Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #136
 
[Obrazek: nanisri5.gif]

Skurczybyk jeden Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Nani chyba ma jak na razie pewne miejsce w składzie na najbliższe kilka spotkań, wszedł na boisko i sporo wniósł, asysta i gol to w końcu nie byle co. Wiadomo, że Giggs to legenda i niesamowity zawodnik, swój wiek niestety ma i nie można zawsze patrzeć na zasługi, trzeba patrzeć na obecną formę, a jak na razie to z Portugalczyka jest więcej pożytku niż z Ryana.

Brawo Nani, ładne wykończenie ładnej akcji, coś podobny strzał z Arsenalu w FA Cup, jednak wtedy Carrick popisał się lepszym podaniem niż Rooney Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-03-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Wojtek3 napisał(a):Skurczybyk jeden Razz

A Ferguson ze strachu pewnie gumę połknął :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
23-03-2008 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #139
 
Kuba_^^ napisał(a):Wiadomo, że Giggs to legenda

Ale na chwile obecną musi ustąpic miejsca młodszemu koledze niestety a moze i stety :wink: i cos mi sie wydaje że tak juz zostanie,bo Nani bedzie gral juz tylko lepiej.

Trzeba dodac że swietnie wykonuje rzuty rożne ,fachowiec jak nic,on musi grac!
24-03-2008 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Ciampel napisał(a):A Ferguson ze strachu pewnie gumę połknął

Nie, okulary mu spadły :lol:

Od kilku miesięcy jestem zdecydowanym przeciwnikiem wystawiania Ryana, a sadzania Naniego na ławce. Po prostu Portugalczyk jest w tej chwili dużo lepszy, daje dużo więcej zespołowi i to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie. Pokazał to w meczu z Liverpoolem.
24-03-2008 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
No co prawda, to prawda, Nani pokazał się choćby wczoraj z jak najlepszej strony, ale chciałbym tutaj stanąć także w obronie Ryana, który wczoraj także zagrażał bramce Reiny, dla przykładu ten lob, po którym bramkarz L'poolu o mało sam sobie gola nie wpakował, no i miał też kilka dobrych dograń.

Ktoś kiedyś wspominał, że Ryan jest najefektywniejszy jak United gra w ustawieniu 4-4-2. Z tego też wnioskuje, że możnaby rzeczywiście wsadzić Naniego do podstawowego składu (kiedy gramy 4-5-1), a później wraz z Tevezem (co dawałoby zmiane na 4-4-2) wchodziłby Ryan.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2008 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #142
 
[Obrazek: Flip.gif]

8)

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2008 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #143
 
Ja tam w ogóle się nie martwie jak Nani to robi Smile Skoro się za to bierze, to znaczy, że to potrafi (nie wyobrażam sobie, żeby nagle Scholes chciał tak skoczyć, albo inny człowiek, który tego nie potrafi) a co za tym idzie krzywdy sobie nie zrobi... Zdecydowanie głupszym pomysłem jest skakanie przez reklamy

Coś niesamowitego Wojtek3 to co teraz w tym gifie wrzuciłeś, truchta sobie i nagle robi dwa dłuższe kroki i takie coś Smile Świetny atleta, mój człowiek, wierze w niego bardziej niż w drugiego naszego asa z Portugalii
24-03-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
Maciek napisał(a):(nie wyobrażam sobie, żeby nagle Scholes chciał tak skoczyć, albo inny człowiek, który tego nie potrafi)

:lol: albo van der Sar 8)

Maciek napisał(a):Świetny atleta, mój człowiek, wierze w niego bardziej niż w drugiego naszego asa z Portugalii

Prorokujesz, ze w przyszlosci bedzie wiecej z niego pożytku niz z Ronaldo ? Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Maciek napisał(a):Coś niesamowitego Wojtek3 to co teraz w tym gifie wrzuciłeś, truchta sobie i nagle robi dwa dłuższe kroki i takie coś

Mimo wszystko, właśnie po tym skoku miał coś z karkiem. Przez cały mecz później chodził i co chwilę przekręcał szyję.
24-03-2008 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #146
 
Nie prowokuje niczego, po prostu większą sympatią darzę Naniego, który mi jeszcze niczym nie podpadł i widze w nim ogromny potencjał, większy niż widziałem, gdy grał w Sportingu...
Prawdopodobnie 25 bramek w sezonie Premiership Nani nigdy nie strzeli, ale mnie to zupełnie nie obchodzi, Beckham też nigdy tylu bramek nie strzelił, Giggs także, a moim zdaniem Ronaldo jeszcze troche do nich brakuje, za to Nani do tej tradycji multiasystowego skrzydłowego/bocznego pomocnika nawiązuje i za to go szalenie cenię
Pejter napisał(a):Mimo wszystko, właśnie po tym skoku miał coś z karkiem. Przez cały mecz później chodził i co chwilę przekręcał szyję.
Nie zauważyłem, ale wiem za to, że jak ja bym takie coś wykonał, to przez resztę życia mógłbym tylko małym palcem lekko ruszyć :lol:
Wojtek3 napisał(a):albo van der Sar
Akurat van der Sar jest zwinny i nie raz jakieś sprężynki i czy nienajgorsze gwiazdy w jego wykonaniu widziałem Smile Dlatego o nim nie pisałem i wziąłem bezpiecznie Scholesa, który piłkarzem był i jest genialnym, ale takie coś to nie dla niego Smile
24-03-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Maciek napisał(a):Akurat van der Sar jest zwinny i nie raz jakieś sprężynki i czy nienajgorsze gwiazdy w jego wykonaniu widziałem Smile

Akurat takiej gwiazdy jak Nani nigdy nie zrobi przez swoj wzrost, dlatego ja go podałem :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2008 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #148
 
Kuba_^^ napisał(a):Nani chyba ma jak na razie pewne miejsce w składzie na najbliższe kilka spotkań, wszedł na boisko i sporo wniósł, asysta i gol to w końcu nie byle co. Wiadomo, że Giggs to legenda i niesamowity zawodnik, swój wiek niestety ma i nie można zawsze patrzeć na zasługi, trzeba patrzeć na obecną formę, a jak na razie to z Portugalczyka jest więcej pożytku niż z Ryana.


Skull napisał(a):Ale na chwile obecną musi ustąpic miejsca młodszemu koledze niestety a moze i stety Wink i cos mi sie wydaje że tak juz zostanie,bo Nani bedzie gral juz tylko lepiej.


Pejter napisał(a):Od kilku miesięcy jestem zdecydowanym przeciwnikiem wystawiania Ryana, a sadzania Naniego na ławce. Po prostu Portugalczyk jest w tej chwili dużo lepszy, daje dużo więcej zespołowi i to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie. Pokazał to w meczu z Liverpoolem.

Spodziewałem się takich komentarzy,panowie spokojnie,pamiętacie jak wielu z was wypisywało że Scholes powinien grzać ławę itd. a teraz wychwalacie go pod niebiosa,jestem przekonany że również Giggs jeszcze pokaże na co go stać,po za tym w mojej ocenie Walijczyk wczoraj zagrał nieźle,może nie błyszczał ale pewne braki nadrabiał boiskowym cwaniactwem,i pokazał kilka bardzo dobrych zagrań,choćby słupek Ronaldo w pierwszej połowie to w głównej mierze zasługa znakomitego zagrania Giggsa.Oczywiście wejście Naniego,mi też zaimponowało,najpierw asysta,a później wspaniała bramka.W każdym bądź razie uważam że w następnym ligowym meczu z Aston Villą w podstawowym składzie powinien wyjść Giggs,natomiast w wyjazdowym meczu LM z Romą zdecydowanie Nani,pewnie Ferguson znów nastawi swój zespół na grę z kontry,a młody Portugalczyk idealnie nadaje się właśnie do takiej taktyki.

CONCILIO ET LABORE
24-03-2008 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Danny93 napisał(a):pamiętacie jak wielu z was wypisywało że Scholes powinien grzać ławę itd. a teraz wychwalacie go pod niebiosa

Wychwalamy, bo zagrał wczoraj dobre spotkanie przeciwko scousersom, nie można jego występu ocenić słabo, więc piszemy to co myślimy, jednak też pamiętają, że to w sumie pierwsze dobre spotkanie Scholesa po kontuzji, nie wiadomo co będzie w następnych spotkaniach, może znowu zagra słabo? Oczywiście nikt tego nie chce, nie ma co oceniać zawodnika po jednym spotkaniu. Tak samo sprawa ma się z Giggsem, który na razie nie najlepiej się prezentuje, ale kto wie, może jeszcze złapie formę i będzie grał więcej...


Pejter napisał(a):Mimo wszystko, właśnie po tym skoku miał coś z karkiem. Przez cały mecz później chodził i co chwilę przekręcał szyję.

A moż gdy podbiegali do niego zawodnicy pogratulować mu bramki dostał w twarz i coś mu przeskoczyło? :lol:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-03-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #150
 
Co brakuje Ronaldo do Beckhma? chyba tylko takiej zony jaka ma Becks bo pilkarsko Ronaldo dawno wyprzedził becksa o spora odlegosc.

Jakos sobie nie przypominam by Becks miał sezon z tyloma golai i asystami co Ronaldo w tamtym sezonie.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
24-03-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości