Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ostatnio oglądałem trochę Bundesligi na SportKlub.Merytorycznie komentarz jest całkiem przyzwoity.Ale jest także druga strona medalu.Komentator z takimi samymi emocjami relacjonuje rzut z auty i sytuacje sam na sam.Aż czasami zasnąć można.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-02-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
2 minuta, Szpaku zaczyna.
W finale w Paryzu Almunia zastapil od 19 minuty KONTUZJOWANEGO Lehmanna.

Na boisku ponadto mamy CZawiego Alonso ktory ogrywa MaSZCZerano a to wszystko szkoda ze nie dzieje sie na estadio MestaLa w Valencii.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-04-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
"Skrytel" i tak moim zdaniem pobił wszystko w dzisiejszym dniu :lol: Na początku nie wiedziałem zupełnie o kogo chodzi :lol:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-04-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ja sie najbardziej uśmiałem z MASZCZERANO :lol:
04-04-2008 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
To napiszcie jak wy to wymiawiacie, np. Śkrtela i Mascherano, może równie śmiesznie
04-04-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Maciek napisał(a):To napiszcie jak wy to wymiawiacie, np. Śkrtela i Mascherano, może równie śmiesznie

Ja wymawiam Szkrtel i Maszerano.

CONCILIO ET LABORE
04-04-2008 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Szpakowski to w ogóle nowego zawodnika tego dnia wynalazł a mianowicie Skertla Wink Tak jak faceta lubie tak naprawdę drażnią mnie już te jego pomyłki, tak doświadczony człowiek w swoim zawodzie nie ma prawa takich pomyłek robić

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
04-04-2008 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Szpaku to chyba ma zawsze gotowe przemówienia pomeczowe.:wink: Są one takie poruszające, a mówi je jakby recytował pamiętam kiedyś powiedział: " Kiedy jechałem na mecz tu na stadion zobaczyłem tęczę... " i coś tam przyrównał ją do gry naszej reprezentacji :lol: Głoś ma super, ale te błędy z nazwiskami i pamięcią to trochę go osłabiają. Spodobał mi się za to ten Iwański równierz z TVP. Dobrze prowadzi mecz, i gdy na boisku robi się gorąco to jemu także Smile Męczy mnie już słuchanie Nahornego i Rosłonia podczas meczy Premier League. Ten pierwszy co mecz te same oklepane fakty, i mówi je nawet gdy jest akcja 1na1, czy stały fragment gry. Wiedzy o angielskiej piłce nie mogę mu zarzucić, ale emocji i wyczucia brak. Drugi to jak już zacznie zdanie to nie wie kiedy je skończyć Smile Życzyłbym sobie i wam, aby Ci Panowie wymawiali "Manchester", a nie "Menchester". dziękuji

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
04-04-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Maciek napisał(a):To napiszcie jak wy to wymiawiacie, np. Śkrtela i Mascherano, może równie śmiesznie

no tak Maćku my mozemy wymawiac smiesznie, ale Pan Szpakowski ma stycznosc z komentatorami z roznych zakatkow swiata i jesli nie jest jakiegos nazwiska pewien to moze zapytac komentatora, ktory jest rodakiem danego zawodnika (przynajmniej ja bym tak robił Big Grin)

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
05-04-2008 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ja niewiem co wy się tak szpaka czepiapie, to że popełnia błędy to jest esencja całego jego komentarskiego życia. Czy ktoś wyobraża sobie mecz, ktory komentuje Szpakowski i ani jednego błędu, bo ja nie. Nikt mi na pewno nie powie, że jest słabym komentarorem, bo jest odrowtnie potrafi wprowadzić kapitalną atmosferę podczas spotkania. Wszyscy się śmiejecie jak on wymawia te nazwiska, ale prawda jest taka że wymawia je na polską fonetykę, jednego co się można uczepić z o statniego meczu to ten Skrytel, wszystko inne było moim zdaniem w porządku. Posłuchajcie sobie zagranicznych komentatorów jak oni wymawiają polskie nazwiska, a dopiero zacznijcie oceniać komentarz innych.
05-04-2008 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
W Irlandii niektorzy Irlandczycy wymawiaja MASZCZERANO.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2008 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ja też się śmieje ze Szpakowskiego, bo tylko on potrafi zrobić tak, że latami wymawia nazwisko piłkarzy poprawnie, by nagle zmienić przyzwyczajenie i wymawiać je za każdym razem inaczej Smile Co nie zmienia faktu, że nadmierne brechtanie z tego zasłużonego komentatora mnie irytuje, bo przeciętny zjadacz chleba jeszcze gorzej od Szpaka nazwiska wymawia
05-04-2008 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
No to prawda, to jeden z nielicznych komentatorów, który potrafi wprowadzić do meczu jakąś dodatkową atmosferę Wink nie zapomne Jego komentarza z pamietnego finału w 99' "A niemcy upokorzeni płaczą" Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
05-04-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Fred The Red napisał(a):i mówi je nawet gdy jest akcja 1na1, czy stały fragment gry.
Właśnie to jest najbardziej denerwujące,gdy jest sytuacja podbramkowa,a Nahorny dalej sypie statystykami.Dobrze,że Twarożek często mu w takich akcjach przerywa.

W każdym magazynie Liga + zawsze jeden skrót meczu przygotowuje taki jeden gościu(nie pamiętam jak się nazywa)Facet zawsze walnie kilka takich tekstów,że zwijam się ze śmiechu Wink

Dla mnie niekwestionowanym liderem wśród komentatorów jest Roberto Scarpini.Co najważniejsze facet wkłada emocje w komentarz.
http://youtube.com/watch?v=43_EepW_7Z0
zwróćcie uwagę jak reaguje jak Milan strzela Big Grin
http://youtube.com/watch?v=43_EepW_7Z0

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-04-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Scarpini to jest dopiero "żywy" komentator, na youtube'ie jest mnóstwo filmików z jego udziałem, oczywiście te, w których gra Inter, w końcu jest wielkim fanem tego klubu Wink Jest też kilka takich komentatorów, co lubią sobie pokrzyczeć, gdy pada bramka czy tym podobne, jednak chyba Scarpini jest z tych wszystkich najbardziej znany. Ciekaw jestem jakby takie coś nagle odebrali w Anglii, albo chociażby w Polsce Tongue Takie rzeczy to tylko chyba właśnie we Włoszech no i też w Hiszpanie często, jak krzyczy się przez 5 minut: "gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool" :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=-O0q7mbDS ... re=related - to też jest ciekawe, ta nadzieja po wywalczonym rzucie rożnym Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-04-2008 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości