Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #211
 
Kochani. Majesty wraca. Gra powstała cos koło 10 lat temu. Była to "Strategia Prawie Czasu Rzeczywistego". Zapytanie: prawie? Tak, tak. Jest to normalna strategia z wyjatkiem tego, ze nie sterujemy jednostaki. Mają one "wlasny umysł". Zmuszenie ich do ataku polegało głownie na dawaniu nagród pienieznych za wykonanie czegos. Do tego dochodził duzy humor i genialny klimat fantasy. Teraz bedzie Majesty 2, ale cholera robiony przez rosyjskie studio 1C (bodajze tak sie nazywa). Wiekszosc ich gier to kiszka, oby tak sie nie stało z tym. Jeszcze tylko 12 miesięcy i Zashi znowu stanie sie władcą idealnym 8) (czyt. tyranem) :lol:

amor patriae nostra lex
22-04-2008 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #212
 
Czy znacie może jakąś dobrą grę z wyścigami samochodowymi,ale nie tam jakieś nfs i inne tylko coś z furkami z lat 50,60,70 ?
Będę wdzięczny za pomoc.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-05-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #213
 
WoLaK napisał(a):Czy znacie może jakąś dobrą grę z wyścigami samochodowymi,ale nie tam jakieś nfs i inne tylko coś z furkami z lat 50,60,70 ?
Nie znam żadnych gier z autami z lat 60,70,80. Ja teraz gram w Colin McRae : Dirt. gra jest zarąbista. Swietna grafika, prowadzenie auta mi się podoba choć niektorzy narzekają. Po prostu gierka im wyszła i tyle. Gra się w nią przyjemnie.

we're FC United - we're going up
07-05-2008 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #214
 
roo - jak ktos ma dobrego kompa to odpali DIRT`a. Na przykład mi nie ruszy... :roll:

WoLaK - jedyne co mi teraz przychodzi na mysl to Burnout - sa tam takze starsze auta, ale mysle ze Tobie raczej nie chodzi o tego typu wyscigi. Pomysle jeszcze i napisze.

amor patriae nostra lex
07-05-2008 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #215
 
WoLaK napisał(a):Czy znacie może jakąś dobrą grę z wyścigami samochodowymi,ale nie tam jakieś nfs i inne tylko coś z furkami z lat 50,60,70 ?
Będę wdzięczny za pomoc.
Spróbuj Gran Turismo 4 - tam na 100% można poszaleć furami z lat 60, 70 a nawet Jaguarem E-type, Mercedesem 300, Hondą Civic z lat 60 i ogólnie masa fajnych samochodów. Polecam

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-05-2008 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #216
 
Jest wiele znaków na ziemi i niebie, a w tym przepadku takze w piekle...

Z tej strony: KLIK mozna wyczytac, ze w 2008 roku Blizzard jakos duzo ludzi poszukuje do pracy. A przeciez Starcraft prawie skonczony i na dniach zobaczymy go na polkach. WoW dostanie niedlugo nowy dodatek, a tak w ogole to ekipa od tego MMORPG duzo sie nie zmiania. Co tam maja dodawać jak gra przynosi olbrzymie dochodzy. Wniosek moze byc tylko jeden: NOWA GRA. Seria Starcraft i Warcraft odpadaja. Zupełnie nowa gra? To raczej nie w stylu Blizzarda. Diablo III? Wiele na to wskazuje. Po za tym, ze Blizzard juz dawno wykupił dosyc sporo domen internetowych wazne są inne czynniki. W dniach 28-29 czerwca odbedzie sie Blizzard Worldwide. Ludzie z PC Gamer twierdzą, ze oznajmią swiatu zwalającą z nog nowinę. Diablo III? PC Gamer jako pierwsze ogłosiło nowego Starcrafta, wiec pewnie i pierwsi ogloszą tę nową gre Blizzarda... Diablo 2 Classic zostało wydane 29 czerwca 2000r., Diablo 2 LoD - 29 czerwca 2001 roku. Z niecierpliwoscią czekam na 29 czerwca 2008 roku 8) Podobno głeboką w kodzie strony Blizzarda hakerzy znaleźli już jakis czas temu informacje, ze owe Diablo III jest tworzone. Ot, taka informacja dla najlepszych programistów ze strony Blizzarda. Oczywiscie podzielili sie tym z całym swiatem, ale bez oficjalnego potwierdzenia kto im uwierzy...

Ja tam w wakacje bede pracowął i (mam nadzieje) zarobie na nowego PC. A potem bede czekał na Diablo III. Pewnie juz niedługo. Z rok, może półtora...

amor patriae nostra lex
25-05-2008 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #217
 
5P13-RD4L-4J1K-UP50-B130-R7G1-N4L4

CD-key działający ponoć na każdej grze Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
14-07-2008 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #218
 
Za późno czytasz basha 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-07-2008 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #219
 
No i moje przewidywanie się sprawdziły 8) Diablo III oficjalnie zapowiedziane Smile Gdzie mozna zamawiac pre-paid? Big Grin

amor patriae nostra lex
19-07-2008 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #220
 
Zashi napisał(a):pre-paid? Very Happy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pre-order to się nazywa, z kolei prepaid to coś zgoła innego.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-07-2008 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #221
 
Ciampel napisał(a):
Zashi napisał(a):pre-paid? Very Happy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pre-order to się nazywa, z kolei prepaid to coś zgoła innego.

Noo... własnie... :wink: Karty prepaid kupowałem w Danii do telefonu :lol: Musze sie przestawic na normalne zycie Smile

CD-Project wyda gre w Polsce. Aby czekac na informacje o mozliwosci zamawiania na gram.pl Smile

amor patriae nostra lex
19-07-2008 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #222
 
a na amazonie za śmieszne dolary zamówić nie możesz?
19-07-2008 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #223
 
Ktos z uzytkowników grał/gra w CoD4? :wink: A czekaliscie jak sie skonczą napisy koncowe? :wink: To dla mnie pierwsza gra z typu next-gen, ktorą zaintalowałem Wink Dzisiaj rano skonczyłem i jestem oczarowany tym tytułem. Teraz czas aby *J4F*Zash1 zaczał podbijac servery CoD`a 4, tak jak to zrobił z serverami SoF`a II Tongue

Tylko jak sie uporam z bledem iw3mp.exe :roll:

amor patriae nostra lex
11-08-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości