Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owen Hargreaves
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Zawiodlem sie dzis na Owenie poniewaz mial przejac role po Scholes'ie i pokazac swoje doswiadczenie w waznym meczu, a jego role musial wypelniac 19 letni Anderson, procz zoltej kartki nie byl wcale widoczny. Jest po kontuzji, ok, mam nadzieje, ze dalej bedzie ok.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-11-2007 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
W meczu z Arsenalem Owen gral bardzo defensywnie,a bardzo rzadko wlaczal sie akcje ofensywne.Jest defensywnym pomocnikiem i watpie zeby gral tak jak Scholes,chyba ze Alex da mu takie zadanie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-11-2007 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
WoLaK napisał(a):W meczu z Arsenalem Owen gral bardzo defensywnie,a bardzo rzadko wlaczal sie akcje ofensywne.Jest defensywnym pomocnikiem i watpie zeby gral tak jak Scholes,chyba ze Alex da mu takie zadanie.

Grali na zmiane z Andersonem, mimo wszystko zawiodlem sie bo i w defensywie sie nie popisywal, nie wyszedl mecz i tyle.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-11-2007 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dobre wieści dla kadry: Owen będzie gotowy na mecz z Chorwatami. Ehh ciągły uraz gnębi naszego reprezentanta, miejmy nadzieję, że pan Strudwick go postawił na nogi Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-11-2007 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
KanT napisał(a):Owen będzie gotowy na mecz z Chorwatami. Ehh ciągły uraz gnębi naszego reprezentanta,

Taki drugi Saha w naszej kadrze :wink:
19-11-2007 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #36
 
Tylko żeby "Drugi Saha" nie złapał kontuzji w meczu z Chorwatami :? Czy zagra? Może kilka minut, bo na 99% w środku zagra Lampard i Gerrard, a McLaren (pis.) ich "lubi".

amor patriae nostra lex
19-11-2007 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Zashi napisał(a):Czy zagra?

To jest raczej malo prawdopodobne, wiedzac o jaka stawke graja Anglicy McLaren na pewno nie bedzie eksperymentowal, tylko wystawi sprawdzonych zawodnkikow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-11-2007 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Troszke mnie wkurzyło to ze kupilismy chorego gracza i możemy miec porblemy jak Real z Wodgatem. Kupilismy kontuzjowanego gracza z powaznym urazem kolana za wielka kase i nie wiem co o tym myslec, nie mam pretensji do Owena bo go bardzo lubie i cenie jako zawodnika ale denerwuje mnie ze nie mozna korzystac gracza za ktorego dało sie tak wielkie pieniazki, dodatkowo denerwujace jest ze po meczu cały czas go boli....
19-11-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Po prostu musi się w końcu porządnie wyleczyć. Wraca na boisko z niedoleczonym urazem i takie są efekty. Niestety, kontuzje Scholesa i Carricka wymusiły niejako na Fergusonie korzystanie z nie w pełni sprawnego Owena. Na szczęście mamy jeszcze Andersona.

Niepotrzebnie McLaren powoływał Owena. Nie jest w pełni zdrowy, i tak środek ma obstawiony, poza tym jest jeszcze Barry. Po co go znowu obciążać? Mógł mu dać odpocząć.
19-11-2007 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Gdyby Anglia nie miała szans Owen nie zostałby powołany a tak Anglia ma jeszcze szanse i dlatego to powołanie , bo nasz diabełek jest najlepszym z pomocnikow synówalbionu jesli chodzi o destrukcje i trener poprostuchce miec takiego zawodnika w kadrze. Mozliwe jest ze ktosz pomocnikow doznał kontuzji ale o tym jak narazie nic nie wiadomo.
19-11-2007 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Maro11 napisał(a):Mozliwe jest ze ktosz pomocnikow doznał kontuzji ale o tym jak narazie nic nie wiadomo.

Albo po prostu trener Anglikow chce miec wieksze pole manewru, jesli faktycznie ktos odnioslby kontuzje na treningu, lub na samym meczu. Wydaje mi sie jednak, ze Owen raczej nie zagra w tym meczu. Byloby to dobre i dla niego i dla United.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
19-11-2007 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
KanT napisał(a):Dobre wieści dla kadry: Owen będzie gotowy na mecz z Chorwatami. Ehh ciągły uraz gnębi naszego reprezentanta, miejmy nadzieję, że pan Strudwick go postawił na nogi Tongue

Dobra wiesci ? Coz za idiotyzm, nie dostal pozwolenia na Austrie specjalnie z powodu kolana, a kilka dni pozniej jedzie do Londynu na Chorwacje. Jest Lampard, Gerrard, Carrick, Jenas, Cole. W czym problem ?

Under The Boardwalk - United Warriors
19-11-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):Dobra wiesci ? Coz za idiotyzm, nie dostal pozwolenia na Austrie specjalnie z powodu kolana, a kilka dni pozniej jedzie do Londynu na Chorwacje. Jest Lampard, Gerrard, Carrick, Jenas, Cole. W czym problem ?

Dokładnie, to samo pisałem trochę wyżej. Myślałem, że w kadrze jest dobrze prezentujący się ostatnio Barry, ale to nie zmienia sytuacji, bo zapomniałem o Carricku, który z powodzeniem może zastąpić Lamparda lub Gerrarda. Głupota po prostu.
19-11-2007 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Jednak samo powołanie o niczym nie świadczy - jestem przekonany, że Owen na boisku się nie pojawi. Fergie pewnie jakoś poinformował Steve'a, że Hargreavesa goni uraz za urazem i McClaren go oszczędzi, w dodatku mając tak obstawiony środek pola, nie powinno być problemu z ewentualnym zastępstwem.

Truchciki, lekkie treningi, ogólne bycie z kadrą w trudnym momencie - to zbliża do siebie i komponuje zespół. Myślę, iż właśnie przede wszystkim takie zamiary miał szkoleniowiec Anglików, ściągając na zgrupowanie naszego pomocnika Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-11-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
No jescze wchodzi w gre taki wariant, ze McLaren wzial Owena, aby jednak dac mu zagrac. Jest np. sytuacja, ze Anglicy skromnie prowadza i McLaren chce zabezpieczyc tyly i wtedy dobrym zawodnikiem do takich zadan jest wlasnie Owen.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-11-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości