Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felietony
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Felietony
Drodzy forumowicze,
Ponieważ na stronie nie ma możliwości komentowania felietonów pozwoliłem sobie założyć odrębny temat na forum. Bardzo ciekawią mnie opinie dotyczące moich tekstów. Dzisiaj został dodany nowy, a obiecuję, że w przyszłości będzie ich więcej. Jeżeli w miarę upływu czasu redakcja najmie jakiegoś dodatkowego felietonistę, to oczywiście wszelkie komenty także tutaj, no ale na razie jestem osamotniony. Jeszcze raz proszę o wszelkie opinie forumowiczów.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-05-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
A moze zrobimy tak, ze chetni forumowicze bede pisac texty, a te ktore spodobaja sie szefom strony zostaną wrzucone na server? Ja chetnie cos bym naskrobał, tylko wena tworcza musi przyjsc :wink:

amor patriae nostra lex
01-05-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Felietony marcelo jak najbardziej mi się podobają, a to, że znajdujesz motywację, pisząc sam w naszym gronie, jest dodatkowym plusem. Sam chciałem spróbować swoich sił w tym rzemiośle, aczkolwiek na razie poświęcam się innym częściom strony/forum. Najważniejsze, że istnieje u nas "podział obowiązków" i jakoś sobie z tym wszystkim radzimy - IMO na forum i stronie od niedawna jest coraz większy ruch, co dobrze rokuje na przyszłość.

Zashi, każdy może napisać felieton, ale wersje gotowe do oddania wysyłajcie Pejterowi na maila, w tym temacie raczej tylko komentujmy ukazującę się na stronce.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-05-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ogólnie marcelo piszesz nie najgorzej, ale tak jak już ci pisałem w indywidualnej rozmowie, dużo ci jeszcze brakuje, aby były to felietony z krwi i kości. Myślę jednak, że powoli się rozwijasz i może "coś" z ciebie być :wink: Nie zrażaj się.

A jak oceniacie felieton Valverde?

Moim zdaniem, jak na debiut w tej dziedzinie, bardzo przyzwoity tekst. Widać, że Valve czuje, o co mniej więcej biega w tym fachu. Czekam na kolejne, jeszcze lepsze felietony.
02-05-2007 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Felieton Valvka również mi się spodobał - poszedł w nieco inne klimaty, ale taka różnorodność jest oczywiście jak najbardziej wskazana. Uchylę rąbka tajemnicy, otóż szykują się kolejne produkcje z serii "by Valverde", musimy być cierpliwi Wink Niby wszyscy mówią "nie łap kilku srok za ogon", ale w naszej redakcji to przysłowie ma zupełnie inny wydźwięk - jakoś z pisaniem na kilku "frontach" nikt nie ma problemu, duży plus.

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
No musze przyznać, że tekst Valvka mnie bardzo mile zaskoczył. Ponieważ jestem zdolny do samokrytyki to muszę przyznać, że felieton mojego "kolegi po fachu" jest lepszy od moich tekstów, dlatego cieszę się, że zabrał się do tej roboty. Oczywiście nie pozostanę dłużny i będę się starał ulepszać swoje teksty.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-05-2007 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
No proszę, życzenia Futbolowej się spełniły. Skull dopiero raczkuje i wprawa pewnie przyjdzie z czasem, mimo to całkiem przyjemnie, z kolei w felietonie Maro widać tzw. "lekkie pióro" Tongue Niedługo redlog będzie chciał nam cię zabrać...

capo di tutti capi

MUSC PL
15-12-2007 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ciampel napisał(a):Skull dopiero raczkuje i wprawa pewnie przyjdzie z czasem, mimo to całkiem przyjemnie

To był mój pierwszy felieton - jestem z siebie dumny :twisted: Postaram sie na czasie o kolejny :roll:

Ciampel napisał(a):z kolei w felietonie Maro widać tzw. "lekkie pióro"

Maro sie postarał 8) Bardzo fajnie sie czyta takie texty ,mam nadzieje że już myślisz nad kolejnym :wink:
15-12-2007 02:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
lekkie pioro, dziekuje ale do napisania dobrego feletonu jeszcze bardzo mi daleko.

Skull, wiecej indywidualizmu wiecej wlasnego zdania, nie pisz tak zeby sie przypodobac, masz wywołac emocje, bez zbednych statystyk czy dogłebnych analiz.Bedzie ok Big Grin

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
15-12-2007 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
No, no, musze przyznać, że pojawiła się konkurencja. Zarówno Skull i Maro stworzyli bardzo przyjemne teksty, i teraz nie pozostaje mi nic innego, jak również stworzyć jakiś felieton "na poziomie". Myślę, że takowy pojawi się już niebawem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-12-2007 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja uważam,że felietony na stronie są mądre i ciekawe oraz fajnie się je czyta.Debiut Skulla jak najbardziej na +,tak jak i powrót do pisania felietonów przez Maro 11.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
15-12-2007 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Skull juz w nastepnym feletonie pokaze na co go srac Big Grin Widze ze zaczyna kapowac , jeszcze pare szlifow i bedzie ok. Zachecam tez pozostałych do pisania Big Grin

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
15-12-2007 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Nabral oglady i lekcji na redcafe wiec bedzie majstrem wsrod felietonistowSmile

Mówisz o Skullu, czy o Maro? //Pejter

O Skullu rzecz jasna Big Grin
16-12-2007 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nic kolejny tekst spłodziłem, mysle ze sie bedzie podobał. Skull jak tam twoja praca o naszym bramkarzu?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
18-12-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Maro11 napisał(a):Nic kolejny tekst spłodziłem, mysle ze sie bedzie podobał

Fajnie 8) kiedy sie pojawi na stronie?

Maro11 napisał(a):Skull jak tam twoja praca o naszym bramkarzu?

Jest gotowa,ale przez ostatni mecz troche straci uroku,tak więc odłożyłem zamieszczenie na kiedy indziej,a już dzisiaj powinien się pojawic mój nowy felieton o premiership :wink:

Widze że sie ludzie wzieli za pisanie Big Grin A Ty Marcelo jak tam?
18-12-2007 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości