Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
Kara obowiązuje też na następny sezon? :shock:

Fakt.

Kod:
NANI will be hit with a £60,000 fine, after turning nutty against West Ham.


The Portuguese star was sent off at Old Trafford on Saturday for a first-half head-butt on Lucas Neill.


United boss Alex Ferguson was clearly fuming with his player afterwards, despite the Reds’ 4-1 win.


Now he will be hit with a fine of two weeks’ wages for the straight red card.


Ferguson said: “The game was marred by the immaturity of Nani.


“He bought the challenge from their player and retaliated. He will learn from that.


“I don’t think the referee had any option. It was the linesman’s say-so anyway. The linesman saw it clearly.


“Nani has retaliated and will now miss the Wigan game and the first two of next season. We will deal with it.”


United still dominated, despite the sending off, and now just need to win their final game of the season at the JJB Stadium to be sure of the title.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-05-2008 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #182
 
Moze cieszmy sie, ze obowiazuje na nastepny sezon a nie na final LM, bo Giggs'y mnie ostatnio nie przekonuje a Park gra w kratke.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-05-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
Park jest ostatnimi czasy naszym czołowym zawodnikiem, więc nie wiem gdzie ta kratka... chociaż wiem, raz zagrał świetnie, a potem tylko bardzo dobrze-


Co do Naniego, to chyba nie zagra w jednym meczu ligowym w przyszłym sezonie Wink Bo jest przecież jeszcze jedna kolejka, jest Tarcza Wspólnoty i jedna kolejka następnego sezonu, potem już Nani zagra Wink Dobrze myśle?
Ciampel napisał(a):Kara obowiązuje też na następny sezon?
Jak każda kara nałożona w podobnym czasie Wink
05-05-2008 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
Maciek napisał(a):Park jest ostatnimi czasy naszym czołowym zawodnikiem, więc nie wiem gdzie ta kratka... chociaż wiem, raz zagrał świetnie, a potem tylko bardzo dobrze-

Na pewno nie zagral swietnie albo bardzo dobrze w meczu z Boro, Blackburn, wyjezdzie z Barca czy chocby u siebie z Roma w cwiercfinale, chyba, ze sie nie znam i mialem klapki na oczach jak on wtedy smigal swietnie.

Kara dla Naniego obowiazuje od 1 kolejki Premier League do 2 i zagra dopiero w 3.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-05-2008 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
skopus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #185
 
chyba inne mecze ogladalismy bo park zagral strasznie przecietnie a napewno nie zagrał dobrze w ostatnich meczach...szczególnie z roma marnował sytuacje aż zal bylo patrzeć.
06-05-2008 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #186
 
Hmm, w to że Luis wyrośnie na wielkiego piłkarza wierzy wielu ludzi, ale nie sądzicie, że jeśli Ronaldo pójdzie do Madrytu (a w szczególności jeśli dobrze będzie tam grał) to czy Luis za 2-3 lata nie będzie chciał tam odejść? Czy wierzycie że Nani zostanie diabłem na dłużej?
11-06-2008 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #187
 
El'Toro napisał(a):Czy wierzycie że Nani zostanie diabłem na dłużej?

A czy ty naprawde chcesz dyskutowac na takie tematy?
11-06-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #188
 
El'Toro napisał(a):Hmm, w to że Luis wyrośnie na wielkiego piłkarza wierzy wielu ludzi, ale nie sądzicie, że jeśli Ronaldo pójdzie do Madrytu (a w szczególności jeśli dobrze będzie tam grał) to czy Luis za 2-3 lata nie będzie chciał tam odejść? Czy wierzycie że Nani zostanie diabłem na dłużej?

A ja mam nadzieję, że Nani zostanie w MU do końca kariery i namówi Ronaldo do zostania na Old TRafford (wiem marzenia czasem się spełniają :lolSmile
11-06-2008 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #189
 
Panowie,jest euro więc może raczej w tematach o zawodnikach dyskutujmy o ich poczynaniach na boisku.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-06-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Brys Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Co prawda wszedl na boisko cos tam szarpal i sie staral jednak strzaly to mu ewidentnie nie wychodzily.Co najlepsze po peczu wiekszosc Portugalczykow plakala Cris dumnie spacerowal po murawie a Nani od ucha do ucha rozesmiany.Moze mu to na reke bylo ze tak szybko odpadli i bedzie mogl wrocic do kluby sie przygotowywac do sezonu.

[Obrazek: 67.gif]
20-06-2008 05:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
No nie coś tam szarpał,ale zaliczył asystę.Faktycznie strzały Naniego były dalekie od ideału.Jednakże trzeba przyznać,że wprowadził ożywienie w poczynania Portugalczyków.

EDIT
Teraz obejrzałem skrót meczu i to co zrobił Nani przy bramce na 3:2 było po prostu świetne.Było przy nim 3 Niemców,a ten bez problemów dośrodkował piłkę na głowę Postigi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-06-2008 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości