Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christopher Eagles
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Nie można mówić o wspaniałym debiucie pod względem gry, bo przez te kilka minut raczej fizycznie nie miał czasu niczym zachwycić, aczkolwiek spokój przy uderzeniu budzi wrażenie. Tym niemniej miał nogi jak z waty, prawie się przewrócił, zresztą w ogóle mnie to nie dziwi. Ale nie oszukujmy się, gdyby sprawny był Saha, Vidic, Ferdinand, Neville czy Silvestre, to dla młodziana zabrakłoby miejsca nawet na ławce rezerwowych. Choć oczywiście liczę, że w przyszłości może dorzuci swoje trzy grosze do historii UNITED ...

capo di tutti capi

MUSC PL
01-05-2007 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ciampel napisał(a):. Ale nie oszukujmy się, gdyby sprawny był Saha, Vidic, Ferdinand, Neville czy Silvestre, to dla młodziana zabrakłoby miejsca nawet na ławce rezerwowych. Choć oczywiście liczę, że w przyszłości może dorzuci swoje trzy grosze do historii UNITED

Tak Ciampel masz całkowitą rację.Eagles nie miał by szans na debiut w Premiership gdyby nie było takiego "szpitalu"w kadrze Manchesteru.Jednak liczę że tak jar Rossi będzie się rozwijał w jak najlepszym kierunku i nie opuści "Red Devils".

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-05-2007 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wg mnie najlepszy piłkarz zawodów z Chelsea, nieustępliwy, waleczny, widac, że zalezy mu bardzo na pozostaniu w druzynie. Sam SAF uznał go za bohatera i powiedział, że juz nie zawaha sie go wystawiac w zastepswie. Jest na razie obiecujący Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Mam nadzieję, że Alex da mu ponownie szansę od pierwszej minuty w niedzielę i Chris pokaże się z jeszcze lepszej strony. Eagles na pewno był jednym z najlepszych zawodników na boisku, choć myślę, że nieco lepszy był jednak Brown. To dwie różne pozycje - młodzian był najlepszy w naszych poczynaniach ofensywnych.
11-05-2007 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Hmmm a Cris gra na prawym skrzydle? Bo w sumie prawoskrzydłowego łatwo przystosować do gry jako ofensywnego pomocnika, myslę, ze za rok dwa to on mógłby zastapic Paula Scholesa na jego pozycji

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-05-2007 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Wszystko racja, Eagles to gośc, którego nam potrzeba... moim zsdaniem, jeśli takie zaangażowanie będzie pokazywał w każdym meczu... to mamy nowego Keano (przynajmniej na boisku) bo w podobnym stylu grają. Oczywiscie pozycje ich rózne, ale Eagles pokazał, że w defensywie też potrafi czasami poprzeszkadzać, szczególnie, gdy wracał się na naszą połowę i starał się pressingiem odbierać piłki.

Chce go widzieć częściej, jak będzie czas pokaże...

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-05-2007 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Red napisał(a):Hmmm a Cris gra na prawym skrzydle?

W rezerwach Eagles najczęściej gra właśnie na pozycji rozgrywającego, pozycję Scholesa, więc przystosowywać się nie musi.
11-05-2007 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Stojkovic napisał(a):Wszystko racja, Eagles to gośc, którego nam potrzeba... moim zsdaniem, jeśli takie zaangażowanie będzie pokazywał w każdym meczu... to mamy nowego Keano (przynajmniej na boisku) bo w podobnym stylu grają. Oczywiscie pozycje ich rózne, ale Eagles pokazał, że w defensywie też potrafi czasami poprzeszkadzać, szczególnie, gdy wracał się na naszą połowę i starał się pressingiem odbierać piłki.

Chce go widzieć częściej, jak będzie czas pokaże...

Hehe przej**aną masz wypbraźnie :lol: Eagles na pewno nie będzie nowym Keano, bo większość meczy jakie ja widziałem w rezerwach, to Chris grał na skrzydle nie na środku Pejter, zazwyczaj na środku grali Jones, Neumayer i Ritchie.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-05-2007 06:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wojtek no człowieku... czemu ty zawsze tak musisz krytykować, mimo, iż nie czytasz uważnie ze zrozumieniem?

Napisałem wcześniej
Cytat:to mamy nowego Keano (przynajmniej na boisku) bo w podobnym stylu grają. Oczywiscie pozycje ich rózne

Chodziło mi tu o jego charakter na boisku, zaciekłość i twardą grę. Nie wspomniałem nic, że chce by grał defensywnego zamiast na sktzydle.

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-05-2007 07:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Stojkovic napisał(a):Chodziło mi tu o jego charakter na boisku, zaciekłość i twardą grę. Nie wspomniałem nic, że chce by grał defensywnego zamiast na sktzydle.

Moj błąd bo zamiast kropki to dałem BO. I wyszło, że odnosi sie do Twojej wypowiedzi. Może i pod wzlgędem charakteru to by drugi Keano był, jednak dla mnie bez sensu jest takie porówywanie. Drugim też może być Kieran, Rooney, Brown bo też noge potrafią przyłożyć.

Ja na razie bym sie nie rozczulał tak nad nim, bo w następnym sezoni i tak sie nie załapie do 11, jedynie bedzie zaliczał koncówki, o ile...

Under The Boardwalk - United Warriors
12-05-2007 07:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):bo większość meczy jakie ja widziałem w rezerwach, to Chris grał na skrzydle nie na środku Pejter, zazwyczaj na środku grali Jones, Neumayer i Ritchie.

Ja akurat widziałem go na środku, więc musieliśmy oglądać pewnie inne mecze. Niemniej jednak, na pewno na jednej i na drugiej pozycji potrafi grać.

Wojtek3 napisał(a):Ja na razie bym sie nie rozczulał tak nad nim, bo w następnym sezoni i tak sie nie załapie do 11, jedynie bedzie zaliczał koncówki, o ile...

Podstawowy skład na pewno nie, ale liczę na dużo większą liczbę występów.
12-05-2007 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Pejter napisał(a):Ja akurat widziałem go na środku, więc musieliśmy oglądać pewnie inne mecze. Niemniej jednak, na pewno na jednej i na drugiej pozycji potrafi grać.

Zapewne był to jakiś epizod bo Eagles kreowany zawsze był jako skrzydłowy ( choć wiele razy Fergie wystawiał go jako środkowy - vs Celtic in USA albo Q. LM vs Bukareszt ). W rezerwach jednak środek zdominowali Ritchie, David i Markus Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
13-05-2007 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Wojtek3 napisał(a):W rezerwach jednak środek zdominowali Ritchie, David i Markus

Tylko zobacz, gdzie teraz są David Jones i Neumayr, a gdzie jest Eagles Tongue Oni widocznie nie spełnili oczekiwań w klubie z Old Trafford. A może po prostu nie dostali szansy na pokazanie się tak jak Eagles? Wątpię, żeby z Ritchiego coś jeszcze było. Pewnie niedługo też odejdzie.

A Eagles ma dużą szansę na zaistnienie w United. Zobaczymy tylko, czy ją wykorzysta i czy Ferguson mu w tym pomoże.
13-05-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):W rezerwach jednak środek zdominowali Ritchie, David i Markus

Tylko zobacz, gdzie teraz są David Jones i Neumayr, a gdzie jest Eagles Tongue Oni widocznie nie spełnili oczekiwań w klubie z Old Trafford. A może po prostu nie dostali szansy na pokazanie się tak jak Eagles? Wątpię, żeby z Ritchiego coś jeszcze było. Pewnie niedługo też odejdzie.

A Eagles ma dużą szansę na zaistnienie w United. Zobaczymy tylko, czy ją wykorzysta i czy Ferguson mu w tym pomoże.

Neumayer stojąc na bramce pewnie też nie dostałby sie do składu United. Eagles jest nominalnym skrzydłowym spełniającym funkcje tez w srodku.

Co do Ritchiego Jones'a to jest na wypożyczeniu w The Championship. A dla mnie sprzedaż Neumayer'a była błędem, ale to gwoli przypomnienia Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
14-05-2007 06:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
No i Eagles nie znalazł się nawet na ławce w meczu z WHU. Fergie postanowił dać zagrać głównym ojcom tegorocznego sukcesu i dla Chrisa miejsca zabrakło. Na początku wkurzyłem się, że zamiast niego gra Solskjaer, który ostatnio nic nie pokazywał, jednak wczoraj, kiedy grał jako napastnik, dużo lepiej mu gra szła. Czekamy do następnego sezonu na rozwój Eaglesa.
14-05-2007 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości