Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FC Portsmouth - Manchester United ( 07.04.07 Fratton Park )
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Widziałem tylko pierwsze 20 minut. Bramki zobaczyłem później.

Wojtek3 napisał(a):Od początku meczu UNITED naciskało Pompey przez co mielismy kilka okazji m.in Ronaldo i Rooney.

Tutaj się troszkę nie zgadzam, bo akurat ten fragment widziałem i to Portsmouth bardziej naciskało. Diabły miały jednak lepsze okazje, tak jak napisałeś.

Drugi taki sam błąd van der Sara jest bardzo dotkliwy w skutkach dla MU... Samobój Rio bardzo nieciekawy, więcej napiszę w temacie o Ferdinandzie.

Nie wiem, jaka była gra, więc nie mogę się wypowiadać. Wynik jednak zupełnie niekorzystny i nie wygląda to zbyt ciekawie. Musimy się szybko pozbierać.
08-04-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
No i cóż tutaj powiedzieć... powinniśmy ten mecz wygra, ale niestety zagraliśmy słabo, a przynajmniej tak wnioskuje, bo meczu nie oglądałem. Szkoda jest jeszcze większa, bo dogania nas Chelsea, która swój mecz wygrała i przewaga zmalała do trzech punktów i wygląda na to, że wszystko rozstrzygnie się w meczu na Stamford Bridge, ale przed nami wcześniej jeszcze kilka spotkań. Oby były dla United szczęśliwe, bo chyba pojawia się jakiś kryzys, który mam nadzieję, szybko zostanie zażegnany.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
08-04-2007 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości