Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Cristiano Ronaldo
[Obrazek: Manchester-United-2008-Photocall-Cristia...229967.jpg]

7. CRISTIANO RONALDO

Data urodzenia: 05 Luty 1985
Miejsce urodzenia: Madeira, Portugalia
Narodowość: Portugalczyk
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 185 cm

Poprzedni klub: Sporting Lizbona
Debiut w MU: 16 Sierpień 2003 v Bolton (H)
25-01-2008 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
darekmp3 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Cristiano Ronaldo
Co tu dużo dyskutować hehe, dla mnie najlepszy pomocnik na świecie i tyle. Tylko te ostatnie sex afery w jego chacie żeby aby nie przyniosły my problemów, które mogą wpłynąć na jego talent.
26-01-2008 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Cristiano Ronaldo
darekmp3 napisał(a):Tylko te ostatnie sex afery w jego chacie żeby aby nie przyniosły my problemów, które mogą wpłynąć na jego talent.

No współżycie seksualne na pewno wpłynie na jego formę, która się znacznie pogorszy; będzie się przewracać o własne sznurówki i SAF mu zrobi za to suszarkę, po czym CR przeniesie sie do Realu za 100 mln euro.
Big Grin
Tak, sex jest zły.

Blog
26-01-2008 01:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Cristiano Ronaldo
darekmp3 napisał(a):Tylko te ostatnie sex afery w jego chacie żeby aby nie przyniosły my problemów, które mogą wpłynąć na jego talent.

Na talent raczej nie wpłyną. Zresztą co nam do tego, że Cris zaprosił prostytutki do domu? Przecież CR7 to też człowiek. To, że strzela 23 bramki w pół sezonu świadczy o tym, że bynajmniej ten incydent nie wpłynął na niego źle.
Na obecną chwilę nie potrafię sobie wyobrazić składu bez Ronaldo. Jeżeli utrzyma taką formę do końca sezonu to ze 35 bramek na koncie będzie miał, co jest fenomenalnym osiągnięciem. Zresztą te 23 bramki co strzelił dotychczas to jest fenomenalny wynik, jak na skrzydłowego. Cytuję Fergiego (po meczu z NU):
Scoring 22 goals so far is fantastic, incredible.

Podejrzewam, że zdobędzie w tym sezonie po raz kolejny tytuł najlepszego gracza Premiership, ale na nagrodę dla młodego pokolenia chyba już się nie załapie. Szkoda, bo gdyby dokonał tego dwukrotnie byłoby to coś niesamowitego.
26-01-2008 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Cristiano Ronaldo
A Alex powiedział że jeśli Ronaldo ustrzeli 30 bramek to dostanie podwyżkę.Dla mnie to on już dawno powinien ją dostać,bo nie raz ratował nas z dużych kłopotów.
26-01-2008 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
Re: Cristiano Ronaldo
Luki napisał(a):Na talent raczej nie wpłyną. Zresztą co nam do tego, że Cris zaprosił prostytutki do domu? Przecież CR7 to też człowiek. To, że strzela 23 bramki w pół sezonu świadczy o tym, że bynajmniej ten incydent nie wpłynął na niego źle.

Dokładnie. Każdy ma prawo do rozrywek Tongue

@Stefan, z tego co wiem, to nie chodzi o podwyżkę, tylko o to, że SAF zapłaci mu więcej niż było mówione (chodzi o ich zakład). Żeby dostać podwyżkę, to chyba trzeba nowy kontrakt podpisać... Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2008 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Cristiano Ronaldo
Gdy przychodził do Manchesteru byłem wtedy jeszcze smarkaczem i myslałem "No chociaz mamy gracza z nazwiskiem Ronaldo, szkoda tylko ze slaby jakiś bo na ławce ciągle siedzi". xd Teraz to ten "słaby" jest bardziej rozpoznawalny od jego brazylijskiego imiennika, o umiejętnościach nie wspominając. Ale to juz swoje zrobił wiek, ten starszy juz pewnie powoli myśli o emeryturze. Obecnie nasz portugalczyk znajduje się w znakomitej formie i mam tylko nadzieję, ze za te pare lat nie przejdzie do Realu.
26-01-2008 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Cristiano Ronaldo
Personalnie to on nie jest jakimś moim specjalnym ulubieńcem, ale piłkarsko... Uwielbiam go. Jak dochodzi do piłki wiem, że choć przez chwilę zaserwuje nam coś magicznego. Ma ogromne umiejętności i nie można mu ich odmówić. A jest dopiero w takim wieku, że jeszcze najważniejsze osiągnięcia są przed nim. Oczywiście, jeśli tylko nie zmarnuje tego, co już osiągnął.

A co do jego życia osobistego... Niech robi co chce, jego sprawa. To przecież taki sam człowiek, jak my wszyscy...

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
26-01-2008 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Cristiano Ronaldo
Świetny zawodnik, nakręca wszystkie akcje i bez niego dużo tracimy na wartości. A jak jeszcze nie ma Rooneya to :? bez nich graliśmy z Boltonem i na początku sezonu. Ta dwójka jest bardzo ważna. W dodatku niesamowicie dużo bramek strzela.

Jedyne co mnie martwi to ciągle plotki na jego temat, słaba gra przeciwko tym lepszym klubom (wyjazdy do Romy, Milanu w tamtym sezonie czy ostatni mecz z Liverpoolem) i chyba nieuniknione odejście Portugalczyka do Realu :?
26-01-2008 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Cristiano Ronaldo
Świetnie technicznie wyszkolony zawodnik, zabojczy w ataku. Nie da się go nie cenić lub nie szanować. Daje naszemu zespołowi sporo świeżości i fantazji w grze. Mam nadzieje że pozostanie tu jak nadłużej choć musimy brać pod uwagę że za pare lat nadejdzie dzień że odejdzie do Realu i na to nie będziemy mieli wpływu.
26-01-2008 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Cristiano Ronaldo
Według mnie najlepszy zawodnik na świecie. Potrafi sam odmienić losy meczu,piekielnie skuteczny. Z Giggsem jedne z najlepszych skrzydeł w Europie. Na dodatek bardzo rzadko jest kontuzjowany.
26-01-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sylwiatdr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Cristiano Ronaldo
:twisted: Te rzekome sex afery Crisa to tylko i wyłącznie jego sprawa, a My kibice cieszymy się z goli Crisa i życzymy mu jak najlepiej.....a skoro z niego taki sexsiarz to znaczy że to prawdziwy "Czerwony diabeł" Big Grin jeśli chłopak ma forme to znaczy że w jego prywatnym życiu wszystko jest ok i daje w nim sobie rade a to głupie gadanie nieciekawych gazet..typu "The sun" to takie gadanie o niczym a jeśli już o czymś to zawsze o rzeczach które nawet w połowie nie są prawdą........
26-01-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Palemka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Cristiano Ronaldo
Cris jest niesamowity. Jego gra stoi obecnie na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że niektórzy ludzie bardziej pamiętają jego 'wyczyny' pozasportowe. To co robi w życiu prywatnym to jego sprawa, mnie interesuje to jak gra. A gra cudownie, ilość strzelonych goli mówi sama za siebie, a przecież gole to nie wszystko co pokazuje.
26-01-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Basieńka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Cristiano Ronaldo
Ważne żeby nie tracił formy i nadal strzelał tak piękne bramki jak do tej pory Wink kiedyś miałam go za totalnego mięczakaze względu na te łzy i głupie miny na boisku ale teraz juz nic do niego nie mam a wrecz mam go za naprawde dobrego pomocnika, a najbardziej mi sie podoba to co wyrabia z piłką na boisku, no po prostu aż chce sie oglądać Wink
A co do zycia prywatnego, niech tam sobie wyrabia co chce byle nie zaszkodził tym całemu klubowi.
27-01-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Cristiano Ronaldo
Bardzo możliwe, ze obecnie to najlepszy piłkarz na świecie. Kapitalna forma. Niestety prawdopodbnie już zawsze będzie dla mnie po prostu Krystyną. :twisted:
27-01-2008 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości