Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AC Milan - Manchester United (02.05, San Siro)
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
AC Milan - Manchester United (02.05, San Siro)
Już tydzień po pierwszym meczu półfinałowym United gra rewanż z AC Milanem. Na OT wygraliśmy 3-2, co stawia nas w średniej sytuacji przed meczem w Italii. Przegramy/przegramy, ale awansujemy? Zremisujemy? Wygramy?

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
25-04-2007 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Zapowiada się ciekawa batalia na San Siro, coś podobnego jak dwa lata temu, tylko, że teraz podopieczni Ancelottiego muszą gonić wynik...

Napisałeś Valve, że średni. Na pewno nie jest super, bo Milan ma u nas 2 gole, jednak bardzo blisko bylismy remisu, co wg mnie własnie było by średnie bo albo bysmy musieli wysoko zresmisowac, albo poprostu wygrać...

Odpada na 100 % Patrice Evra, ale na pewno wróci do tego czasu Kierna Richardson, także będzie uzupełnienie...

Proponuję :

v.der Sar

O'Shea - Brown - Heinze - Richardson

Fletcher / Smith * - Carrick - Scholes - Giggs
Ronaldo
Rooney

* wtedy w ataku Smith z Wazzą...

Under The Boardwalk - United Warriors
25-04-2007 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Będzie bardzo ciężko, Milan nie raz pokazywał, że w meczach w których musi wygrać 1-0 wygrywa, na dodatek często strzelając bramki w samej końcówce. Do meczu jeszcze tydzień, mam nadzieję, że do tego czasu nikt nie wypadnie ze składu, bo było by tragicznie. Milan ma bardzo długą ławkę i może znowu odpocząć jak zrobił to w meczu z Cagliari przed pierwszym meczem (grali Kalac, Cafu, Simic, Kaladze, Favalii, Gattuso (67' Ambrosini), Brocchi, Gourcuff (81' Jankulovski), Seedorf (67' Pirlo), Oliveira, Ronaldo) czyli w porównaniu z meczem z United w pierwszym składzie tylko Gattuso i Seedorf. Ciekawe kogo wystawiłby SAF jeśli na ławce lub trybunach chciałby posadzić 80% drużyny i jaki przyniosło by to efekt (Milan wygrał 3-1). Pokazuję to jak jednak mamy krótką ławkę.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
25-04-2007 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zapowiada się ciekawy pojedynek na San Siro, bo jak na razie w finale jest United, ale Milanowi jak wiadomo wystarczy tylko jedna bramka, aby po raz kolejny dojść do tego ostatniego meczu Ligi Mistrzów. Ciekawi mnie jaka będzie obrona na ten mecz, bo coś się ostatnio głośno mówi, że Nemanja Vidić prawdopodobnie będzie już gotowy na to spotkanie. Na pewno nie zagra Evra za kartki, co jest sporym osłabieniem patrząc na to, że na Old Trafford Francuz zagrał dobre spotkanie. Ogólnie jestem ciekaw, jakim ustawieniem wyjdzie United, czy po raz kolejny Smith nie zagra w pierwszym składzie, czy jednak Ferguson coś pomiesza... Ja przede wszystkim liczę na Rooneya, bo wiadomo, że jest ostatnio w świetnej dyspozycji strzeleckiej Wink

Będzie trudno, więc stawiam na 1:1.

Glory Glory Man United :!: :!: :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2007 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Trzeba mieć też to na uwadze, że w tym sezonie w LM nie zagralismy praktycznie ani jednego meczu na poziomie ( może w Lille było przyzwoicie ). Włosi mają do odrobienia jeden gol i zrobią wszystko by uczynić to. Wraca Ronaldo, nie wiadomo co z Maldinim...

U nas odpada Evra, ale prawdopodobnie wróci Rio Ferdinand. Jest też Kieran Richardson, ktory zagrał dzis wspaniałe zawody. Jestem spokojny o wynik, ale zgadzam sie z przedmówcami. Będzie bardzo ciężko...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-04-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Kuba_^^ napisał(a):Nemanja Vidić prawdopodobnie będzie już gotowy na to spotkanie

Prędzej Rio. Vidic na 90% jeszcze nie zagra.

Wojtek3 napisał(a):Trzeba mieć też to na uwadze, że w tym sezonie w LM nie zagralismy praktycznie ani jednego meczu na poziomie ( może w Lille było przyzwoicie )

A rewanż z Romą? Tongue Chyba, że chodziło ci o wyjazdy. Jeśli nie to druga połowa z Milanem też przecież była świetna.

Wojtek3 napisał(a):Wraca Ronaldo, nie wiadomo co z Maldinim...

Ronaldo przecież nie może grać. Wraca Gattuso, a Maldini też pewnie zagra. To tylko gra na zwłokę, tak jak było w przypadku Didy.
28-04-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #7
 
Jaka kto preferuje obrone na meczyk mu z milanem? ja jestem z ustawieniem o'shea Rio(jak wróci) Brown i Hainze jak rio nie wróci to niewiem w sumie wtedy trzeba było by wsadzic hainze w srodek a z obstawieniem lewej flanki niech juz zajmie sie saf bo ja nie mam kompletnie pojecia kogo tam w rzucic nadaje sie tylko fletcher lub richardson ale ich gra pozostawia wiel do życzenia na tej pozycji
28-04-2007 22:27
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zgadzam się co do opcji w przypadku powrotu Rio (a tak się najprawdopodobniej stanie). Jeśli nie wróci to Richardson na lewej zdecydowanie. Jeśli nie widziałeś dzisiejszego meczu (nie wiem, więc nie przesądzam) to powiem ci, że jego gra nie pozostawiała dzisiaj wiele do życzenia. Zaprezentował się dużo lepiej niż Evra, który jeszcze nie doszedł całkowicie do siebie po kontuzji.
28-04-2007 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Pejter napisał(a):A rewanż z Romą? Chyba, że chodziło ci o wyjazdy. Jeśli nie to druga połowa z Milanem też przecież była świetna.

Chodziło mi o wyjazdy, naprawde kiepsko wyglądają w naszym wykonaniu. Z Romą słabo, z Lille średnio, z Benficą słabo, z Kopenhagą słabo, z Celticem okropnie...

I teraz kolejny wyjazd, mam nadzieje, że ugrany choć remis, czeka nas naprawde trudne spotkanie...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:Chodziło mi o wyjazdy, naprawde kiepsko wyglądają w naszym wykonaniu. Z Romą słabo, z Lille średnio, z Benficą słabo, z Kopenhagą słabo, z Celticem okropnie...

I teraz kolejny wyjazd, mam nadzieje, że ugrany choć remis, czeka nas naprawde trudne spotkanie...

Ale zawodnicy doskonale wiedzą, o co grają i liczę na dobre zaprezentowanie się Diabłów. To już kwestia bardziej psychologiczna. Na pewno wróci Rio, nie wiemy jeszcze dokładnie co z Vidicem. Mimo to wzmocnienie na pewno będzie widoczne i "wzrost" poziomu defensywy również. Remis jest jak najbardziej w naszym zasięgu, zresztą przypięczetowanie awansu zwycięstwem także - Milan niby wygrywa gdzieniegdzie i to ciągnie, ale bez jakiegoś większego przekonania. Stawka jest wielka i cwany lis Fergie nie da sobie odebrać szansy na historyczne osiągnięcie, wspomnicie moje słowa 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs i Paul Scholes. Ci zawodnicy mają po żółtym kartoniku na koncie, żółta kartka w tym meczu oznacza, że Ci zawodnicy przy ewentualnym awansie do finału LM w Atenach, nie zagrają. Już widze jak asekurancko beda grać tego dnia, nie chce powtórki z 99' gdzie w finale nie zagrali Keano i Scholes'y.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Wojtek3 napisał(a):Chodziło mi o wyjazdy, naprawde kiepsko wyglądają w naszym wykonaniu. Z Romą słabo, z Lille średnio, z Benficą słabo, z Kopenhagą słabo, z Celticem okropnie...

Moze i slabo, ale jakby mecz mialby sie zakonczyc wynikiem meczu wyjazdowego z Lille lub Benfica to ja biore od zaraz Smile

Jesli chodzi o czekajace nas w srode spotaknie to o atak sie nie obawiam. Gorzej z obroną. Juz od dluzszego czasu mamy problemy, ale mysle ze Diabły wiedza o co walcza i przede wszystkim beda chcialy grac na zero z tyłu. Nawet kosztem strzelania. W koncu remis wystarcza....

amor patriae nostra lex
29-04-2007 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ojojoj, dawno juz nic nie napisałem... No to do meczu- z tego co czytam to zawodnicy Milanu czują sie bardzo pewnie, ale myślę, że jest to po prostu forma gry słownej, dlatego nasi nie powinni się tym zbytnio przejmować. Po prostu muszą zagrać swoje i na pewno nie grac na remis, bo jeden błąd może nas sporo kosztować. Przydałaby sie jakaś bramka, która troche by nas uspokoiła, a sprowadziła popłoch w szeregach Mediolańczyków. Gramy na wyjeździe, więc będzie ciężko, w obronie jesteśmy rezerwami, no ale jeśli ma się być najlepszym klubem na świecie to i rezerwowi muszą na szóstkę. Ogólnie jestem dobrej myśli.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-04-2007 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs i Paul Scholes. Ci zawodnicy mają po żółtym kartoniku na koncie, żółta kartka w tym meczu oznacza, że Ci zawodnicy przy ewentualnym awansie do finału LM w Atenach, nie zagrają.

Wszyscy trzej to bardzo ważni zawodnicy w naszym składzie. Najważniejszy jednak jest Ronaldo. Pokazaliśmy już, że bez Scholesa potrafimy sobie poradzić (mecz z Romą), myślę, że Giggsy'ego też dałoby się zastąpić, choćby i Richardsonem, ale brak Ronaldo byłby po prostu katastrofą.

Najpierw musimy jednak awansować. Trzeba podejść do środowego meczu z dużą koncentracją i na pewno nie możemy tylko zabezpieczać tyłów, bo to się źle skończy.
30-04-2007 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wojtek3 napisał(a):Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs i Paul Scholes. Ci zawodnicy mają po żółtym kartoniku na koncie, żółta kartka w tym meczu oznacza, że Ci zawodnicy przy ewentualnym awansie do finału LM w Atenach, nie zagrają.

Mi się wydaje, że Giggs jest czysty, a Gabriel Heinze jest zagrożony kartką.


Pejter napisał(a):Pokazaliśmy już, że bez Scholesa potrafimy sobie poradzić (mecz z Romą), myślę, że Giggsy'ego też dałoby się zastąpić, choćby i Richardsonem, ale brak Ronaldo byłby po prostu katastrofą.

Dokładnie, w przypadku awansu Ronaldo będzie musiał zagrać - wkońcu to nasz główny motor napędowy. Scholes również jest wazną postacią. Najlepiej by było, gdyby wszyscy Ci zawodnicy czysto przebrnęli przez półfinał i pomogli United awansować do wielkiego finału, na który tak bardzo oczekujemy.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-04-2007 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości