Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kieran Richardson
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kieran Richardson
Nie ma o nim tematu więc zakładam 8)
Kierna jest wychowankiem UNITED, pamietam jego pierwsze mecze w UNITED juz w LM w 2002 przeciwko Maccabi Haifa...
W rep. także zaliczył debiut, w 2002 w meczu przeciwko USA strzelił 2 gole Wink
Obecnie gra w młodzieżówce do lat 21 Wink

Wczoraj nie dostał szansy gry jednak ja widze dla niego miejsce we wtorek ...

Ronaldo - Carrick - Giggs - Kieran

Co wy na to ? Jest to lepsza opcja od tej z Darrenem w środku, tym bardziej, że nie bedzie Parka...

Under The Boardwalk - United Warriors
05-04-2007 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wojtek3 napisał(a):Ronaldo - Carrick - Giggs - Kieran

Wojtek3 napisał(a):Co wy na to ?

Wsumie Fergie mógłby tak zagrać, bo lepszy Richardson na skrzydle, niż Fletcher w środku, który przecież miał kontuzje i musi powoli wracać do pełnej dyspozycji. Kieran dostaje mało szans, ale jak tylko gra, to stara się zrobić najlepsze wrażenie, jednak z różnym sktukiem. Czasami mu to wychodzi, a czasami nie. Mógł wybrać inny klub, jednak zależy mu na grze w United, pomimo, że pewnego miejsca w pierwszym składzie nie ma, za co go cenię 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-04-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
A ja myślę, że dużo lepszą opcją jest gra Fletchera na środku. Tę kwestię pozostawmy jednak na rozmowy w temacie meczowym.

Do mnie Kieran nie przemawia. Dostanie piłkę i tylko icśnie z nią do przodu, najczęściej ją tracąc. Rzadko się zdarza, aby wniósł coś pożytecznego do naszej gry oprócz paru bezproduktywnych rajdów. Dużo mu jeszcze brakuje, aby grać na dobrym poziomie, choć niewątpliwie talent jakiś tam ma.
05-04-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Kieran wczoraj dostał szanse w meczu z FC Portsmouth, tak jak przewidywałem i zagrał poprawnie, był aktywny, zawodnicy raczej woleli jeździć lewą niż prawą flanką, chyba bardziej ufali w tym momencie lewej stronie, po ktorej także chetnie cofał sie Ronaldo. Myśle, że Anglik zasługuje na wystep także w meczu z Romą, tylko, że Giggs mógłby zagrać z przodu a wtedy Ronaldo cofnąć na prawą flanke...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 06:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Może Kieran nie zagrał beznadziejnie, ale też nie można mówić o jakimś polocie, bo bez wejścia na plac Giggsa raczej moglibyśmy zapomnieć nawet o tej honorowej bramce. Kieran ma może jakiś ukryty talent, ale nie jest w stanie go do końca odnaleźć i w tym trudnym okresie zdecydowanie wolę widzieć na placu doświadczonych graczy.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-04-2007 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Mam nadzieje ze z Richardsonem bedzie tak jak z Evrą, tzn. odblokuje sie zacznie grac bardzo dobrze. Wprawdzie u Francuza troche inna sprawa byla, ale ... Oczywiscie najlepiej jakby Kieran odblokowal sie jak najszybciej.

amor patriae nostra lex
08-04-2007 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wydaje mi sie ze Kieran im wiecej bedzie dostawal szans na gre, chociazby jako rozerwowy wychodzacy pod koniec meczu, to pomoze mu to w nabraniu bardzo waznej pewnosci siebie i wiary w swoje umiejetnosci. Wtdey moze sie odblokuje.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-04-2007 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jakoś go nie widzę na Romę, w środku pewnie zagra Fletch, a Giggs zostanie na skrzydle. Za duże ryzyko w takim meczu, Richardson jest niesamowicie chimeryczny, raz mu wyjdzie, raz nie. Tutaj margines błędu praktycznie nie istnieje, dlatego na takie kombinacje nie ma co sobie pozwalać. Acz na Watford w sobotę spokojnie można dać Kierana, z rywalem pokroju Watford powinien sobie poradzić nasz wychowanek...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
10-04-2007 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Prawdopodobnie w meczu na San Siro zajmie miejsce Patrice'a Evry, bo wątpie by SAF zmieniał całe ustawienie, które wspaniale sobie radziło we wczorajszym meczu. Nie chce by do tyłu wrócił Darren, 100x lepiej idzie mu w pomocy.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #10
 
Wojtek3 napisał(a):Prawdopodobnie w meczu na San Siro zajmie miejsce Patrice'a Evry, bo wątpie by SAF zmieniał całe ustawienie, które wspaniale sobie radziło we wczorajszym meczu. Nie chce by do tyłu wrócił Darren, 100x lepiej idzie mu w pomocy.


No nieweim Flecher to napewno nich nie wraca on ma z duzo błedów zwiazanych z wybjianiem piły w sumie to obrone preferuje inna troche bez Richardsona
28-04-2007 22:22
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
JacuZLasu napisał(a):w sumie to obrone preferuje inna troche bez Richardsona

Tylko ciekawe kogo dasz na nią? Jeśli nie wróci Rio albo Vidic to w obronie będzie musiał zagrać albo na lewej Richardson albo na prawej Fletcher. Po dzisiejszym bardzo dobrym występie Kierana na lewej obronie jestem właśnie za tym, aby on zagrał, choć Fletcher po prawej stronie defensywy również mi się podobał.
28-04-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #12
 
Pejter napisał(a):Po dzisiejszym bardzo dobrym występie Kierana na lewej obronie jestem właśnie za tym, aby on zagrał, choć Fletcher po prawej stronie defensywy również mi się podobał.

Tez racja i mam nadzieje ze sie wykuruje chociaz Rio słychac tez cos o Vidicu ale nich bedzie jeden z nich anwet to bedzie lepjej niez ostatnio a nie jakies dziwne zderzenia Sad obysmy wywiezli z San Siro Finał
28-04-2007 22:36
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Jacuzlasu napisał(a):Tez racja i mam nadzieje ze sie wykuruje chociaz Rio słychac tez cos o Vidicu ale nich bedzie jeden z nich anwet to bedzie lepjej niez ostatnio a nie jakies dziwne zderzenia obysmy wywiezli z San Siro Finał

Rio i Nema są na San Siro, trenują. Pytanie tylko czy Fergie dam im zagrać.

W tym wypadku sytuacja Kierana nie wygląda dobrze. Liczyłem na jego występ jednak wygląda na to, że bedzie siedział. Zapewne Fergie da szanse z lewej Heinze albo Evrze a z prawej O'Shea albo Brown...

Under The Boardwalk - United Warriors
02-05-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):albo Evrze

Evra jest niestety zawieszony za kartki, więc Kieran ma trochę większe szanse na grę. Uważam jednak, że w obronie wyjdziemy takim składem: O'Shea, Brown, Rio, Heinze

Vidic jeszcze nie jest chyba gotowy na występ.

Richardson być może wejdzie z ławki, bo Fergie dużego pola manewru nie ma.
02-05-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Richardson wczoraj nie wyszedł na plac, Fergie zdecydował się zmienić tylko O'Shea, którego zastąpił Saha. Sam Kieran na pewno nie dałby rady zagrać dobrej partii w obliczu nieporadności całego zespołu, dlatego bez sensu jest również stawianie wszelkich hipotez w stylu "co by było, gdyby".

http://manutd.pl/galeria/Richardson/6.jpg

Ta fotka jest bombowa 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości