedzi, ale pojęcie słabo rozwinięta piłka nożna, ogólnie dotyczy się całości tak mi się wwydaje, a co do sprawy Kasperczaka, to znowego żródła wynika , że sam podał się do dymisji, a federacja się jeszcze na temat jej przyjęcia, czy też odrzucenia nie wypowiedziała się. Nie wiem już jakiemu źródłu wierzyć, to drugie to telegazeta TVP 1 aktualności, pożyjemy zobaczymy.
28-01-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
woyteq napisał(a):a ja mysle ze Wolak pisal wlasnie o rozwinieciu wlasnie pod katem spraw trenersko-organizacyjno-technicznych a nie o umiejetnosci Keity czy Drogby. W zwiazku z tym zgodziles sie z nim w swojej drugiej czesci wypowiedzi natomiast niepotrzebnie pisales o pilkarzach bo Wolak o tym nie pisal.
Zgadza się,właśnie o te sprawy mi chodziło.

Widocznie jakieś emocjonalne uniesienie prezesa przeważyło nad zdrowym rozsądkiem.

A co do poziomu tamtejszych graczy to się zgadzam,że jest bardzo dobry.Z drugiej jednak strony dyscyplina taktyczna pozostawia czasami wiele do życzenia.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-01-2008 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #69
 
Nie wiem gdzie gra taki zawodnik jak Agogo, pochodzacy z Ghany, ale baaardzo mi sie podobał w meczu z Marokiem. Poteznie zbudowany, a do tego szybki. Nie tylko jak na niego warunki, ale naprawde szybki. Bardzo mocny strzał. Dobrze pracował głową - w przenośni i dosłownie. Nie zauwazyłem u niego zadnych wad. Ja chce go w United :wink:

amor patriae nostra lex
28-01-2008 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
WoLaK napisał(a):Widocznie jakieś emocjonalne uniesienie prezesa przeważyło nad zdrowym rozsądkiem.

Ale właśnie, żadnego uniesienia nie było, jak podaja wszystkie źródła to Kasperczak sam podał się do dymisji, która została przyjęta, nie wiadomo co by było gdyby takiej decyzji nie podjął.

Zashi napisał(a):Nie wiem gdzie gra taki zawodnik jak Agogo, pochodzacy z Ghany,

Gra w angielskim Nothingham Forest, i rzeczywiście jest bardzo utalentowanym piłkarzem.
28-01-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
LINK

:lol: Nie mam wiecej pytan

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-02-2008 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
to nie moze byc prawda. licze ze rzad izraela odpowiednio zareaguje na te oszczercze plotki. to czysty antysemityzm.
czy pamiec o auschwitz jest taka krotka ? !!

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-02-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
http://ellectero.wrzuta.pl/audio/p1Azzj ... gow_celtic

żenua

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-02-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #74
 
WoLaK napisał(a):http://ellectero.wrzuta.pl/audio/p1Azzjr...gow_celtic

żenua

A myslisz, ze my mamy lepsze piosenki? :wink:

amor patriae nostra lex
08-02-2008 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
WoLakowi z pewnością nie chodziło o to, że ta przyśpiewka jest jakaś słaba, tylko, że rażąco podobna to naszego "Glory Glory Man UNITED!" Wink Chyba, że się mylę...

A co powiecie na temat PNA? Znamy już finalistów i drużyny, które powalczą o 3. miejsce. Trochę się narobiło w tym turnieju, ponieważ mecz pocieszenia z udziałem Ghany i Wybrzeża Kości Słoniowej mógłby być finałem całego turnieju. O tytuł jednak powalczą Kamerun wraz z Egiptem, który w pięknym stylu w finale rozbił WKS 4:1. Myślę, że "faraonowie" zdołają obronić tytuł, grają naprawdę ładną piłkę, a Kamerun jakoś do mnie nie przemawia, przynajmniej na tym turnieju.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-02-2008 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości