Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson Luis de Abreu Oliveira
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Pejter napisał(a):Tylko ktoś kto robi tysiące sztuczek i strzela mnóstwo goli może zostać najlepszym piłkarzem turnieju?

Z reguły tak właśnie jest, że największy drybler dostaje wszelkie nagrody, a umożliwia mu to tylko mrówcza praca kolegów, której w takich sprawach się raczej nie docenia

Anderson gra u nas ledwie 3 miesiące, ma jeszcze wiele czasu do pokazania swoich "innych twarzy". Może powołanie znajdzie ostatecznie na bramce, dzięki czemu zmniejszy się konkurencja w środku pola Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
24-11-2007 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ciampel napisał(a):Z reguły tak właśnie jest, że największy drybler dostaje wszelkie nagrody, a umożliwia mu to tylko mrówcza praca kolegów, której w takich sprawach się raczej nie docenia

Tak, tylko Pieczarek, pewnie nie oglądając tego turnieju, wyrokuje o tym, za co Anderson dostał tę nagrodę. A może się mylę i oglądałeś?
24-11-2007 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pieczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Cytat:Tak, tylko Pieczarek, pewnie nie oglądając tego turnieju, wyrokuje o tym, za co Anderson dostał tę nagrodę. A może się mylę i oglądałeś?

Oglądałem 2 mecze Brazylii z tego turnieju i grał znacznie bardziej wysunięty niż teraz w MU.
24-11-2007 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Wczoraj Anderson zaczal mecz na lawce rezerwowych, mysle, ze decyzja SAF'a spowodowana byla tym, ze 19-latek ostatnio rozegral bardzo duzo spotkan, wiekszosc w pelnym wymiarze czasowym, stad ta decyzja o lekkim odpoczynku. Jak wiadomo nasz srodek gral padline, szczegolnie Carrick ktory znowu nic na gra na jesien ( rok temu bylo to samo ), Hargreaves cos tam szarpal, ale tez nie na plus. Wejscie Andsrsona dopiero ozywilo srodek, kilka ladnych prostopadlych podan, przerzutow, gdy Scholes wyzdrowieje, a Carrick wroci do pelni sil + Owen, Fletcher i O'Shea, SAF bedzie mial bol glowy 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 02:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Zdecydowanie Anderson ożywił grę UNITED, tak jak już pisałem w temacie meczowym, może gdyby grał od początku byłoby lepiej, jednak jak już wspomniał Wojtek, miał prawo być zmęczony, a wiadomo, że tak młody zawodnik nie będzie grał non stop. Wczorajszy występ mógł się podobać, oby tak dalej Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-11-2007 02:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Notabene wczoraj Anderson wystąpił w końcu w nieco innej roli niż poprzednio, skoncentrował się na inicjowaniu akcji w środku pola, co wychodziło mu równie dobrze jak destrukcja. Zastąpił Gerarda i początkowo obawiałem się, że zmienimy ustawienie na 3-5-2, ale Hargo zaczął bardziej asekurować tyły. Występ na plus Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
25-11-2007 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Pieczarek napisał(a):Oglądałem 2 mecze Brazylii z tego turnieju i grał znacznie bardziej wysunięty niż teraz w MU.

W takim razie zwracam honor. Chodziło mi właśnie o potwierdzenie twoich słów.

Kolejny bardzo dobry występ Andersona w meczu z Boltonem. Mimo że grał tylko 30 minut, zaprezentował się chyba najlepiej z wszystkich zawodników United.

EDIT:

Takie wnioski mi się nasunęły po meczu ze Sportingiem:
- odbiera jak Hargreaves
- przerzuca jak Carrick
- rozgrywa jak Scholes

Tongue

Oczywiście to takie luźnie porównania. Wszystko musi jeszcze dopracować i nabrać doświadczenia, ale naprawdę widzę olbrzymi potencjał.
27-11-2007 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Porownania faktycznie luzne, ale jakze trafne :o ! Zgadzam sie w stu procentach. To jak swietnie odbiera pilki nawet najlepszym, a nie tylko ligowym sredniakom pokazal zwlaszcza w meczu na The Emirates, gdzie wedlug mnie gral pierwsze skrzypce w naszej druzynie. Zawodnik bardzo wszechstronny, moze grac i defensywnego pomocnika i ofensywnego. Dysponuje dobrym strzalem, co juz nie raz pokazal, wysmienitym przegladem pola, potrafi zagrac takie pilki, ze wydaje sie to niemozliwe, no i odbior... o tym chyba nie trzeba sie rozpisywac. Mimo mlodego wieku staje sie ostoja lini srodkowej naszej druzyny. Bardzo mnie to cieszy i wrecz boje sie pomyslec jak ten chlopak sie rozwinie pod skrzydlami Fergusona. Bardzo dobry transfer (jak w sumie wiekszosc w tym sezonie).

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
06-12-2007 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Szczerze mówiąc po pierwszych tygodniach pobytu Brazylijczyka na OT miałem wątpliwości co do jego umiejętności. W miarę upływu czasu pokazywał jednak swoją grę z dobrej strony, by w końcu godnie zastąpić kontuzjowanego Scholesa.

Dzisiaj miałem przyjemność ( Ciamp Tongue ) tłumaczenia wypowiedzi Fergusona na temat właśnie Andersona. Powiedział tam, że jego zdaniem 18 latek może okazać się lepszym zawodnikiem niż Fabregas. Ja myślę, że za wcześnie na to porównanie, jednak wszystko zmierza ku potwierdzeniu tej teorii. Bo rzeczywiście wychowanek Gremio ma wszystkie cechy środkowego pomocnika; odbiór, waleczność, dobre podania i rozciągnięcia a także waleczność :wink:

...Gdyby tak jeszcze zaczął strzelać :roll:
08-12-2007 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
KanT napisał(a):..Gdyby tak jeszcze zaczął strzelać

Kancik, od strzelania w UNITED są inne osoby, Anderson jest głównie od rozgrywania i odbioru piłki, więc on nie powinien się zbytnio martwić i my też, że nie strzela bramek. Oczywiście, miło by było oglądać, jak Brazylijczyk strzela fantastyczne bramki, chociaż moim zdaniem on ich dużo nie będzie zdobywać, no chyba, że w przyszłym sezonie Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-12-2007 01:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Kuba_^^ napisał(a):Kancik, od strzelania w UNITED są inne osoby, Anderson jest głównie od rozgrywania i odbioru piłki, więc on nie powinien się zbytnio martwić i my też, że nie strzela bramek. Oczywiście, miło by było oglądać, jak Brazylijczyk strzela fantastyczne bramki, chociaż moim zdaniem on ich dużo nie będzie zdobywać, no chyba, że w przyszłym sezonie

Dokladnie, najwazniejsze zeby przede wszystkim dobrze rozgrywal, podawal, gral w odbiorze, bramki rowniez sa wazne, ale nie najwazniejsze dla pilkarza na jego pozycji.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Kuba_^^ napisał(a):Kancik, od strzelania w UNITED są inne osoby, Anderson jest głównie od rozgrywania i odbioru piłki, więc on nie powinien się zbytnio martwić i my też, że nie strzela bramek. Oczywiście, miło by było oglądać, jak Brazylijczyk strzela fantastyczne bramki, chociaż moim zdaniem on ich dużo nie będzie zdobywać, no chyba, że w przyszłym sezonie Wink

Jeśli typujemy go na następcę Scholesa to myślę, że raz na kilka meczów mógłby coś trafić, bo jak powiedział Fergie, Paul gwarantuje te kilka, kilkanaście bramek w sezonie. Chociaż jak sam przyznałeś ma do tego jeszcze czas.

Co do jego zadań na boisku, to ja odnoszę wrażenie, że ta pozycja, na której stoi teraz i zadania odbioru i rozgrywania przejął z konieczności, a że sie sprawdził to już inna bajka... :wink:
08-12-2007 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Wczoraj rozegrał chyba jeden z najsłabszych spotkań meczów w barwach United, ale mimo to, gdy w 60' schodził do szatni dostał owacje na stojąco. Widać, że zaskarbił już sobie sympatię kibiców na Old Trafford. W przyszłości może być już tylko lepiej.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-12-2007 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Wczoraj caly zespol zagral przecietne spotkanie,ale uwazam ,ze akurat Anderson byl wyróżniająca sie postacia.Wystep Brazylijczyka jak najbardziej na +.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-12-2007 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
To mi sie podoba.Walczy do upadlego i nikomu nie odpuszcza !

[Obrazek: trpar1674520rs9.jpg]

[Obrazek: trpar1674640ko8.jpg]

Nie przestraszyl sie nawet wtedy gdy Gerrard chcial go ugryzc Big Grin

[Obrazek: trpar1674642ox4.jpg]

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-12-2007 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości