Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Park Ji-Sung
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Park Ji-Sung
FREDS

sam sobie przeczysz wiesz? najpierw mowisz ze jest on glownym zagrozeniem dla Fletcha a pozniej mowisz ze wiesz ze jest skrzydlowym a tylko w 2 meczach zagral na srodku... skoro wiec tylko 2 razy zagral na srodku to jaki z niego konkurent dla Fletcha? no ale jak sie gra w fife i przy nazwisku Park jest pozycja - ŚPO (środkowy, ofensywny pomocnik), to juz inna bajka

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-05-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
inny 20 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Park Ji-Sung
Co wy wygadujecie Park jest przecież skrzydłowym ja bardzo go lubie szybki dobry przy stałych fragmentach gry choć na razie jest 4 skrzydłowym za Ronaldo, Giggsem i Nanim.
18-07-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Park Ji-Sung
Trochę podbiję temat, bo o Parku już bardzo dawno nikt nic nie napisał.
Koreańczyk z każdym występem przekonuje mnie, że jego pobyt na Old Trafford nie ma żadnego związku ze sprzedażą koszulek w Azji.
Ji Sung jest naprawdę sporym wzmocnieniem składu. Najlepiej mu się gra w meczach z mocniejszymi rywalami, gdzie na skrzydłach potrzeba piłkarzy walczących, często wracających do defensywy. Swoim zaangażowaniem i pracowitością potrafi wprowadzić w kompleksy nie jednego piłkarza. Typowa azjatycka pracowitość- cecha numer jeden dla tych krajów.
Ale ostatnio również swoimi występami pokazuje, że równie dobrze czuje się w atakach na bramkę rywala. Dobrze wychodzi mu gra kombinacyjna, choć bardziej skupia się na dogrywaniu piłki kolegom niż sam sam szuka rozwiązań bramkowych. Zasłużenie dostaje sporo szans w tym sezonie, bo gwarantuje utrzymanie równego poziomu, z czym np taki Nani ma spore problemy.
Piłkarz drugiego planu. Nie zawodzi, gdy dostanie szansę. A takich piłkarzy potrzebujemy, nie strojących fochów, gdy czasem zasiądzie na ławce.
Po tych trzech latach na Old Trafford można spokojnie powiedzieć o trafionym transferze.


Fan United od 1992 roku
18-11-2008 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Park Ji-Sung
sebos_krk napisał(a):gwarantuje utrzymanie równego poziomu, z czym np taki Nani ma spore problemy.

Tak myślałem, że o tym wspomnisz. Ale nie ma co się dziwić. Park na chwilę obecną prezentuje się o wiele lepiej niż Portugalczyk, któremu zadała się seria świetnych spotkań, lecz ostatnio jego występy są znacznie poniżej oczekiwań.
Koreańczyk jak zwykle kreatywny, tylko tak jak wspomniałeś, zbyt często szuka partnerów. Pamiętam, że zdarzały się momenty, iż Park w dogodnych sytuacjach starał się odgrywać niż samemu skorzystać z dobrej sytuacji jaką sam sobie wypracował. Ogólnie postawa Ji-Sunga może cieszyć Wink
18-11-2008 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #20
Re: Park Ji-Sung
Cytat:Typowa azjatycka pracowitość- cecha numer jeden dla tych krajów.
No, np. pracowitość Donga Fangzhuo.
Nie byłe przekonany do Parka, ale po jakimś czasie zmieniłem zdanie. Gość jest dobrym rzemieślnikiem, tak jak wyżej napisano: solidny, czasem błyśnie i nie zawodzi. No i to co się podoba zawsze: ma serce do walkiSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-11-2008 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: Park Ji-Sung
setanta.com napisał(a):Park Ji-sung has admitted that he still needs to improve his game as he hopes to earn a new contract at Manchester United.

The hard-working South Korean was voted the champions' Player of the Month for March by the club's supporters after impressing with his industry and overall contribution.

Park was one of the brightest performers in the poor team displays against Liverpool and Fulham and will be determined to have an enjoyable end to the campaign after being left out of last year's Champions League final squad in Moscow.

"I know I can improve, especially in the goals department," he told United's official website.

"I’d like to thank all the fans who voted for me and I promise I’ll do my best and try to perform even better during the last few months of the season.

"It’s the first time I’ve won Player of the Month since joining United and I agree that this season has been one of the best on a personal level.

"The best thing in March is that we progressed to the Champions League quarter finals. The worst moments were losing against Liverpool and Fulham."

Naprawdę dziwi mnie opieszałość Gilla i Fergusona, jeśli chodzi o nowy kontrakt dla Parka. Jeden z naszych najlepszych zawodników tego sezonu. Chyba już wszystkim w koło udowodnił, że jest nam bardzo potrzebny. A, że mówi, że wciąż musi udowadniać swoja przydatność dla drużyny, aby otrzymać nowy kontrakt, to wygląda to trochę tak jakby chciał się Fergiemu przypomnieć, że mu się kończy umowa i najwyższy czas, żeby przysiąść do rozmów na temat nowej.

Nie wyobrażam sobie na chwilę obecną drużyny bez Koreańczyka, zresztą fakt, że kibice wybrali go graczem marca, mówi sam za siebie. Pod nieobecność Hargo, Park to skarb w drugiej linii, harówa od 1 do 90 minuta, w obronie, pomocy czy w ataku. Bez znaczenia, biega jakby miał motor w dupie. To się ceni. Także czekam na newsa, że Park przedłużył kontrakt. Należy mu się po tym sezonie nowa umowa jak mało komu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-03-2009 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Park Ji-Sung
Zdaniem czytelników manutd.com najlepszym piłkarzem marca był Park Ji-Sung. Według kibiców Park zasłużył na nagrodę dobrymi występami przeciwko Newcastle, Interowi oraz LFC, a także piękną bramką przeciwko Fulham. Koreańczyk uważa, że jest w dobrej formie, ale w wielu rzeczach musi się jeszcze poprawić.

mufc.pl napisał(a):- To dla mnie wielka przyjemność. Po raz pierwszy udało mi się wygrać w konkursie na piłkarza miesiąca odkąd przybyłem do Manchesteru. Zgadzam się, że ten sezon jest jednym z moich najlepszych. Najlepszą rzeczą w marcu okazał się awans do 1/4 finału Champions League. Najgorszymi chwilami były porażki z Liverpoolem i Fulham.

- Wiem, że mogę się jeszcze poprawić, szczególnie pod względem liczby zdobywanych goli. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy na mnie głosowali i obiecuję dawać z siebie wszystko na boisku oraz spróbować grać jeszcze lepiej w końcowych miesiącach sezonu - zakończył Park.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-03-2009 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: Park Ji-Sung
Według mnie Park jak najbardziej sobie na to zasłużył. Koreańczyk w tym sezonie jest czołową postacią naszego zespołu.
Może nie jest to zawodnik super wyszkolony technicznie, lecz wszelkie niedoskonałości nadrabia swoją walecznością.
Ji-Sung na boisku haruje za 3 ludzi. Zawsze stwarza sporo problemów obrońcom naszych przeciwników, a do tego bardzo dobrze wspiera obronę.

Wracając jeszcze do tego co napisał matys. Nie wyobrażam sobie by Parkowi nie został zaoferowany nowy kontrakt...



Mój Blog: Pod presją czasu
31-03-2009 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #24
Re: Park Ji-Sung
Przenoszę się tutaj z tematu o Obertanie.

Co do Parka, to dla mnie to żaden skrzydłowy. Bez dryblingu, bez zawrotnej szybkości, bez dobrego dośrodkowania, średnia technika, bez błyskotliwości, no kurde, trochę nie bardzo.

Evra też gaśnie przy takim Parku, bo o ile z Ronaldo grał zajebiście, klepka, jakieś tam fikuśne odegrania(przy golu na 2-0 z Chelsea), to przy koreańcu wyglądało to już gorzej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-07-2009 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Park Ji-Sung
Może faktycznie brak Parkowi zagrań tzw."pod publiczkę", przebojowych dryblingów ale solidny z niego grajek. Często wraca się wspomóc kolegów w defensywie, jest szalenie pracowitym zawodnikiem. Wolałem oglądać jego rzemieślniczą pracę na boisku w zeszłym sezonie niż bezsensowne kiwki Naniego.
Masz rację odnośnie Evry, że przydałby sie na lewa flankę ktoś równie przebojowy i szybki jak Patrice.Kto wie, może z Obertanem za jakiś czas stworzą świetny duet po lewej stronie boiska.
09-07-2009 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Park Ji-Sung
Tak jak mówisz Park jest walecznym i solidnym zawodnikiem, ale on nie robi takiej różnicy jak Ron. Brak mu błyskotliwości i przebojowości. Poza tym kto da nam taką gwarancję, że Park będzie grał tak jak w poprzednim sezonie i czy zagra cały sezon bez kontuzji. Jeśli się nie wzmocnimy jeszcze na skrzydłach i (nie daj Boże) Park dostałby jakiejś kontuzji, która wykluczyłaby go z grania na kilka miesięcy to zostajemy z skrzydłami: Nani/Tosić-Valencia/Obertan. Jak widać nie byłoby zbyt różowo, dlatego nadal czekam na jakiegoś skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
09-07-2009 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Park Ji-Sung
Taką róznicę będzie zrobić ciężko każdemu kto przyjdzie grać na skrzydło,bo Ron to był Ron.Nie ma jednak ludzi niezastąpionych i liczę, że Ferguson dobrze wszystko poukłada.Gwarancji czy Park zagra dobrze, a także ktokolwiek inny nie da nam nikt. Tylko Jeden Bóg to wie. Równie dobrze może obnizyc loty ktoś, na którego liczymy, a błysnąć ktoś zupełnie przez nas nie brany pod uwagę. To przecież tylko ludzie, życzyć trzeba przede wszystkim zdrowia całej kadrze. Jeżeli omijac będą kontuzje kluczowych graczy na każdych pozycjach to będzie dobrze.
Czasu jednak w okienku sporo i będą na bank jakies transfery. Wyczekuję je ze spokojem. Chciałbym jednak aby na czas turnieju w Monachium była juz wykreowana pełna kadra, mająca stanowic o sile zespołu na nadchodzacy sezon.Zostanie od tego turnieju raptem 2 tygodnie i zacznie się liga.
09-07-2009 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #28
Re: Park Ji-Sung
fasol napisał(a):Tylko Jeden Bóg to wie.
Bo "tylko bóg zna przyszłość" :lol:
No Parku to nasz azjatycki pracuś. On ma odbierać i straszyć i w ogóle. Od święta coś strzeli. Ale nie zapominajmy że rozegrał dobry sezon i był ważną częścią drużyny. Tylko że teraz potrzeba będzie więcej kreatywnych zawodników.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-07-2009 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #29
Re: Park Ji-Sung
pan_opticum napisał(a):
fasol napisał(a):Tylko Jeden Bóg to wie.
Bo "tylko bóg zna przyszłość" :lol:
Wyjąłeś mi to z ust 8-)

fasol napisał(a):Czasu jednak w okienku sporo i będą na bank jakies transfery.
A skąd ta pewność?

Dobrze, teraz parę słów o Parku. Poprzedni sezon w jego wykonaniu dobry, był ważną częścią naszej układanki i mimo wad, które chyba wszyscy znamy chciałbym, aby podpisał nowy kontrakt i został z nami jeszcze co najmniej te 4-5 lat.

A teraz coś o jego roli w zespole. Ron odszedł, przybył mu jeden konkurent, i na tę chwilę wydaje się on być skrzydłowym numer jeden. Skrzydłowym numer jeden - dziwnie to brzmi, bo niektórych atrybutów godnych graczy występujących na tej pozycji nigdy nie miał za wysokich. Ale na to wychodzi.

Kurde, tylko czemu on nie umie strzelać goli Smile
10-07-2009 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Park Ji-Sung
Zgadzam się z Tobą, Park jest ważną częścią zespołu i również bym sobie życzył, aby pograł jeszcze parę sezonów. Oby nadchodzący sezon był równie udany jak poprzedni, tylko parę brameczek właśnie mógłby dołożyć.
10-07-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości