Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesley Brown
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ja uważam Browna za dobrego obronce,ale bez przesady.
Pamietam że kiedys był bardzo zagubony na boisku,często popełniał proste błedy,był wręcz przeciętniakiem... Przez ostatnie 2 sezony nabrał doswiadczenia i dzisiaj jestem spokojny gdy widze go w wyjsciowym składzie.

Wydaje mi sie że narazie jego pozycja nie jest zagrożona bo Gary jeszcze nie jest gotowy,a pozniej? Mam tylko nadzieje że bedzie grał lepszy!
20-11-2007 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Widac ze Skull słabo sledziłes i sledzisz kariere Wesa , nawywajac go przecietniakiem, ten chłopak ma zasoba 3 bardzo ciezkie kontuzje, wymieniłbym Ci mase spotkan gdzie zagrał kapitalnie lub 1 sezon gdzie był duzo pewniejszy od ferdinanda, jednak jemu kazdy sie boi wspomninac błedy choc ja sam kiedys policzyłem i w 1 sezonie Przez Rio stracilismy ok 10 goli po jego dziecinnych błedach, na szczescie od 2 lat gra tak jak trzeba.

Czemu Gary ma zastąpic Wesa? w jakiej formie bedzie gray? stawianie teraz stwierdzen jest bzdura.

Wes to był mega talent niestety jego rozwoj zachamowały urazy.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Maro11 napisał(a):Widac ze Skull słabo sledziłes i sledzisz kariere Wesa

Bacznie przyglądałem sie jego karierze i takie jest moje zdanie,tak samo moglibysmy sie klocic w kwesti Rooneya :wink:

Maro11 napisał(a):1 sezon gdzie był duzo pewniejszy od ferdinanda

Wiesz,często jest tak że forma exploduje, pamietam jeden sezon w ktorym Chadwick czesto sadzał Becksa na ławe,pamietam debiutancki sezon Oshea 8)

p.s - mimo wszystko uważam że obecna forma jaką prezentuje Wes jest najwyższa w całej jego karierze.
20-11-2007 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
jakos słabe porownanie Chadwicka do Wesa bo Wes gra w MU a Luk nie łapie sie do podstawowej jedydynastki norwich. I nie był to 1 sezonowy wyskok Wesa. i oco chodzi z rooneyem Big Grin ?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-11-2007 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Skull napisał(a):Wiesz,często jest tak że forma exploduje, pamietam jeden sezon w ktorym Chadwick czesto sadzał Becksa na ławe,pamietam debiutancki sezon Oshea

Tak dla jasnoci Chadwick nie sadzal Becks'a na lawie z powodu formy tylko konfliktu na linii Beckham v Fergie ( a w sumie Victoria 8) ) Wtedy w meczu w Leeds kiedy Becks wrocil z Paryza z jakiegos pokazu mody, wszedl Luke i nawet gola strzelil po asyscie OLE Big Grin Pamiec nie myli Wink

Maro11 napisał(a):Czemu Gary ma zastąpic Wesa? w jakiej formie bedzie gray? stawianie teraz stwierdzen jest bzdura.

Bo jesli wyzdrowieje i bedzie w formie na pewno posadzi Wes'a, nikt nie mowi, ze z miejsca wskoczy do skladu, to wykluczone. Kwestia czasu.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Maro11 napisał(a):jednak jemu kazdy sie boi wspomninac błedy choc ja sam kiedys policzyłem i w 1 sezonie Przez Rio stracilismy ok 10 goli po jego dziecinnych błedach, na szczescie od 2 lat gra tak jak trzeba.


Jak ja tego dawno nie czytałem ^^

Co do Wes'a, to dla mnie osobiscie jest on swietnym zawodnikiem i darze go ogromną sympatią, nie jest on na pewno zwykłym przecietniakiem, bo potrafi zagrac kapitalnie i nawet ja moge przyznac ze zdarzały sie sytuacje ze grał lepiej od RIO Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-11-2007 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Seki napisał(a):nie jest on na pewno zwykłym przecietniakiem, bo potrafi zagrac kapitalnie

Nikt nie mówi że Brown jest przeciętniakiem,kiedys dla mnie był jakeis 3 sezony temu,ale np w obecnym prezentuje wysoką forme i gra jak na zawodowca przystało :wink:


Seki napisał(a):nawet ja moge przyznac ze zdarzały sie sytuacje ze grał lepiej od RIO

Nic szczególnego,każdy czasem jest w słabszej formie, ja moge przyznac ze było tez tak że Fletcher grał lepiej od Ronaldo :roll:

----------------------
Brown odrzucił propozycje przedłużenia kontraktu!
http://www.transfery.info/news-full-5626.html
21-11-2007 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Skull napisał(a):Brown odrzucił propozycje przedłużenia kontraktu!

Co gorsze, jak jest napisane w tamtym newsie, Ferguson powiedzial, ze nie maja zamiaru zmieniac oferty kontraktu. Fergie dopuscil rowniez mozliwosc stracenia Wes'a w zimie. Mam nadzieje, ze to tylko plotki.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Nie chciałbym,żeby Wesley odszedł od nas.Brown jest dobrym,solidnym obrońcą,który skutecznie gra w ofensywie i defensywie.Jak odejdzie to nie będzie następcy dla Gary'ego który za rok dwa zawiesi buty na kołku.Simpsona nie liczę,bo jest on jeszcze za młody by od razu grać większość meczy w pierwszej jedenastce.A o następce dla Wesa będzie trudno.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-12-2007 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Oby ta historia okazała sie jakimś wielkim nieporozumieniem, bo odejście Wesleya to wielkie osłabienie. Nie wyobrażam sobie go w innym klubie. Te jego ostre wejścia w rywala, twarda gra. Ehhhh....

Jeśli jednak sprawa rozstrzygnie się jak sugerują na serwisach internetowych, to oczywiste jest, iż Fergie już szuka następcy. Hutton? To musi być ktoś z jajami, bo nie chcę nawet widzieć na tej pozycji piłkarza bazującego głównie na technice.
08-12-2007 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
ziomo napisał(a):Simpsona nie liczę,bo jest on jeszcze za młody by od razu grać większość meczy w pierwszej jedenastce.

No jasne, Simpson dopiero za 10 lat będzie mógł grać w pierwszej jedenastce...

Grzeho napisał(a):Co gorsze, jak jest napisane w tamtym newsie, Ferguson powiedzial, ze nie maja zamiaru zmieniac oferty kontraktu.

Trochę wyjaśnień: Brown (czy też jego agent) odrzucił pierwszą ofertę. Manchester zaproponował mu drugą i jeśli tą odrzuci to więcej nie zamierza proponować.

Take it easy. Podpisze nowy kontrakt.
08-12-2007 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
KanT napisał(a):Jeśli jednak sprawa rozstrzygnie się jak sugerują na serwisach internetowych, to oczywiste jest, iż Fergie już szuka następcy

Coś mi mówi że Sagnol który bardzo chętnie do nas dołączy...
Nieeee :x Brown musi zostac,ale gdyby juz naprawde zdecydowal sie odejsc to trzeba grac Simpsonem.
08-12-2007 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Cytat:Take it easy. Podpisze nowy kontrakt.

Tez jestem tego zdania :wink: Brown jest naszym wychowankiem, poza tym zna swoje miejsce w szeregu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Nie wyobrażam sobie odejścia Browna z klubu, mocny punkt prawej obrony, ostatnio gra bardzo dobrze i godnie zastępuje Neville'a na prawej flance. Na razie jestem spokojny, choć nie powiem, że te pierwsze informacje są troszkę niepokojące. Wes jest wychowankiem i mam nadzieję, że skończy karierę w tym samym klubie, w którym ją zaczął Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-12-2007 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Pejter napisał(a):No jasne, Simpson dopiero za 10 lat będzie mógł grać w pierwszej jedenastce...

Czy ja napisałem że za 10 lat? :|.

Źle zrozumiałeś moją wypowiedź.Chodziło mi o to,że dla Simpsona byłoby to wielkie zaskoczenie i możliwe,że nie poradził by Sobie z presją. :wink:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-12-2007 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości