Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Najlepszym komentatorem w C+ jest Leszek Orłowski czasem nawet jakis gorszy mecz obejrze ze wzgledu na jego ciekawe spostrzezenia czy inne smaczki wynalezione apropo jakiegos pilkarza, druzyny czy trenera. Czesto mecze sie takze w niedzielne wieczory po skrotach z ligi angielskiej na lidze francuskiej i nieraz na wloskiej zeby okolo 1 w nocy skonczyc dzien na lidze hiszpanskiej w sport+ gdzie dowiem sie wiecej o lidze hiszpanskiej niz z prasy w ciagu calego tygodnia.
Widac ze to pasja zyciowa chlopa, jest co tydzien dobrze przygotowany do swojego zadania i sypie faktami i ciekawostkami jak z rekawa. W zeszlym roku w mniej wiecej polowie sezonu prawidlowo przewidzial spadek 2 z 3 podanych przez siebie druzyn.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
09-02-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
szkoda ze czasami nie wie oczym mowi, dotyczy sie to przedewszystkim jego wiedzy na temat barcelony.
Jesli on jest rzetelny jak szaranowicz w skokach.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-02-2008 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Moim zdaniem najlepszym komentatorem w Polsce jest Andrzej Twarowski ma spore pojęcie o futbolu a po za tym uwielbiam jego poczucie humoru drugie miejsce dla Tomka Smokowskiego również z Canal+ zresztą co by o C+ nie powiedzieć komentatorów mają świetnych lubię też Borka ,Iwanowa i Szpakowskiego choć szpaku szczerze mówiąc na piłce zna się średnio to jednak trudno go nie lubić to komentator trochę pokroju nieodżałowanego Janka Ciszewskiego.

CONCILIO ET LABORE
14-02-2008 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Danny93 napisał(a):komentator trochę pokroju nieodżałowanego Janka Ciszewskiego.
:roll:
Nigdy nie wiem jak reagować na takie teksty :roll: Teraz też nie wiem... Mam o tym mniej więcej takie zdanie jak o zapalniu świeczek piłkarzom z trzeciej ligi estońskiej, którzy zmarli na boisku mniej więcej w okresie gdy zmarł jakiś bardziej znany piłkarzy (ciekawe, że teraz nie ma takich informacji, ale jak znów któregoś bardziej znanego dopadnie to dzień po dniu będą następne informacje tego typu)

Nie mam nic do Jana Ciszewskiego, komentował wielkie sukcesy polskich piłkarzy i nie tylko... Muszę tylko dojść do jakichś wniosków i wymyślić moją reakcję na wycieranie się nim w tego typu sytuacjach
15-02-2008 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
I też dla mnie to jest troche nietrafne przywoływanie tutaj śp. Jana Ciszewskiego bo wnioskuje po Twoim nicku, że urodziłes sie 11 lat po jego smierci, wiec mogles slyszec maksymalnie kilka audycji/relacji w jego wykonaniu, a takie odwołanie jakbys bardzo dobrze znal jego osobe/styl komentarza jest troche dziwne

Osobiscie nie znam niestety stylu komentarza panów z C+, ale z tego co słyszalem robia to calkiem profesjonalnie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-02-2008 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Red napisał(a):Osobiscie nie znam niestety stylu komentarza panów z C+, ale z tego co słyszalem robia to calkiem profesjonalnie

Moim zdaniem najlepiej w Polsce - znają się na temacie, wiedzą kto jest kto i nie twierdzą, że "jak Rooney strzela to strzela, a jak nie strzela to nie strzela" Big Grin ...chociaż zdarzają im sie błędy, ale to raczej na tle własnych opinii

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-02-2008 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja też myślę że są najlepsi w Polsce. Wczoraj jak oglądałem mecz MU od 70min na jakimś chińskim kanale nie można było tego słuchać jak nawijał :twisted:
17-02-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
kapszti napisał(a):Wczoraj jak oglądałem mecz MU od 70min na jakimś chińskim kanale nie można było tego słuchać jak nawijał

Bo po prostu nie rozumiesz tego języka. Kto wie, może jakbyś znał to okazałoby się, że komentator jest bardzo dobry?
17-02-2008 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Twierdzisz,że na TVP są mało profesjonalni komentatorzy ? Proszę obejrzyj choć jeden mecz na Nsport i wsłuchaj się w bajeczne komentarze tamtejszych komentatorów.

Mecz Roma-Real
"...jedyny Polak,który grał w Romie,mam na myśli Francesco Tottiego"

Innych już nie będę przytaczał,ale komentarz fachowy

8)

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-02-2008 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Nie no to jest takie typowe "przejęzyczenie", osobiście na takie błędy nie zwracam uwagi. Gorzej jak ktoś na wizji mówi, że "Nesta to kolejny po Maldinim wychowany przez Milan świetny obrońca"
20-02-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Racja Wolak, nSport pod względem zaplecza komentatorskiego jest bardzo słaby (choć Basałaj wg mnie potrafi zaciekawić i głos ma jeszcze znośny), ale nikt nie kupuje platform, żeby ich posłuchać Wink W tej kwestii TVP może znaleźć jakieś pozytywy, ale realizacja i oferta LM to już zupełnie inna bajka.

A swoją drogą, nSport > Gmoch Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-02-2008 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Jeszcze jak LM leciała na TVN Turbo to wtedy też można było się po delektować wspaniałym komentarzem.

Brat mi mówił jakie Gmoch wczoraj żarciki zapodawał."ee hamburger przy piłce,znaczy McDonald ... he he he"

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-02-2008 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Jak oglądałem Barca-Celtic to Iwański tak ą jedną gafe strzelił że masakra.

Powiedział to po tym,jak Deco dostał żółtą kartkę:

"No i Deco dostaje żółtą kartkę,i wpisał się na listę strzelców" :lol: :lol:
21-02-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ja z kolei dzięki panu Jóźwiakowi dowiedziałem się, że w drużynie mamy Lesa Ferdinanda i Szola, naprawdę ciekawe dygresje serwował widzom ten wybitny znawca piłkarskiego rzemiosła. Mimo to nadal jestem za opcją "switch off Jóźwiak's commentary".

capo di tutti capi

MUSC PL
21-02-2008 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Komentatorzy z TVP rządzą !!! Zawsze jest się z czegoś pośmiać :lol: . Jak oglądam na innych kanałach wieczorne mecze a szczególnie na Polsat Sport to mało co nie zasypiam. Pozdrawiam Bożydara Iwanowa, Romana Kołtonia i jeszcze jakiegoś typka z Eurosportu, Borek jeszcze ujdzie. Czasami jest potrzebny jakiś krzyk, a na TVP czasami umieram ze śmiechu albo jak Szpakowski wiszczy i krzyczy gdy jest sytuacja podramkowa Tongue . Mam nadzieje że TVP się postara o prawa do Euro 2008 ale jest mala szansa :cry:
Uwielbiam jeszcze studiowe wpadki na TVP (których na szczęście jest dużo ), jak Szaranowicz się mota czy Gmoch namarze na ekranie do pokazywania akcji lub Engel czeka na swoją akcję do pokazania a tu nic. Tongue
Najlepsze było jak gada wysłannik meczu w przerwie a tu pstryk i czarny obraz
Normalnie tak się można uśmiać że aż brzuch boli.
Oczywiście nic nie jest doskonałe i najgorsze jest to jak tracą łączność obrazu i nie ma meczu :evil:
29-02-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości