Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson Luis de Abreu Oliveira
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #91
 
Ja zgadzam sie z Maćkiem, ze Anderson jak najbardziej powinien byc porownywany z asem Arsenalu. Poniewaz, prezentuja podobne style gry i graja po prostu na tych samych pozycjach, a takich graczy na pewno sie powinno porownywac, nawet dla ich wlasnego dobra, by wzmoc rywalizacje o miano tego lepszego. Jedyne co ich moze roznic to, to ze Anderson ma troche wiecej zadan defensywnych.

Poki co wydaje mi sie, ze Cesc jest troche lepszy od naszego kanarka, ale Anderson goni hiszpana z kazdym dniem. Jak juz wczesniej mowiono chociazby pod wzgledem walecznosci i pracowitosci na boisku, Anderson jest od Fabregasa lepszy juz teraz.



Chcialem jednak napisac, o tym jak dobrze wkomponowal sie juz w druzyne, i to nie tylko na boisku :wink: :

LINK

oczywiscie dopoki nie odbija sie to na grze naszych pilkarzy i o ile nie wchodza w ten sposob w konflikt z prawem, co mogloby sprawic problemy i im, i klubowi to nie mam nic przeciwko takim rzeczom. :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
18-12-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Marek napisał(a):Jedyne co ich moze roznic to, to ze Anderson ma troche wiecej zadan defensywnych.

i tym, ze nie strzela tyle bramek co Hiszpan, ale to akurat nie jest az tak wazne. U nas sa od tego inni, co nie zmienia faktu, ze Brazylijczyk moglby sie w koncu przelamac :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-12-2007 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Dokladnie to Marku napisałem Smile Widać, niektórzy poprzez zwrot "w wielu aspektach goni go z dnia na dzień" wyczytują, że ten który goni jest lepszy, ale normalnie nie powinno się tego tak tłumaczyć, co po ukończeniu szkoły podstawowej (najpóźniej) każdy powinien wiedzieć

To gorszy zawsze goni lepszego, a nie na odwrót, a wymieniłem tylko te cechy, w których uważam, że Anderson jest lepszy od Fabregasa Smile Widać, są tacy, którzy nie rozumieją tego co czytają i muszą sobie co nieco dopowiedzieć, żeby mieć z czym dyskutować


Strzelanie bramek jest ważne, a jaki potencjał ma Anderson, pokazał w tej akcji z LFC, kiedy to olał chwilowo swoje zadania na boisku i postanowił poszarżować troche... Ferguson nie pozwala mu póki co grać tego typu akcji, bo że to potrafi to doskonale wszyscy my wiemy, a co dopiero sztab szkoleniowy United Smile Dlatego ustawiają go tak i takie dają mu polecenia, żeby nauczył się czegoś innego, czegoś bardzo w Premiership przydatnego i Anderson to po prostu świetnie czyni


Pejter - dopse prze pana Sad

Dobrze, ale dalej musiałeś w 2/3 posta najeżdżać pośrednio na Maro? // Pejter

Pisalem o faktach, żadnego najeżdżania Smile Najechał to tylko on z tekstem o mózgu Smile Jeśli ty albo modzi tego nie pilnujecie (to znaczy zdarzy się, tak jak tu, że przechodzicie obok) to sam musze o to zadbać, szczególnie jeśli to dotyczy mnie Wink koniec tematu
18-12-2007 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Anderson wyrósł nam na ulubieńca Old Trafford, co za owacja! Oczywiście na nią zasłużył, drugi raz w tym sezonie pokazał się jako lepszy zawodnik od Fabregasa, przypadek? Smile Wspaniałe zawody, świetna współpraca z Nanim, brał ciężar gry na siebie. Z meczu na mecz wygląda coraz lepiej - nie chcę zapeszać, ale szykuje nam się wspaniały pomocnik na lata.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
16-02-2008 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Czy mi sie wydawalo czy dzisiaj Anderson byl ustawiony jako ofensywny pomocnik? Bo dzisiaj znakomicie sobie poczynal, gral na luzie, swietnie rozdzielal pilki do partnerow. I Vavle masz racje, ze to jest zawodnik, ktory da nam wiele radosci w przyszlosci Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-02-2008 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Fabregas, który tak dobrze grał na początku sezonu, tyle strzelał dzisiaj mógł jedynie popatrz jak Anderson bryluje na boisku. Kolejny znakomity występ tego zawodnika, szkoda, że nie przypieczętował go jakąś bramką, jednak on w sumie nie musi ich strzelać, w końcu są od tego inni Wink A jeszcze pamiętam jak przychodził do UNITED, mało o nim wiedziałem i bałem się, że może to być jakiś dziwny eksperyment. Teraz już wiem, że Fergie się nie mylił, że warto go mieć w swoim zespole Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-02-2008 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Miliony wydane na niego latem zwracają się w zawrotnym tempie i to nie w postaci sprzedawanych koszulek w Chinach, co idealnie opisuje natomiast transfer Donga.

Valverde napisał(a):Z meczu na mecz wygląda coraz lepiej - nie chcę zapeszać, ale szykuje nam się wspaniały pomocnik na lata.

Zarazem mit Brazylijczyka w EPL zaczyna powoli odchodzić do lamusa, w każdym bądź razie Anderson się wyłamał spośród swoich kolegów 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
17-02-2008 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Osobiscie jestem ciekaw jak Anderson zaprezentowałby się na skrzydle, gość jest szybki, przebojowy ma niesamowity ciąg na bramkę i na dwóch krokach potrafi z łatwością zgubić przeciwnika - coś jak Giggs za młodzieńczych lat Smile Anderson świetnie operuje w środku, podaje, odbiera jak rasowy defensywny pomocnik, a jak do tego jeszcze szarpnie do przodu to człowiek nie wie czy ma klaskać rękami czy uszami Smile Mimo to mam wrażenie że mimo wszystko w środku jego potencjał jest lekko niewykorzystywany i cały fenomen tego młodego Brazylijczyka mógłby rozwinąć się w pełni gdyby go Fergol przesunął na bok boiska Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
17-02-2008 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Morgan napisał(a):Osobiscie jestem ciekaw jak Anderson zaprezentowałby się na skrzydle
Było go w Porto można zobaczyć jak na gra skrzydle Joda mistrz mówił

Jednak biorąc pod uwagę, że Ferguson w pełni świadomy jak gdzie i kiedy Anderson grał, wystawia go konsekwentnie na środku pomocy, a to oznacza, ze ma co do niego konkretne plany na tej pozycji, nie ma co świrować z robieniem sztucznego tłoku na boku 8)
17-02-2008 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Anderson był mi najmniej znaną osobą z tych nowych zawodników ktorzy przyszli latem, do tego ciągle miałem w pamięci Klebersona, no ale od samego początku jestem pod ogromnym wrażeniem 8) Świetnie sie zaaklimatyzował ,bardzo dobrze sobie radzi ,wielkie wzmocnienie. Zresztą on i Nani już zasługują na gre w podstawowym składzie,bo Scholes i Giggs radzą sobie dużo gorzej!
17-02-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Anderson kończy dzisiaj 20 lat, jego pierwsze urodziny w Manchesterze. Ma wielką szansę na sprawienie sobie miłego prezentu z okazji tej rocznicy. Może debiutowa bramka? Wink Choć zupełnie nie wiem, kogo Fergie zdecyduje się wystawić w pierwszym składzie, jeśli 442, to zapewne zobaczymy Scholesa i Carricka Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
13-04-2008 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
A ja myślę, że mimo wszystko powinien postawić na Andersona, który w meczach z Arsenalem, Liverpoolem, w tych ważnych, prezentował się bardzo dobrze i jestem pewien, że dzisiaj byłoby/będzie podobnie.

Wg mnie Anderson - Carrick. Scholes ostatni mecz słaby.
13-04-2008 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Scholes odpoczywał w środę, chyba Alex miał w tym jakiś cel. Przynajmniej tak mi się wydaje. W każdym razie najchętniej zobaczyłbym wszystkich, ale niestety miejsca brak Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
13-04-2008 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Anderson pojawił się na boisku w drugiej połowie i wniósł do naszej gry sporo dobrego. Był jedną z jaśniejszych postaci dzisiejszego pojedynku z Arsenalem. Chlopak potwierdza, że potrafi grać z tym najlepszymi i przyćmić każdego, Fabregasa, Gerrarda, etc.

No i BTW Wielu bramek i święcenia tryumfów z UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
13-04-2008 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Anderson w dzisiejszym meczu zaprezentował to czym imponuje niemal od samego początku pobytu na Wyspach,czyli ogromną siłę fizyczną,niezłą grę w odbiorze i przede wszystkim,fantastycznie utrzymywał się przy piłce,no naprawdę odebranie futbolówki Brazylijczykowi to piekielnie trudne zadanie.

CONCILIO ET LABORE
13-04-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości