Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Nani
[Obrazek: Nani-Manchester-United-Profile_2655193.jpg]

17. NANI

Data urodzenia: 17 Listopad 1986
Miejsce urodzenia: Praia, Republika Zielonego Przylądka
Narodowość: Portugalczyk
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 175 cm

Poprzedni klub: Sporting Lizbona
Debiut w MU: 05 Sierpień 2007 v Chelsea (N)
25-01-2008 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Nani
Szybki, zwinny, utalentowany - następca naszej legendy Giggsa. Świetny transer Sir. Alexa. Zrobi tu ogromną karierę.
26-01-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Nani
Tak,zgadzam się. To chyba było najlepsze transferowe lato od kilku lat. Nani to świetny skrzydłowy,za kilka lat gwiazda MU.
26-01-2008 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
laki_89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Nani
zawodnik który się wolno rozwija, dlatego powinien częściej występować na boisku...
26-01-2008 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #5
Re: Nani
Na tą chwilę Nani przypomina Cristiano Ronaldo z pierwszych sezonów. A więc jak dostanie piłkę to rajd do przodu i dużo kiwek. Niewiele dobrego dla drużyny. Ale ma czas, aby się przystosować i wnosić naprawdę wiele do nasze drużyny. A wtedy może być piłkarzem, który godnie zastąpi Ryana Giggsa.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Nani
Mam nadzieję że chłopak się nie spali i ominie go "syndrom drugiego sezonu" - by SAF. Świetny strzał i super cieszynka, zawsze chciałem żeby w Manchester United grał ktoś kto okazuje swoją radość jak Obafemi Martins
06-02-2008 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Nani
Obecnie przeplata świetne występy z bezbarwnymi ale to jego pierwszy sezon w Anglii więc myślę że w przyszłości będzie ważnym ogniwem United Smile Mi również podoba się jego radość okazywana po strzeleniu gola Big Grin

"We Are The Pride of All Europe"
11-02-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
Re: Nani
Nani i jego sztuczki/umiejętności podczas meczu w ramach FA Cup z Arsenalem...
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/Dm4unXaoih0&rel=1[/flash]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-02-2008 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
Re: Nani
sebos_krk napisał(a):Na tą chwilę Nani przypomina Cristiano Ronaldo z pierwszych sezonów. A więc jak dostanie piłkę to rajd do przodu i dużo kiwek. Niewiele dobrego dla drużyny. Ale ma czas, aby się przystosować i wnosić naprawdę wiele do nasze drużyny. A wtedy może być piłkarzem, który godnie zastąpi Ryana Giggsa.

Statystyki, a dokładniej rzecz ujmując liczba asyst, chyba obalają Twoją tezę.

Dotychczas nie byłem do niego przekonany, ale wczoraj mnie po prostu oczarował. To nigdy nie będzie mój ulubiony zawodnik, ale będziemy z niego mieli niemały pożytek.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-02-2008 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Nani
A mi się on podoba, mimo młodego wieku jego gra jest bardzo przemyślana i pewna. Ronaldo jak przyszedł to momentami krew człowieka zalewała. Czekaliśmy aż dorośnie do gry zespołowej. Nani to już ma. Poza tym jest prawdziwym walczakiem, podobnie jak Anderson. Nie wymiękają ani w starciach z poolem ani Arsenalem. To co wczoraj wyprawiał na boisku to poezja, ten bieg pod swoją bramkę z podbijaniem piłki, doprowadził do szału trzech londyńczyków.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
17-02-2008 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Nani
Ale to co pokazywał Nani we wczorajszym meczu z Arsenalem było fantastyczne, godnie zastąpił swojego odpoczywającego rodaka - Cristiano Ronaldo. Owsze, pojawiały się triki, zwody, nawet podobijanie piłki, ale to wszystko robił z korzyścią dla zespołu. Za faul na Portugalczyku kapitan Kanonierów, William Gallas, powinien ujrzeć czerwoną kartkę, ponieważ groził on naprawdę poważną kontuzją młodego gracza, dlatego śmieszy mnie komentarz Wengera 'Mógł się przynajmniej powstrzymać od tego głupiego podbijania piłki, będzie miał nauczkę na przyszłość' - czy takie zachowanie jest normalne, czy jak ktoś sobie nie radzi z zawodnikiem to od razu ma go brutalnie skopać, myślę że z jednym powodów 'oszczędzenia' Francuza była wcześniejsza kartka dla Eboue.
17-02-2008 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: Nani
michal85 napisał(a):Statystyki, a dokładniej rzecz ujmując liczba asyst, chyba obalają Twoją tezę.
Ten post był pisany przed wczorajszym meczem, zobacz datę. A wcześniej Nani nie czarował. W niektórych elementach był wręcz irytujący. Każda wrzutka szła w ręce bramkarza. Wczoraj zagrał genialnie i na pewno inaczej można patrzeć na jego przyszłość w United.


Fan United od 1992 roku
17-02-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Nani
Swoją drogą, chylę czoła, że trzymał też nerwy na wodzy i nie dał się sprowokować, nie odwinął się Gallasowi, który grał jak kompletny idiota i faulował go praktycznie w każdej akcji. Powinien wylecieć już po pierwszej połowie. Tak czy siak, Francuz został ośmieszony, a Nani w najlepszy możliwy sposób wyładowywał złość - dogrywając znakomite piłki. Wielki mecz Portugalczyka, do tej pory najlepszy w barwach klubu.
19-02-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Nani
Wszystko u niego jest w porządku ale jest jedno ale... Mianowicie, on czasami za bardzo chce zrobić wsio sam, za często decyduje się na niepotrzebne strzały z dystansu, w ostatnim meczu mu to nie wychodziło ( chociaż wiem że strzelać potrafi ) , lepiej jak dośrodkowuje Wink Jak Alex i spółka dobrze go ukierunkują to będzie z niego ogromny pożytek i będą się bić o niego największe kluby Europy.
19-02-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Nani
Nie spodziewałem się że to napisze już w tym sezonie, ale...
Nani bije jak na razie Giggsa, szczerze mam wątpliwości czy w ogóle od 1 minut jutro zobaczymy Giggsa w akcji, mecz z Arsenalem wcale nie musiał być daniem szansy "słabszemu" Naniemu by Giggs był w pełni sił na OL, Portugal już w 2 spotkaniach się nieźle wybijał, w 3 zdemolował rywali, kurcze Szkot ma dylemat...
Ale w środku pola stawiam na Andersona z OH ( Carrick), bez obrazy dla Rudego ale gra mało efektownie oraz efektywnie do "Predatora", niech Szkot pokaże jaja i da szanse im, a nie patrzy na nazwiska, przez 3 spotkania w Anglii chyba już widzi :!:
19-02-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości