Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson Luis de Abreu Oliveira
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Anderson Luis de Abreu Oliveira
Fergie zadziwil nas tego dnia poraz drugi. Tym razem po cichu przeprowadzil transfer Andersona z FC Porto Tongue Ten ofensywny pomocnik gral kiedys w Gremio Porto Alegre. Mowi sie o nim nowy Ronaldinho. Zobaczymy co pokaze na OT. Czekamy na I wystep.

[Obrazek: anderson_m2611_dv.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
30-05-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Andersona bardzo mało widziałem w akcji, no ale ogólnie dużo o nim się mówi, że ma chłopak talent, gra ciekawą piłkę więc zapowiada się ciekawie. Na razie jestem zadowolony, no ale wiadomo, że trzeba czekać na występy Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-05-2007 05:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Pierwsze co bym mu poradził, to zmiana fryzury... obrońcy napewno ostro będą go za nią targać, szczególnie w polu karnym. Może mówi się o nim nowy Ronaldinho, ale ja stanowczo bardziej widzę Rossiego jako megatalent w naszym klubie.
Narazie dajmy szanse chłopakowi na przystosowanie się do ostrych wejść na nogi, stosowanych przez obrońców.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-05-2007 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
No naprawdę zaskoczył mnie Sir.Widziałem kilka razy Andersona w akcji i muszę przyznać że ksywa "Drugi Ronaldinho"do niego pasuje.Gra wyśmienicie technicznie,potrafi rozegrać piłkę.


A więc WITAMY NA OT ANDERSONIE 8) 8)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
31-05-2007 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #5
 
Piekło wita Cie! :twisted:

A co do zawodnika. Ten gosc gra na dobrze w Portugalii, ale czy dobrze bedzie grał na Wyspach? Wieluuuu nie potrafi sie przystosowac. Oby z nim bylo inaczej. SAF ma nosa do transferow, jednak nieraz sprowadzil jakies "diamenciki".

amor patriae nostra lex
31-05-2007 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Stojkovic napisał(a):Pierwsze co bym mu poradził, to zmiana fryzury... obrońcy napewno ostro będą go za nią targać, szczególnie w polu karnym.

Nie przesadzaj.Mam nadzieję, że pisałeś to w żartach 8)

Stojkovic napisał(a):Może mówi się o nim nowy Ronaldinho, ale ja stanowczo bardziej widzę Rossiego jako megatalent w naszym klubie.

To niekoniecznie musi się wykluczać. Anderson kreowany na następcę Scholesa, a Rossi może błyszczeć w napadzie.

Zashi napisał(a):Ten gosc gra na dobrze w Portugalii, ale czy dobrze bedzie grał na Wyspach? Wieluuuu nie potrafi sie przystosowac.

Widziałem kilka filmików i było parę takich akcji, że mógł się wywrócić (w niektórych Ronaldo jeszcze niedawno na 100% leżałby na ziemi), a on ciągnął dalej z piłką. Wydaje mi się, że nie jest typem "laleczki". Prędzej obawiałbym się o Naniego w tych kwestiach.
31-05-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Pejter napisał(a):Nie przesadzaj.Mam nadzieję, że pisałeś to w żartach
Zartowałem oczywiście... fryzura nie wpływa na grę przecież. Larsson długi czas miał dredy długie i strzelał bramki...


Cytat:To niekoniecznie musi się wykluczać. Anderson kreowany na następcę Scholesa, a Rossi może błyszczeć w napadzie.
Mam nadzieję, że właśnie tak będzie Smile wolałbym Rossiego zamiast Andersona na ataklu... pomoc jednak należy do Andersona.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-06-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Anderson kreowany na następcę Scholesa,
Tyle, że Scholes to zawodnik, który nie leje na obronę, a Anderson to bardziej leniwiec, któremu tyłka do tyłu się ruszyć nie chce. Anderson będzie po prostu kreowany na Andersona... Być może jakaś nowa taktyka, jakieś 1-4-2-3-1. Tutaj jestem jeszcze mniej przychylny, niż przy transferze Naniego. Będzie trzeba wykazać się dużą cierpliwością, bo na razie to dziecko w angielskiej mgle. Ze 2-3 lata będzie potrzebować, tak jak Ronaldo - chyba, że wcześniej "przysłowiowy Ben Thatcher złamie mu nogę".

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-06-2007 03:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Valverde napisał(a):Ze 2-3 lata będzie potrzebować, tak jak Ronaldo

Mi się wydaje, że prędzej Nani niż Anderson będzie miał problemy z przystosowaniem się. Liczę na to, że już w tym sezonie Brazylijczyk będzie pukał do drzwi pierwszego składu. Nie bądź taki sceptyczny :wink:
03-06-2007 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Sam dokładnie nie wiem, na jakiej pozycji Anderson występował w FC Porto. Widziałem kilka filmików z jego grą i co tu dużo mówić, ma chłopak talent w sobie i werwę do gry, jednak boję się o jego przystosowanie się do zasad gry, jakie panują na Wyspach. Nie widać w nim zbytniego twardziela, więc trochę czasu na poprawienie siły fizycznej będzie musiał poświęcić.
03-06-2007 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Słabośc ich może być ich siłą. Ronaldo jest często faulowany bo drybluje i obrońcy nie mogąc go powstrzymac popełniają faule. Możliwe, że tak samo będzie z Andersonem i Nanim. Narazie poczekajmy na rozwój obu graczy a potem wyrokujmy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-06-2007 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
maryc napisał(a):Nie widać w nim zbytniego twardziela, więc trochę czasu na poprawienie siły fizycznej będzie musiał poświęcić.

A mi się właśnie wydaje, że on się nogi nie boi włożyć i nie boi się ostrych pojedynków. Trochę popracuje nad mięśniami i sobie poradzi.

Co do tego, że nie chce mu się grać w obronie. Po pierwsze, wreszcie będziemy mieli porządnego defensywnego pomocnika w postaci Hargreavesa, a po drugie to Fergie już go odpowiednio ustawi, żeby się też wracał.
03-06-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Pejter napisał(a):A mi się właśnie wydaje, że on się nogi nie boi włożyć i nie boi się ostrych pojedynków. Trochę popracuje nad mięśniami i sobie poradzi.

oO to widze, ze Ty bardzo wglebiony w tajniki jego ciala, ciekawe :lol:

Ciekawe jak to ustawi Fergie. Moim zdaniem w tym sezonie Anderson glownie zaliczal bedzie wystepy w CC i FA Cup.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-06-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):Ciekawe jak to ustawi Fergie. Moim zdaniem w tym sezonie Anderson glownie zaliczal bedzie wystepy w CC i FA Cup.

Pewnie tak będzie. Wchodzić może jeszcze będzie jak Schools'a nie będzie. Ogólnie mówiąc nie da rady raczej w tym sezonie na regularne występy na OT. Trzeba jeszcze wspomnieć, że mamy 3 dużej klasy środkowych pomocników. Co prawda dwóch z nich to raczej defensorzy( mowa o Carriku i Owenie) i Schools. Więc Będzie ciężko mu się przebić. Życzę mu udanych występów i jak :wink:
03-06-2007 13:26
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
JacuZLasu napisał(a):Schools

Scholes...

Ja myślę, że na początku owszem jakieś CC i FA Cup, ale mam nadzieję, że od razu pokaże klasę i będzie walczył o to, aby przedrzeć sie do pierwszego zespołu. Scholes poczuje oddech świeżej krwi i będzie grał jeszcze lepiej niż w tym sezonie Tongue

A właśnie przed chwilą tłumaczyłem newsa, w którym Anderson mówi, że najbardziej lubi grać na... lewej obronie. Ciekawe... Myślę, że jednak Fergie widzi go na pozycjach ofensywnych.
03-06-2007 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości