Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christopher Eagles
hops1989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Christopher Eagles
Myślę, że wreszcie pora na ten temat. Cris Eagles zaliczył dziś swój debiut w Premier League. Warto podkreślić, że jego pierwszy raz był bardzo udany, bowiem zdobył on swoją pierwszą bramkę. Utalentowany wychowanek z pewnością występ na Goodison Park zaliczy do udanych, dzięki czemu Sir Alex Ferguson postawi w przyszłości właśnie na niego.
28-04-2007 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Chris jest jednym z najbardziej uzdolnionych wychowankow naszej szkolki pilkarskiej. Juz od paru lat jest regularnie wypozyczany do roznych klubow, gdzie spisuje sie bardzo dobrze. Na pewno Ferguson wiaze z nim duze nadzieje w przyszlosci, bo jest to bardzo perspektywiczny zawodnik. Dzis zaliczyl poprawny debiut. Mial jedna sytulacje, wykorzystal ja, ale niczym innym nie zachwycil.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-04-2007 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zaliczył debiut w Premiership jednak w United zagrał juz 10 oficjalnych meczy w LM, Fa Cup i CC także aż tak nie ma co przeżywać Wink

Eagles zdobył ładną dziś brameczke, choć nie wiele brakowało a wywrócił by sie przy starcie do piłki :lol:

Zobaczymy jak sie potoczą jego losy w United, czy tak samo jak Darren i Kieran przebije sie do składu, czy odejdzie z United...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-04-2007 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja mam nadzieję, że wyrośnie na playmakera pokroju Scholesa, ale do tego jeszcze długa droga. W dotychczasowych występach niczym wielkim mnie nie zachwycił, choć parę zagrać bardzo ładnych. Dzisiejszej bramki też nie musi się wstydzić.

Wojtek3 napisał(a):choć nie wiele brakowało a wywrócił by sie przy starcie do piłki

Dlatego myślałem, że to O'Shea (miałem oddalony obraz) :lol: Ważny jednak gol, a tak jak gollaz napisał w temacie meczowym, Eagles pokazał, jak należy wykorzystywać takie sytuacje.

Musimy poczekać na kolejne mecze z oceną jego talentu.
28-04-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zobaczymy jak Eagles będzie się prezentował w następnych meczach, dzisiaj wszedł na końcowe minuty, ale zdołał jeszcze zdobyć nawet ładną bramkę, z problemami, bo już myślałem, że się przewróci, ale jednak spokojnie wykończyła akcje. Po jednym występie nie ma co go oczywiście oceniać, trzeba czekać na przyszłość.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2007 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Pejter napisał(a):Ja mam nadzieję, że wyrośnie na playmakera pokroju Scholesa
Mi sie wydaje, ze Chris jest raczej bocznym pomocnikiem, niz rozgrywajacym. Chociaz jest jeszcze mlody i wiele moze sie jeszcze zmienic, ale sadze, ze Eagles bedzie predzej skrzydlowym niz srodkowym pomocnikiem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-04-2007 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Z tego, co wiem to Eagles w rezerwach gra właśnie rozgrywającego, coś pokroju Scholesa. To, że dzisiaj wszedł za Ole, a środek pola był obsadzony przez Scholes i Carricka, nic nie oznacza.
28-04-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Grzeho napisał(a):
Pejter napisał(a):Ja mam nadzieję, że wyrośnie na playmakera pokroju Scholesa
Mi sie wydaje, ze Chris jest raczej bocznym pomocnikiem, niz rozgrywajacym. Chociaz jest jeszcze mlody i wiele moze sie jeszcze zmienic, ale sadze, ze Eagles bedzie predzej skrzydlowym niz srodkowym pomocnikiem.

Eagels jest typowym środkowym pomocnkiem, taką samą funkcje pełnił w rezerwach i w młodzieżówce angielskiej. Wczoraj dostał szanse na skrzydle, raczej na środek nie miały szans, tym bardziej, że w lecie przychodzi Owen Hargreaves..

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
hops1989 napisał(a):Warto podkreślić, że jego pierwszy raz był bardzo udany,
- no to zabrzmiało conajmniej... dwuznacznie :lol:

Bramka była naprawdę dobra, tymbardziej że wkręcił piłke idealnie i z odpowiednią techniką. Napewno ma dobre perspektyey, ale to nie wystarczy by być w pierwszej drużynie. Trzeba przedewszystkim grać na dobrym poziomie regularnie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
29-04-2007 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Z pewnością cieszy bramka debiutanta, zwłaszcza, że była bardzo ładna. Oczywiście jedną bramką sie miejsca w ataku nie zdobywa, ale to dobry prognostyk na przyszłość. I cieszy, że Sir Alex coraz częściej daje szansę młodzikom, którzy grając coraz regularniej w seniorach bardzo sie rozwijają, jak na przykład Darren Fletcher.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-04-2007 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
marcelo napisał(a):I cieszy, że Sir Alex coraz częściej daje szansę młodzikom

Tutaj sie nie zgodze, bo Eagels dostał tylko szanse dlatego bo mamy wielkie problemy kadrowe. Sir Alex jakoś nie jest zwolennikiem swoich wychowanków. W kadrze znajdują sie Darren Fletcher i Kieran Richardson jesli chodzi o ostatnie lata...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2007 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
W meczu z Evertonem Easgles popisał sie bardzo dobrym strzalem technicznym. Jak pisał Wojtek, Sir Alex ogolnie malo zawodnikow ze szkolki wprowadza do kadry, ale uwazam, ze tego chlopaka zostawi na dluzej. Mam nadzieje ze zawodnik z numerem 33 wyrosnie na wspaniala pilkarza.

amor patriae nostra lex
01-05-2007 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zashi napisał(a):Jak pisał Wojtek, Sir Alex ogolnie malo zawodnikow ze szkolki wprowadza do kadry, ale uwazam, ze tego chlopaka zostawi na dluzej. Mam nadzieje ze zawodnik z numerem 33 wyrosnie na wspaniala pilkarza.

Ale zostanie w United na dłużej ? Może jakiś argument na popracie Twoich słów ? Bo dla mnie Eagles nie masz na przebicie sie do składu podczas kadencji Sir Alex'a...

Przykład Rossiego ktory strzelił w I druzynie juz 3-4 gole, też pięknie sie wkomponował i jakoś nie zatrzymał się...

Zauważ, że Eagles zagrał tylko dlatego, że mamy duże braki w druzynie. Wszedł za zmęczone Solskjaer'a ktorego normalnie powinien zastąpić Saha, Smith bądź Ji-Sung Park...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2007 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):Smith

Smith sam wcześniej zszedł z boiska, więc pozostało już tylko tamtych dwóch pozostałych, których wymieniłeś :wink: A że są kontuzjowani to wszedł Eagles. W końcu sam chcesz mieć długą ławkę, prawda?

Spokojnie, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Dobrze by było, żeby jeszcze w tym sezonie zagrał w 1 czy 2 spotkaniach, trochę dłużej niż w meczu z Evertonem.
01-05-2007 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Pejter napisał(a):Smith sam wcześniej zszedł z boiska, więc pozostało już tylko tamtych dwóch pozostałych, których wymieniłeś A że są kontuzjowani to wszedł Eagles. W końcu sam chcesz mieć długą ławkę, prawda?

Czepiasz się, chodziło mi, że miał wejść ktoś inny niż Eagles, a, że mamy szpital wszedł Eagles...

Jasne, że chce mieć długą, i nawet nie miałbym nic przeciwko by siedzieli na niej Marsh, Evans, Bardsley, Lee, Eagles czy Heaton jednak wielkie ALE to ma SAF...

Pejter napisał(a):Spokojnie, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Dobrze by było, żeby jeszcze w tym sezonie zagrał w 1 czy 2 spotkaniach, trochę dłużej niż w meczu z Evertonem.

Jesli mistrzostwo sie w tej kolejce nie rostrzygnie na naszą korzyść, to ma jakieś 20 % na to że zagra...

Under The Boardwalk - United Warriors
01-05-2007 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości