Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United - XI Europy (13.03, 21:00)
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United - XI Europy (13.03, 21:00)
W przyszły wtorek gramy charytatywnie (?) z XI Europy dowodzoną przez Marcello Lippiego. Wystąpią w niej m.in. David Beckham, Ronaldinho, Coupet, Juninho, Gerrard i kilka innych gwiazd europejskiego futbolu. Wynik nie będzie w tym spotkaniu ważny. Ja bym dał się ograć kilku zawodnikom, którzy mają mniej okazji do występów: Kuszczak, Smith, Dong, O'Shea, Brown, Heinze, Silvestre, Fletcher, Park, Richardson.

Zapraszam do dyskusji!
05-03-2007 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Typowy mecz towarzyski, w którym szanse mogą dostać gracze, którzy nie występują często w składzie United. Liczę przede wszystkim na występy Kuszczaka, Donga, a także Smith'a. Z pewnością w tym spotkaniu każdy zagra, Fergie powinien trochę "pomieszać" w składzie - zmiana taktyki itp.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-03-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
XI Europy- fajnie to brzmi biorąc pod uwagę fakt, że póki co mamy zawodików z tylko 4 klubów: Real Madryt, Liverpool, lyon i Barcelona. Mecz charytatywny, więc wynik nie będzie ważny, liczy się tutaj dochód i dobra zabawa. 3 dni wcześniej ważne spotkanie w FA CUP na Riverside Stadium i myślę, że wyjdzie tam pierwszy skład, aby wygrać, a na Old Trafford w meczu o przysłowiową pietruszke zobaczymy rezerwowych. Wydaje mi się, też że pojawi się Scholes- wkońcu ma pauze w lidze, a w takim spotkaniu może jak najbardziej sobie pograć.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
07-03-2007 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
a Ja myślę, że to niepotrzebny mecz. Sezon jest w decydującej fazie, mamy ciężki mecz z Middlesami, potem kolejny a spotkanie z 11 Europy mi się nie uśmiecha. A nóż ktoś sobie coś zrobi? Wiem, że to mecz o pietruszkę, ale zawsze prawdopodobieństwo faulu. Ale mam nadzieję, że zobacze Ronaldo na boisku i Rooneya - bo ta 2ka bedzie czarowała jak zagrają :twisted: . Mecz na TVP2 i Eurosporcie bodajże :mrgreen:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-03-2007 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Oto jak prezentuje się skład „XI UEFA”:
Bramkarze: Oliver Kahn, Grégory Coupet, Iker Casillas.
Obrońcy: Paolo Maldini, Jamie Carragher, Eric Abidal, Lilan Thuram, Carles Puyol, Marco Materazzi, Fabio Grosso.
Pomocnicy: Gianluca Zambrotta, Steven Gerrard, Juninho Pernambucano, Florent Malouda, Luis Miguel, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo.
Napastnicy: Ronaldinho, Ronaldo, Alessandro Mancini, Zlatan Ibrahimovic, Henrik Larsson

Sklad BARDZO mocny. Ciekawe ze Larsson moze zagrac przeciw nam :wink:

amor patriae nostra lex
12-03-2007 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablik16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
a gdzie w tym składzie beckham bo ja go niewidze a fajnie gdyby zagrał na starych śmieciach.



KanT napisał(a):Ja myślę, że to niepotrzebny mecz. Sezon jest w decydującej fazie, mamy ciężki mecz z Middlesami, potem kolejny a spotkanie z 11 Europy mi się nie uśmiecha. A nóż ktoś sobie coś zrobi? Wiem, że to mecz o pietruszkę, ale zawsze prawdopodobieństwo faulu.
uwazam ze i tak mało osób z podstawowego zagra a więc co nam. niech ci co rzadko wystepują zagrają w tym meczu. choć z drugiej strony jak lippi wystawi taki skład to nie wypada postawić obok nich jakiś rezerwowych :?:
12-03-2007 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Fajny meczyk się zapowiada. Rywal naprawdę najwyżej klasy Big Grin
Ciekawi mnie czy Henka w ogóle wejdzie na boisko. Bo to tak trochę głupio będzie... Dopiero co od nas odszedł, a tu już przeciwko nam Tongue Mógłby mimo wszystko przywdziać koszulkę United Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
12-03-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zashi napisał(a):Ciekawe ze Larsson moze zagrac przeciw nam

Może może, bo termina wypożyczenia kończył mu się 12 marca, a jutro już będzie 13, więc już u nas nie gra. Rzeczywiście dziwne jest, że jeszcze w sobote Henak zagrał dla United Middlesbrough, a teraz przeciwko Smile Ale to jest mecz towarzyski tylko przecież Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-03-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
diablik16 napisał(a):a gdzie w tym składzie beckham bo ja go niewidze a fajnie gdyby zagrał na starych śmieciach.

David jest chyba kontuzjowany.

Co do meczu to zapowiada się fajnie, zwłaszcza, że będzie transmitowany przez TVP, bo ostatnio mecze oglądałem tylko na kompie, przynajmniej jakieś urozmaicenie.

Z tego co czytałem, SAF ma wystawić nie najsilniejszy skład, ale mam nadzieję, że pokona on zlepek gwiazd złożony przez Lippiego. Choć oczywiście wiem, że wynik w tym meczu odgrywa drugorzędną rolę.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
12-03-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:Pomocnicy: Gianluca Zambrotta,

Z tego co wiem Zambrotta jest prawym obrońcom ale dobra...

PS.Sorki za off-topic :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-03-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #11
 
ziomo napisał(a):Cytat:
Pomocnicy: Gianluca Zambrotta,



Z tego co wiem Zambrotta jest prawym obrońcom ale dobra...

Skład skopiowalem z jakiejs strony Smile

Nie zagra Ronaldinho z powodu kontuzji.

UEFA zaprosila takze do gry Zidane, ale powiedział on ze nie bedzie grał w jednym zespole z Materazzim.

amor patriae nostra lex
13-03-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Zashi napisał(a):UEFA zaprosila takze do gry Zidane, ale powiedział on ze nie bedzie grał w jednym zespole z Materazzim.
_________________


Haha nie dziwie sie Zinedinowi Zidanowi ze nie chce z nim grać.Gdybym byl na miejscu Zidana też bym nie grał.Chyba zę dla United 8)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-03-2007 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
No to taki niby mecz, który nie ma większego znaczenia, ale sądzę, że jak zagrają jakieś młode diabełki to mogą się wypromować. Poza tym zawsze nabiorą jakiegoś doświadczenia podczas gry z najlepszymi piłkarzami globu. W bramce chyba Kuszczak, bo VdS ma chyba jakąś kontuzję. Także raczej nie zagrają Ferdinand i Vidic, bo mają drobne urazy, ale trzeba ich oszczędzać na mecze "z prawdziwego zdarzenia". Także to dodatkowa szansa polskiego golkipera na wykazanie się. W końcu zagra przeciwko najlepszym snajperom Europy (no prawie, bo najlepsi są oczywiście w MU :wink: ). Prawie jak Liga Mistrzów... Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
13-03-2007 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Typowy mecz towarzyski, w którym mógł zagrać każdy. Widzieliśmy w składzie United nawet Andy'ego Cole'a 8) Ogólnie mecz ciekawy, szczególnie pierwsza połowa, bo w tej zagrali jakby Ci lepsi, było więcej tricków, głównie za sprawą Ronaldo, ogólnie było dużo gry kombinacyjnej. Bardzo ładna bramka Ronaldo, nie brzydsza Maloudy, cieszy mnie też fakt, że Rooney trafił dwa razy do siatki Smile Fajnie się to oglądało, troche w drugich 45 minutach było nudnawo, ale czego się spodziewać po meczu o nic ? Wink Pograli sobie tacy piłkarz jak Eagles, Heaton, Dong i o to głównie chodziło Smile

Oglądałem spotkanie na Polsacie Sport mając nadzieję, że nie będzie głupich wpadek komentatorów. Jednak zawiodłem się... Heaton w bramce, ale wg dwóch panów Kuszczak nadal gra... :roll:

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-03-2007 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MeLoN Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
no mecz nie był porywający pod względem tempa ale jakie brameczki !
Ronaldo sie popisał !!!!!!!!
13-03-2007 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości