Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Przedstaw się!
Ten temat poświęcony jest nowym użytkownikom tego forum. Świeżo upieczeni userzy mogą w tym temacie napisać kilka zdań o sobie, np.: skąd pochodzą, ile mają lat, co na co dzień robią, co lubią, czego nie lubią i tym podobne Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-02-2007 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Cos mi sie wydaje ze ten temat pojdzie w zapomnienie, bo na forum nie czesto pojawiaja sie nowi ludzie. Moze kazdy sie przedstawi wedlug jakies schematu?
Np.
Imie:
Nazwisko:
Data urodzenia:
Wiek:
Miasto:
Co lubisz:
Co nie lubisz:
Kim chciałbyś byc:

Cos takiego...

amor patriae nostra lex
28-02-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ojej Zashi... Ty to masz chłopie problemy. Ja właśnie zauważyłem, że na forum przybywa ostatnio osób, a jeśli nie to co ? Ktoś może przyjdzie raz na jakiś czas, ale będzie miał szanse się przedstawić. A ten schemat to też trochę głupi, każdy przecież umie się sam przedstawić...

Dobra, nie off-topicujemy już Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-03-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jako, że na forum jestem nowy to się przedstawię.

Rodzice dali mi na imię Grzegorz, mój nick to gollaz, ewentualnie gollazFR. Mam 23 lata, jestem z Rudy Śląskiej. Jestem studentem informatyki ekonomicznej na WSEiA w Bytomiu.

Co robię na co dzień? Przeważnie się opier..., hmm.., symuluję pisanie pracy magisterskiej (żeby było ładnie) na temat "Wykorzystania modeli probitowych i logitowych w prognozowaniu", czasami wpadam na uczelnię, ostatnio zostałem zmuszony do starania się o zdobycie prawa jazdy kat. B. Więc jak widać raczej mam dużo czasu, zacząłem sobie prowadzić taką prostą stronkę, którą znajdziecie w moim profilu i na którą zapraszam.

Pewnie jeszcze wypadało, by coś napisać o tym od kiedy kibicuję Red Devils. Sam dokładnie tego nie wiem, ale przypuszczam, że gdzieś od 1992/93 kiedy dostałem szalony komputer Amiga 500 i w wszystkich możliwych grach o piłce (do dziś niedoścignięte Sensible i Goal) napieprzałem Man U. W TV rzadko można było zobaczyć nasz ulubiony mannschaft, pierwsze mecze, które pamiętam to LM w grupie z Barceloną. Od tego czasu Man U było obok Górnika Zabrze moją ulubioną drużyną.

Kluby które jeszcze lubię pewnie Was zdziwią (przynajmniej pierwsze dwa), ale tak już to ze mną jest. A te kluby to Manchester City ;], Ruch Chorzów (w zasadzie to wszystkie śląskie kluby), Olympique de Marseille, FC Barcelona, Bayern Monachium, Internazionale Mediolan, Hajduk Split. Kluby z Wielkiej Brytanii którym dobrze życzę to Coventry City, Plymouth Argyle oraz Celtic Glasgow.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
01-03-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
A ja się przedstawię, o! Smile
Bo chociaż generalnie jestem tu od dawna, to jednak przez dłuuugi okres czasu nie pisałam...

A więc [łamiąc wszelkie konwenanse trzeba zacząć od tego zakazanego zwrotu] jestem Sara [imię prawdziwe ściśle tajne], głupie dziewczątko związane z United jakieś 12 lat. Mieszkam sobie i żyję w nędznej dziurze z wielkim klasztorem pośrodku, które ponoć Często się Chowa, ale nie wiem, bo nie sprawdzałam.

Kocham sobie żużelek, kocham sobie futbol, wyścigi motocyklowe i formułę 1. A w przyszłości będę sobie panią dziennikarką sportową, o!

To tyle, dzień dobry, witam i pozdrawiam Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
05-03-2007 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ah ta śląska gwara :wink: . Pozdro Futbolowa! pisz często bo się przyda Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-03-2007 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
KanT napisał(a):Ah ta śląska gwara
Ależ nigdy w życiu Tongue Częstochowa ze Śląskiem ma tyle wspólnego, co ja z mądrością Tongue [jedynie terytorialnie, niestety...]


KanT napisał(a):Pozdro Futbolowa! pisz często bo się przyda Razz
Taki też mam zamiar... Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
05-03-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Futbolowa napisał(a):Kocham sobie żużelek, kocham sobie futbol, wyścigi motocyklowe

Ehh ma się względy u moderatora na "dzień dobry" Wink Witamy, witamy.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-03-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Kobiet u nas na forum jak na lekarstwo... ale ważne, że jakakolwiek kobieta zdecydowała się zagłębić w stosy postów pisane przez kibiców którzy na codzień są normalni, a gdy wybije godzina meczu United wydzierają się, obgryzają paznokcie (wersja extremalna) byle tylko nikt im nie przeszkadzał w oglądaniu naszych graczy.
Swoją drogą, to jak facet ogląda mecz z udziałem 22 facetów to nikt nie powie mu że jest gejem Smile

No ale nieważne...

Witamy, Pozdrav, Ave, Thaumadzo, welcome, alo!, Konichiua itp

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-03-2007 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Stojkovic napisał(a):Kobiet u nas na forum jak na lekarstwo... ale ważne, że jakakolwiek kobieta zdecydowała się zagłębić w stosy postów pisane przez kibiców którzy na codzień są normalni, a gdy wybije godzina meczu United wydzierają się, obgryzają paznokcie (wersja extremalna) byle tylko nikt im nie przeszkadzał w oglądaniu naszych graczy.
A, czyli zachowania typowe również dla mnie Big Grin Aczkolwiek na co dzień również nie jestem normalna. Już w szkole mnie wyzywają od "chodzącego menczestera" Tongue Smile

Valverde napisał(a):Ehh ma się względy u moderatora na "dzień dobry" Wink Witamy, witamy.
Smile

No witam wszystkich, witam Smile Nawet parę znajomych twarzy widzę Wink

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-03-2007 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja jako jedyny kibic Man Utd uczęszczałem do mojej podstawówki, tak to wszyscy albo Bayern, albo Juve, Albo Borussia albo Real, takie czasy były.

Im bardziej wszyscy szydzili z MU ja corazbardziej kochałem ten klub i choć niewielu przyjaciół było, kazdy pamięta co się zdarzyło. Nigdy nie zapomnę tego Frajera, 6 minuta i jeden do zera. Drużyna szwabów czas nasz trwoniąca, ekipa diabłów walcząca do końca. Nacierające na siebie dwie strony, tablica świetlna i czas doliczony. Kolejna akcja ze skrzydła się rodzi, rzut rożny i Beckham podchodzi. Nikt nie przewidział co własnie się kroi, w zielonym stroju nasz bramkarz stoi. Ostatnia szansa i piłka podkręcona, wszyscy skaczą i piłka lekko strącona. Giggs, Sheringham i kibice drą gardło, kilku bawarczyków w bezruchu zamarło. 1:1 i tego nic nie zmiani, nadzieja odżyła jak z popiołu Fenix. Temu spotkaniu przyglądał się Bóg, kolejna akcja i piłka na róg. Kolejna centra w pole karne zmierza, zamieszanie ogromne i 20 uderza. Tłum kibiców w sektorze wciąż z radości skacze, obrońca Kuffur leżąc wciąż płacze. Tak piękne czasy to wtedy były, kochane diabły potrójną koronę zdobyły. Choć nie wiem jaki los United dalej czeka, jeden obraz z pamięci nie ucieka. To obraz 20 strzelającej, na zawsze już klubowi memu chwałę dający. To wszystko co mam do powiedzenia, moja miłosć do United się ciągle nie zmienia. Yo Yo Yo!!!

To mój Freestyle!!! Pozdro dla wszystkich kibiców

Pejter -> Bez przesady. To jest temat do przedstawiania się nowych użytkowników forum, a nie do prezentowania swoich freestyle'ów.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-03-2007 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Hmm... To może i ja się przedstawię Wink

Pewnie niektórzy z Was będą mnie kojarzyć z innego forum, jako inicjatora wszelkich akcji (spotkania, początkowo bluzy Wink )... Mieszkam sobie w Katowicach, rocznik - 1991, bardzo dobry Wink Od 8 lat związany z United, a z dnia na dzień co raz bardziej Big Grin Liczę na ciepłe przyjęcie, choć w sumie czego innego można się spodziewać na Diabelskim forum ^^

Pozdrawiam!
07-03-2007 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Witam Matesa Smile Pisz duzo, chociaz wiem, ze jestes zajety pisaniem na innej stronce :wink: Ale i tak Warm Welcome :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-03-2007 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Elo wszystkim 8) Pawełek jestem, większość z Was pewnie już mnie zna ;D Rocznik 90, z United od 99. Nie będę się rozpisywał, bo to nie Epek. 8)
11-04-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Siema PawlaQ, ciesze sie, że zajrzałeś na nasze forum, które istnieje od dawna i ma bardzo bogatą historie, taka osoba jak Ty ma szanse wpisać się w annały wiec staraj się 8)

THE BEST AVA MAKER EVER 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
12-04-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości