Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Anderson
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/CqSKzdDRJZM&hl=en[/flash]
"And he shits on Fabregas" Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
18-04-2008 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Anderson
OneUnited.pl napisał(a):Anderson został powołany przez Carlosa Dungę na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Przez to Brazylijczyk opuści początek sezonu Premier League. Jako, że Brazylijczycy są faworytem Igrzysk, spodziewany jest ich udział w finale. Anderson powinien więc opuścić mecz o Tarczę Dobroczynności, a także mecze z Newcastle i Portsmouth w Premiership.

19-latek będzie jednak gotowy na mecz o Superpuchar Europy z Zenitem St Petersburg, zwycięzcą Pucharu UEFA.

Jeśli będzie regularnie występował to owszem, niech dojdzie jak najdalej. Ale jeżeli będzie grzał ławę, to już niech lepiej Brazylia odpadnie i niech wraca do Manchesteru. Wink Heh, bez przesady powinniśmy sobie poradzić bez niego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-07-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Anderson
Pomocnicy: Lucas (Liverpool), Anderson (Manchester United), Hernanes (Sao Paulo), Ronaldinho (Barcelona), Diego (Werder Brema), Thiago Neves (Fluminense)

Konkurencji wielkiej nie ma, więc siedzenie całego turnieju na ławce go nie czeka.


Fan United od 1992 roku
08-07-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Anderson
A do tego Brazylia gra trzema pomocnikami (trzech napastników), a ROnaldonho zapewne będzie skrzydłowym, więc ja bym go przeniósł do grona napastników.
Pomoc będzie taka:
Thiago - Anderson - Diego

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
09-07-2008 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #20
Re: Anderson
Anderson zapewne będzie grał regularnie w tym turnieju. Jak pisali poprzednicy, nie ma on dużej konkurencji, więc miejmy nadzieje, że Andi rozegra świetny turniej, który pomoże mu w końcu strzelić tą debiutancką bramkę dla United Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2008 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Anderson
Ronaldinho i Diego nie jadą na igrzyska, gdyż ich kluby się na to nie zgodziły, tak więc szanse Andersona są zdecydowanie większe.

Cytat:Brazylijczycy Diego (Werder Brema), Rafinha (Schalke) i Ronaldinho (Barcelona) nie wezmą udziału w Igrzyskach Olimpijskich.

Powód absencji wspomnianej trójki jest niezależny od nich samych. Po prostu kluby nie zgodziły się na grę zawodników, gdyż Olimpiada nie widnieje w kalendarzu FIFA. W związku z tym nie istnieje obowiązek zwalniania piłkarzy na ten turniej.

- To oczywiste, że jeśli nie zwolnimy Diego, nie poniesiemy żadnych sankcji - wyjaśnił menedżer Werderu Brema, Klaus Allofs.

Piłkarski turniej olimpijski zostanie rozegrany w dniach 6-24 sierpnia.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-07-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: Anderson
A to jeśli Diego i Ronaldinho nie jadą na Igrzyska to już na 100% Anderson będzie w każdym meczu grał od pierwszych minut Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #23
Re: Anderson
Piękna sprawa!

I w jednym momencie urósł w moich oczach do rangi bohatera.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-08-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Anderson
mateksa napisał(a):I w jednym momencie urósł w moich oczach do rangi bohatera.

Tylko mnie jest trudno wcielić w rolę Andersona, naszą Krystynkę? Nie no, jakby Cris takie coś zrobił to dzieciak może dostałby nawet karnet na solarium.

A Andi bardzo ładnie, jak przyjechał do Manchesteru w ciuchach wartch więcej niż pół naszej reprezentacji to myślałem że trafiła się nam kolejny gwiazdor pokroju Ronaldo. A tu proszę jak ładnie, nawet poza boiskiem : *
01-08-2008 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: Anderson
ring0 napisał(a):karnet na solarium.
Do tego żel, pilniczek do paznokci, depilator, samoopalacz na jajka, 3 kilo łańcuchów i kufer diamentów. Niestety rzeczywistość jest brutalna, żeby takie coś dostać od boskiego, to trzeba mieć duże cycki, fajne suty, jędrne pośladki, fajną ogolona szparę, długie nogi, opalone ciało i dawać 24 razy na dzień...

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-08-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #26
Re: Anderson
mateksa napisał(a):Piękna sprawa!

I w jednym momencie urósł w moich oczach do rangi bohatera.
Bardzo piękny gest ze strony Brazylijczyka. Przyznam, się że nie spodziewałem takiego czegoś po nim- szczególnie po tej imprezie u Cristiano...Brawo Andi- równy z Ciebie chłop Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-08-2008 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Anderson
mateksa napisał(a):Do tego żel, pilniczek do paznokci, depilator, samoopalacz na jajka, 3 kilo łańcuchów i kufer diamentów. Niestety rzeczywistość jest brutalna, żeby takie coś dostać od boskiego, to trzeba mieć duże cycki, fajne suty, jędrne pośladki, fajną ogolona szparę, długie nogi, opalone ciało i dawać 24 razy na dzień...
Ale zaraz, zaraz. W czym przeszkadza wam wygląd? To, że chłopak jest metroseksualistą tylko dobrze o nim świadczy. Gejem raczej nie jest, więc tym bardziej. A, że w zachowaniu jest jaki jest to już nie nasza wina, tylko genów jego kochanej mamuśki i ojczulka.
01-08-2008 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #28
Re: Anderson
Lucas napisał(a):To, że chłopak jest metroseksualistą tylko dobrze o nim świadczy.
No ale co się dziwisz, że się z niego śmieją ludzie. Byś zobaczył na mieście spalonego kolesia, w obcisłej różowej bluzeczce, z brylantami w uszach to byś nie pomyślał:'Ooo metroseksualista, spoko gość musi być, widać że dba o siebie', tylko że gej. Nie uznaje gejów, transwestytów, emo ani tych metroseksualistów i będę nimi gardził i się z nich śmiał. Amen... No dobra nie wszystkimi, ale większością.
Lucas napisał(a):A, że w zachowaniu jest jaki jest to już nie nasza wina, tylko genów jego kochanej mamuśki i ojczulka.
Jak pójdziesz do teatru w kąpielówkach, w trakcie spektaklu zaczniesz pierdzieć, bekać i smarkać to nie będzie wina genów starych. Jak pójdziesz w gości i sie zesrasz komuś na wycieraczce pod drzwiami, to to też nie będzie wina genów. Jak pójdziesz na kolacje do swoich przyszłych teściów i zaczniesz im kurwić przy stole, opowiadać jak sie z kumplami najebałeś i sie rżniesz z ich córką to też nie będzie wina starych. Więc gadanie, że Ronaldo zachowuje sie tak bo ma to po starych jest bez sensu. Kasa i sława mu odjebała, a nie geny ojca i matki.

Żeby nie było, wszystko co robi poza klubem tzn. z kim, w co i jak często mnie nie interesuje. Wygląd to inna sprawa. Natomiast, jeśli już sprawy tyczą się United to nie ma taryfy ulgowej. Kawał chuja, sram na jego marzenia dotyczące gry w Realu, gra na Old Trafford tu ma podpisany kontrakt, Ferguson powiedział zostajesz to zostajesz. I jak on mówi, że jest niewolnikiem to mnie kurwica bierze.

Resztę napisze potem, bo teraz muszę pomalować paznokcie i trochę nosek przypudrować...


I to był ostatni post off-topa/ sebos

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-08-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #29
Re: Anderson
Mam wrażenie, że Ferguson marnuje potencjał Andersona, wystawiając go w środku pomocy. Ja bym Brazylijczyka widział gdzieś w przodzie. Jako cofnięty napastnik lub skrzydłowy. No bo co on takiego pokazuje w tej pomocy? Podanie ma kiepskie. Jedynie nadrabia determinacją i wolą walki. Widać, że chłopak jest szybki, myślę, że potrafi dobrze dryblować, ma mocny strzał. Takie aspekty przydają się w przodzie. Gdyby go przesunąć w ofensywne szeregi zrobiłoby się miejsce dla Fletchera, który też grać potrafi. Chciałbym zobaczyć Andersona na skrzydle, dać mu więcej swobody i zobaczyć jak by się sprawdził, bo grając w środku pomocy jest ograniczony. I tak środek pomocy mamy dość dobrze (w porównaniu do innych pozycji obsadzony). Scholes, Carrick, Hargreaves, Fletcher. Gdyby Anderson sprawdził się na skrzydle mielibyśmy jego, Ronaldo, Naniego, Parka , także nie wyglądałoby to tak tragicznie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #30
Re: Anderson
Ludzie, spokojnie. Chłopak ledwo co wrócił z Olimpiady, zagrał bardzo dobre zawody z Pompey, a później dużo słabiej wypadł z Zenitem. Słabe podanie? Wolne żarty. Brazylijczyk już w poprzednim sezonie pokazał jak świetnym zawodnikiem może być grając w środku pola i jestem pewien, że niebawem będzie w podobnej dyspozycji. Jest dwutygodniowa przerwa, więc mam nadzieję, że Anderson naładuje akumulatory i z LFC będzie wyglądał znacznie lepiej.

No i na pewno nie powinien już grać obok Scholesa, jeśli gramy dwójką w środku Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości