Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesley Brown
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
ziomo napisał(a):Czy ja napisałem że za 10 lat?

Nie, ale napisałeś, że jeśli za rok czy dwa miałby wskoczyć w miejsce Gary'ego to jest na to za młody.

P.S. Wikipedia -> Ironia

ziomo napisał(a):Źle zrozumiałeś moją wypowiedź.Chodziło mi o to,że dla Simpsona byłoby to wielkie zaskoczenie i możliwe,że nie poradził by Sobie z presją.

Przecież nie mówię, żeby go teraz już od razu do pierwszego składu dać. Mamy Neville'a, który wróci, a jego kłopoty z konutzjami są tylko dobre dla Simpsona, który miałby okazję się ogrywać w pojedynczych meczach. Poza tym jest jeszcze O'Shea i Pique. Więc gdzie wy widzicie problem na prawej obronie?

EDIT

Już się pojawiły informacje o tym, że Wes odrzucił ostatnią ofertę. Fajnie...
08-12-2007 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
ziomo napisał(a):Chodziło mi o to,że dla Simpsona byłoby to wielkie zaskoczenie i możliwe,że nie poradził by Sobie z presją
Może zacznij w totka grać skoro wszystko tak z góry wiesz? Tongue Bądźmy poważni, w Arsenalu czy choćby u nas, grają mlodzi zawodnicy i wcale nie wyglądają na zaskoczonych, a z powodu presji jeszcze nikt sobie majtek nie pobrudził (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), więc dajmy chłopakom szanse, szczególnie tym, którzy mają duży talent

Sagnol ma przyjść tej zimy, a Wes odejść latem, do czego myśle, że nie dojdzie, ani do pierwszego zdarzenia ani do drugiego, poczekamy zobaczymy, napewno głupio byłoby tracić takiego piłkarza przez niepodpisanie z nim kontraktu, to się nam raczej nie zdarza :roll:
08-12-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Odejscie Browna staje się coraz realniejsze niestety, bo tak solidnego środkowego obrońcę znaleźć będzie ciężko. Na boku radzi sobie nieźle ale widać że to nie jego pozycja. Możliwe że ta decyzja Wesa zmusi Fergusona do zakupu prawego obrońcy, bo powrót do wielkiej gry Neville'a wydaje się coraz większą abstrakcją....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-12-2007 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Mnie również to martwi, że Brown odejdzie, bo naprawdę jest solidnym obrońcą i godnie zastępuje Neville'a na prawej flance. Szkoda, że klub nie chce złożyć mu lepszej propozycji, trochę mnie to dziwi, no ale cóż, takie życie. W takiej sytuacji zimą musi przyjść prawy obrońca, bo sytuacja z Garym jest cały czas niewyjaśniona... Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, najlepiej, żeby Anglik został :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-12-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Wes jest obrońcą z najwyższej półki co pokazał już wielokrotnie, ale na tej półce są tacy, którzy stoją od niego wyżej i jeszcze troche wyżej od tych stojących wyżej, fakt znalezienie kogoś na jego poziomie może być ciężkie, ale tez nie jest to niemożliwe (chociażby zza miedzy można pewnego chłopaka podpieprzyć)

Vincent Kompany to wg mnie absolutnie fantastyczny zawodnik, jego klasę można było zobaczyc chociażby ostatnio w meczu z Polską na Stadionie Śląskim (przegrali, ale nie przez niego, spokój w wyprowadzaniu piłki i przy podejmowaniu decyzji naprawdę jak (zachowując proporcje na dzień dzisiejszy) u Rio Ferdinanda), a prawą obronę się jakoś tam załatwi

Nie róbmy problemów na zapas, ja kiedyś pisałem do tych, którzy to wielce narzekali na szczegóły jak zdobywaliśmy mistrzostwo, że nadejdą czasy, ze za mistrzostwem Anglii będziemy tęsknić i tak się stało (dziś mogę powtorzyć to samo i też się pewnie sprawdzi bo takie jest życie), więc dzisiaj, gdy jesteśmy praktycznie najlepsi w Premiership, a w Lidze Mistrzów grając trzecim składem remisujemy w Rzymie i wychodzimi z grupy bez porażki (jak w 1998 roku), niektórzy szukają tematów do narzekania - po co?
19-12-2007 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
TYlko ze Brown to klasa swiatowa na srodku obrony, na prawj jest solidny ale bez byłysku. słabe ma dosrodkowania i czasami nie czuje gry w przodzie, taki jest moje zdanie, choc czasami potrafi zadziwic.

Co do Kompanego jestem za , kapitalny zawodnik, dosc młody i pewnie szło by z niego prawego zrobic.
Choc pan za miedzy jest bardziej kuszacy...

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
19-12-2007 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Maro11 napisał(a):TYlko ze Brown to klasa swiatowa na srodku obrony, na prawj jest solidny ale bez byłysku

Ostatnie 2 spotkania jakie Brown grał na środku wyszłu mu fatalnie,szczególnie to z Romą,czasami notuje swietne wystepy na prawej,no tylko te dosrodkowania lipne/ Na dzien dzisiejszy i tak jest najsłabszym punktem naszej obrony.

Maro11 napisał(a):pan za miedzy jest bardziej kuszacy...

Marzenia! nikt go nie pusci,a jak już to napewno nie do nas ,sam pewnie nie chcialby.
20-12-2007 02:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Maro11 napisał(a):Co do Kompanego jestem za , kapitalny zawodnik, dosc młody i pewnie szło by z niego prawego zrobic.
Rocznik Naniego, a ja wcale nie mówie o tym, by robić z niego prawego oborńcę, tylko żeby był zastępcą Browna na środku :roll: Zupełnie nie to miałem na myśli, to byłaby herezja, gdybym tak napisał


Maro11 napisał(a):Choc pan za miedzy jest bardziej kuszacy...
No jeśli chodzi o prawego obrońcę to tak, bo Micah zaczynał kariere właśnie na prawej obronie i przeważnie tam gra, mimo, że np. przeciwko nam zagrał na środku (i w paru innych meczach) i trudno oprzeć się wrażeniu, że City wygrało głównie dzięki niemu


Skull napisał(a):Ostatnie 2 spotkania jakie Brown grał na środku wyszłu mu fatalnie
Prosze cię Skull, dawajmy przykład innym :roll: Wes gra w United prawie 10 lat więc nie ma co się powoływać na jakieś dwa ostatnie mecze bo to nie ma znaczenia


Skull napisał(a):Marzenia! nikt go nie pusci,a jak już to napewno nie do nas ,sam pewnie nie chcialby.
No prawdopodobieństwo jest dość małe, trzeba przyznać, ale rewanż za Lawa by się przydał
20-12-2007 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
W temacie meczowym z Arsenalem troszkę się kwestia Browna rozwinęła i jego ostatnich występów...

Brown rzeczywiście ostatnio coś nie gra po swojemu, na swoim dobrym poziomie, to nie jest ten sam Brown co na początku i w środku sezonu, ostatnio słabe występy, dzisiaj też kilka razy bardzo niepewnie. Zagrał sporo meczów, już pisałem gdzieś, że nie pamiętam zbytnio, żeby kiedyś siedział na ławie, tylko jakieś pojedyncze mecze, mniej ważne. Przyda mu się odpoczynek, chociażby na jedno spotkanie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-04-2008 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
$^ZegZ^$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ja myśle że Wes potrzebuje odpoczynku a mecz z Arsenalem nie był na jego poziomi i troche mu nie wyszedl 8) 8) 8)
14-04-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
W sumie Brown,wczoraj nie grał źle,owszem na początku był jakby trochę rozkojarzony i popełniał proste błędy,ale w miarę czasu grał coraz lepiej i w drugiej połowie był już dość pewny,aczkolwiek w ofensywie zero aktywności,chyba tak jak piszecie,Brown odczuwa już zmęczenie sezonem,dlatego wydaje mi się że w kolejnym meczu z Blackburn szansę powinien dostać O'Shea a Anglik niech sobie odpocznie.

Swoją drogą któż by się spodziewał że Brown będzie kiedykolwiek jednym z najważniejszych graczy w talii Sir Alexa,bo tak chyba obecnie należy o nim mówić.

CONCILIO ET LABORE
14-04-2008 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Danny93 napisał(a):Brown odczuwa już zmęczenie sezonem,

Akurat na prawej ma kto grac i niewiem dlaczego Ferguson nie daje mu odpoczynku? może mysli że regularne wystepy zachecą Wesa do podpisania nowego kontraktu :lol: Simpson,Oshea i ewentualnie Hargo,jak widac Brown ma wielu zmienników ,a faktycznie bardzo duzo gra :roll:
14-04-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Skull napisał(a):Simpson,Oshea i ewentualnie Hargo,jak widac Brown ma wielu zmienników ,a faktycznie bardzo duzo gra

Co ty masz z tym Simpsonem? Już drugi raz piszesz o jego możliwych występach w składzie, mimo że jest na wypożyczeniu, o czym pierwszy na forum pisałeś :wink:
14-04-2008 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Tylko, ze co to za zmiennicy O'Shea, Hargo o Simpsonie juz w ogole nawet nie bede mowił. Dwoch z nich nie jest nominalnymi z czego jeden rozgrywa wlasnie jedne z najlepszych meczy w karierze na swojej nominalnej pozycji. Danny Simpson zagralby tylko w takiej sytuacji w jakies znalazl sie wlasnie Pique.

Ferguson wie co robi zreszta zamiast cieszyc sie wspanialymi meczami Browna to jeszcze narzekacie, ostatnio mu troche nie wyszlo, ale stracilismy cos na tym ? Wyluzujcie panowie, pod koniec sezonu nie ma juz co kombinowac..

Under The Boardwalk - United Warriors
14-04-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Dzisiaj w wiadomościach na Eurosporcie powiedzieli, że Brown przedłużył kontrakt z United o kolejne cztery lata. Czyli jak widać Wes nigdzie sie nie wybiera. I bardzo dobrze Big Grin

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-04-2008 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości