Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Ryan Giggs
Cytat:No tak, zawsze się znajdą tacy, którzy mają czelność krytykować najwybitniejszego brytyjskiego piłkarza ostatniej dekady, tylko dlatego, że ma słabszy okres w karierze, że powoli zbliża się ona ku końcowi.
Ci ludzie przesadzili, to fakt.
Ale Ferguson tez przesadza. Za wszelką cene chce pobic rekord Charltona, nie patrząc że Giggs naprawde ma słabszą formę. W tych ważniejszych spotkaniach widać, że nie gra na max swoich mozliwości. Czasami byłoby lepiej by zagrał Park albo Nani.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
09-04-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Ryan Giggs
Kisia92 napisał(a):Ci ludzie przesadzili, to fakt.
Ale Ferguson tez przesadza. Za wszelką cene chce pobic rekord Charltona, nie patrząc że Giggs naprawde ma słabszą formę. W tych ważniejszych spotkaniach widać, że nie gra na max swoich mozliwości. Czasami byłoby lepiej by zagrał Park albo Nani.

Zgadzam się, Giggs już nie wyciągnie z siebie 100%, jego wiek na to wskazuje. Lecz powinien jeszcze grać, może co dwa mecze ale ma grać Big Grin . Nani powinien być jego zastępcą.
10-04-2008 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vidic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Ryan Giggs
Widzieliście w ogóle wczorajszy mecz? Przecież Giggs był jednym z najlepszych na boisku, a jak ta taki wiek imponował szybkością. Ma także ogromne doświadczenie i jest bardzo ważnym elementem drużyny. A na treningach zawodników ogląda Ferguson, nie My i jeśli on desygnuje do gry Ryana, a nie Nani'ego to widocznie ma ku temu powody Smile
10-04-2008 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Ryan Giggs
Vidic napisał(a):Jeśli on desygnuje do gry Ryana, a nie Nani'ego to widocznie ma ku temu powody Smile

Takie powody jak np. kontuzja Naniego? Mogłeś nie wiedzieć, a więc przypominam naszą listę kontuzjowanych:
1. Vidic
2. Saha
3. Nani
4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-04-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Ryan Giggs
paolo napisał(a):4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)

Jest, jeszcze chyba 4-tyg. zostały Szkotowi do powrotu.
Vidic napisał(a):jak ta taki wiek imponował szybkością.

Czy ja wiem czy ta szybkość, to że tak powiedział Szpaqu to wiesz Wink
10-04-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vidic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Ryan Giggs
Czaplak napisał(a):Czy ja wiem czy ta szybkość, to że tak powiedział Szpaqu to wiesz Wink

Uwierz, że nie mówię tego, bo tak twierdzi Szpak, który o piłce pojęcia super wyrafinowanego nie ma Wink Szybkość Giggsa można było dostrzec gdy świetnie popędził do podania Owena jednak trochę nieczysto uderzył. W drugiej połowie tez ładnie dopadł do piłki przed obrońca i dograł w pole karne.

paolo napisał(a):Takie powody jak np. kontuzja Naniego? Mogłeś nie wiedzieć, a więc przypominam naszą listę kontuzjowanych:
1. Vidic
2. Saha
3. Nani
4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)

Hehe bardzo dobrze wiem, kto jest kontuzjowany, a kto nie. Chodziło mi raczej o to, że jeśli Ferguson wystawia Giggsa, a nie Nani'ego nawet gdy Portugalczyk jest kontuzjowany to z pewnością ma uzasadnione powody i gdyby było tak jak twierdzi znaczna część pseudoznawców, że Ryan to dziadek, to nie oglądalibyśmy go w meczach znjalpeszymi.
10-04-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Ryan Giggs
Ryan już w drugim z rzędu meczy wygląda na głodnego piłki. Na początku meczu z Boro też był niezwykle jak na swoje ostatnie występy aktywny, później w ciężkich warunkach osłabł. Za to z Romą wreszcie na poziomie, tego od niego wszyscy oczekują.


Fan United od 1992 roku
11-04-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Ryan Giggs
Cytat:Widzieliście w ogóle wczorajszy mecz?
Powiedz mi jak miałam widziec wtedy ten mecz jak pisałam posta zanim ten mecz sie odbył? hmm

Z Romą zagrał bardzo dobrze, to jest fakt.
Ale ja mówie o ogóle, a tutaj już tak dobrze nie wypada. Wole żeby Giggs zagrał 1 na 2 dobre spotkanie niż te 2 zawalił. On potrzebuje więcej odpoczynku niz Rooney czy tez Ronaldo. Nani nie jest jakimś słabeuszem żebyśmy bali sie go wprowadzić^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
12-04-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
Re: Ryan Giggs
Eh...
Cytat:Legendarny zawodnik Manchesteru United, Ryan Giggs, być może opuści Old Trafford po zakończeniu sezonu.
Według nieoficjalnych informacji o pozyskanie 34-letniego zawodnika zabiega menedżer Sunderlandu, były kapitan "Czerwonych Diabłów", Roy Keane.
Według Keane'a Walijczyk, któremu w tym sezonie kończy się umowa z MU, mógłby jeszcze przez trzy lata grać na bardzo wysokim poziomie.
Właściwie powinienem napisać to w temacie "śmiech to zdrowie". Czego to Ci dziennikarze nie wymyślą. Zapytał bym tego kto to napisał: I co z tego, że Keano się nim interesuje?


Fan United od 1992 roku
14-04-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Ryan Giggs
Park i Nani grają zdecydowanie lepiej od "Walijskiego Czarodzieja", czas podjąć męską decyzje panie Ferguson i posadzić kapitana na ławce, tylko osłabia zespół, taka niestety prawda...
19-04-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Ryan Giggs
Nani'emu brakuje tego tylko jednej, rzeczy... Powinien wiedzieć, że w niektórych momentach lepiej podać niż wziąć na siebie cały ciężar gry.
Natomiast do formy Giggs'a to jestem bardzo zawiedziony. Głupie straty niedokładne podania. Mam nadzieje, że to chwilowy przestój...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
19-04-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Ryan Giggs
mufc.pl napisał(a):"Będąc zawodnikiem Manchesteru United musisz liczyć się z tym, że będziesz krytykowany. Nie jest to dla mnie problem, ale nie wiem też dlaczego wszystko skupia się na mnie" - powiedział Giggs.

"Może głównym powodem jest to, że jestem w klubie tak długo. Jedyną osobą, na której muszę zrobić wrażenie jest jednak menedżer. Kiedy wystawia mnie do składu wiem, że jestem wystarczająco dobry."

Obecna umowa 34-latka wygasa po zakończeniu następnego sezonu. Sam zainteresowany przyznaje, że o przyszłości pomyśli dopiero pod koniec kontraku - "Mam jeszcze do rozegrania jeden sezon. Zastanowię się nad przyszłością, kiedy obecny kontrakt będzie zmierzał ku końcowi. Zobaczę czy nadal mam wpływ na spotkania o dużą stawkę."

Także nie rozumiem tego wielkiego narzekania na Giggsa. Jak najlepsi byli Keane i Beckham było good. O Giggsie cicho. Sezon temu był Roo i Ronaldo także było good. O Giggsie ponownie cicho, bo grał bardzo dobrze. Teraz, jak przez kilka ostatnich tygodni opadł z formy bez przerwy mówi się, aby zakończył karierę, niech wyp** do Sunderlandu i tam kiśnie etc. Ale czy zawodnik, który zapierdziela tym lewym skrzydłem od 1990 roku musi być cały czas w formie? Naprawdę, niektórych nie rozumiem. SAF dobrze wie co robi stawiając na niego.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-04-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: Ryan Giggs
To że jest zasłużonym zawodnikiem nie oznacza, że trzeba go wystawiać w pierwszym składzie, podczas gdy nie ma formy. Giggs gra naprawdę słabo. Trochę dziwi mnie jego wypowiedź. Zamiast przyznać się do słabej formie i obiecać kibicom poprawę to jeszcze się skarży, że nie wie, o co kibicom chodzi. Jak chce jeszcze grać na wysokim poziomie to niech się naprawdę weźmie w garść, a jeżeli nie dostrzega w swojej grze niczego złego to niech się pogrąża jeszcze bardziej.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-04-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #44
Re: Ryan Giggs
Muszę się zgodzić z muszeq. Czasami przychodzi taki czas, że nie grasz najlepiej i wtedy powinieneś oddać miejsce na boisku komuś, kto na nie aktualnie bardziej zasługuje i nie powinno mieć znaczenia kto ile jest w klubie i ile meczy rozegranych. Kiedyś podobna sytuacja była z RvN i Saha. Ryan faktycznie może dużo dawać drużynie ale chyba tylko tak mentalnie, bo samą grą nie przekonuje.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-04-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Ryan Giggs
[Obrazek: 2ighysy.jpg]

Ten starszy to Ryan Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-04-2008 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości