Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesley Brown
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ja uważam, że Wes ma obecnie sezon konia. Przez to, że gra z konieczności na boku obrony poprawił grę w ofensywie- dla mnie spisuje się z przodu bez zarzutu. Mógłby poprawic jedynie dośrodkowania- tak jak Evra- ale my generalnie gramy szybką piłka po ziemi. W defensywie dla mnie niemal bezbłędny. Jeszcze nigdy nie ogladałem takiego Wesa jak teraz.

Kiedyś kojarzył mi się głównie z Titusem Bramblem, bo niemal w każdym meczu można było liczyc na klops z jego strony. Teraz na myśl przychodzi mi jego występ na Old Trafford z Liverpoolem 2 sezony temu, kiedy zagrał FATASTYCZNIE ('Profesor Brown'), ale to Rio zgarnął wszystkie laaury, bo w ostaniej minucie pokonał Reine i zakończyło się 1-0. Już wtedy przkonał mnie o skali swojego talentu, chociaz dośc mocno wczesniej w niego wątpiłem. Smile

Brown gra w tym sezonie wyśmienicie*, na przekroju całego sezonu w linii naszej defensywy lepiej grał według mnie tylko Rio. Tym samym uważam, że na '11' sezonu jak nikt inny zasłużyl. (z uwagi na postęp jaki dokonał w tym sezonie)

*No tam, przypomniałem sobie o Romie, gdzie na OT sprokurował WĄTPLIWEGO karnego. :? Nie wiem jak grał wczoraj bo nie oglądałem, więc wypowiadam się o jego grze do dnia 19.04)

[Obrazek: alzt5.jpg]
20-04-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Wojtek3 napisał(a):Czekam ciagle na powazniejszy argument na to, ze Wes w tym sezonie jest slaby

Przykro mi ,nie doczekasz się ,bo nie napisałem że jest słaby

A wręcz przeciwnie,uważam podobnie jak Fokus:
Cytat:Brown gra w tym sezonie wyśmienicie

Zdecydowanie jego najlepszy sezon odkad pierwszy raz założył koszulke United.
21-04-2008 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Brown może nie jest tak efektowny w ofensywie jak chociażby Evra,czy kilku innych bocznych obrońców,jednak co najważniejsze gra bardzo solidnie i rzadko popełnia błędy,tak na dobrą sprawę ja nie przypominam sobie meczu w tym sezonie,który Wes by nam zawalił,nie można też zapominać że strzelił gola w jakże ważnym starciu ze scousersami,dlatego należą mu się pochwały.Natomiast, co do obecności Browna w jedenastce sezonu Premier League,jest to sprawa dyskusyjna,ale rozstrzygnąłbym ją raczej na korzyść Anglika.


Skull napisał(a):Zdecydowanie jego najlepszy sezon odkad pierwszy raz założył koszulke United.

Bez wątpienia masz rację:!:

CONCILIO ET LABORE
21-04-2008 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Sezon jego najlepszty to fakt, nigdy przeciez nie mial zagwarantowanego miejsca w skladzie, wszedl i zaprezentowal sie wysmieniecie..

Rozumiem, ze kiedys jeszcze za czasow Bartheza nie mogl sie z nim porozumiec i padaly naprawde kuriozalne bramki te m.in z Arsenalem na wyjezdzie czy z Deportivo w domu. Teraz jednak jest solidnym graczem i naprawde nie mozna sie do niego przyczepic.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2008 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Prawda jest taka, że kilka ostatnich występów (m.in. Liverpool, Roma, Blackburn) jest w wykonaniu Browna słabych (przynajmniej w porównaniu z całym sezonem w jego wykonaniu) i przecież można o tym napisać, tak samo jak pisaliśmy o słabych występach Evry. Głupie doczepianie się i polemizowanie ze strony Wojtka "bo cały sezon ma wyśmienity" jest bez sensu. Cały sezon ma świetny, zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie, zagrał najwięcej spotkań w zespole, jak sam Wojtek napisałeś, więc był jednym z naszych najważniejszych zawodników, a wiadomo jak trudno jest zastąpić Neville'a. Nie zmienia to jednak faktu, że ostatnio gra słabo, a na pewno słabiej niż nas do tego przyzwyczaił, pewnie ze względu na przemęczenie i to jest fakt i nie liczy się to, że cały sezon ma wyśmienity i z tego powodu nie powinno się go krytykować.
21-04-2008 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
A to ja tego nie podważam, że sabiej ( mimo, ze osobiscie nie zauwazylem tych slabych wystepow ). Mysle, jednak, ze szukanie dziury w calym jest bezsensu, bo Skull wjechal na niego tak jakbysmy juz przestali sie liczyc w walce o LM i Premiership a tak nie jest, tak, mysle, ze powinnismy sie cieszyc, ze Brown rozgrywa swietny sezon zamiast czepiac sie, ze nie potrafi wrzucac. Tak to widze.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2008 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Wojtek3 napisał(a):bo Skull wjechal na niego

Weź wyluzuj Wojtek bo to Ty wjezdzasz na mnie teraz,a ja Browna wcale nie krytykowalem,tylko odnioslem sie do tej jebanej jedenastki i napisalem czemu wedlug mnie Brown delikatnie przegral z Sagną ,ale nic nie pisalem że jest słaby jak Ty to ujoles... paranoja :?

Koniec tematu ,Brown podpisal 4 letni kontrakt i wszyscy są zadowoleni.
21-04-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
No i wygląda na to, że Brown jeszcze u nas pogra. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że przedłużył kontrakt z naszym klubem. Moim zdaniem dobra decyzja.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-05-2008 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Stojkovic napisał(a):No i wygląda na to, że Brown jeszcze u nas pogra. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że przedłużył kontrakt z naszym klubem. Moim zdaniem dobra decyzja.
Dobra ? Kapitalna !
Brown w tym sezonie był fundamentem UNITED.W każdym meczu harował jak wół,a spotkań rozegrał najwięcej ze wszystkich zawodników.Zdecydowanie był to jego najlepszy i najbardziej pracowity sezon w karierze.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
15-05-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
WoLaK napisał(a):Zdecydowanie był to jego najlepszy i najbardziej pracowity sezon w karierze.

Bez wątpienia.

Swoją drogą przykład Browna pokazuje że po tej złotej generacji Giggsa,Scholesa czy Nevilla w naszej szkółce wciąż pojawiają się uzdolnieni gracze,ale oni muszą dostać szansę by pokazać swoje możliwości :!:

CONCILIO ET LABORE
15-05-2008 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Stojkovic napisał(a):Z nieoficjalnych źródeł wiem, że przedłużył kontrakt z naszym klubem. Moim zdaniem dobra decyzja.

Już dawno przecież o tym trąbiono, podpisał oficjalnie nowy kontrakt i na pewno dalej będzie reprezentował UNITED.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-05-2008 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Kuba_^^ napisał(a):Już dawno przecież o tym trąbiono, podpisał oficjalnie nowy kontrakt i na pewno dalej będzie reprezentował UNITED.
No widzisz, widocznie mnie to ominęło... no ale to nie zmienia faktu, że jestem spokojniejszy dodatkowo po tym, jak dzisiaj Rio podpisał 5 letni kontrakt (do 35 roku życia!!!) więc o reprezentacyjną obronę nie ma co się martwic Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-05-2008 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Wojtek3 napisał(a):Brown od zawsze grał jako srodkowy obronca, w tym sezonie bedzie ławkował

Na rzecz Garego czy Simpsona? :lol:
Moim zdaniem Wes wcale nie wróci na ławke ,Gary musi jeszcze dużo pracowac by wrócic do najlepszej formy,a Brown rozegral swój najlepszy sezon w karierze,dlatego nie można tak nagle wyrzucic go ze składu,nawet na rzecz Nevilla legendy :wink:
01-06-2008 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Skull napisał(a):Na rzecz Garego czy Simpsona?
Moim zdaniem Wes wcale nie wróci na ławke ,Gary musi jeszcze dużo pracowac by wrócic do najlepszej formy,a Brown rozegral swój najlepszy sezon w karierze,dlatego nie można tak nagle wyrzucic go ze składu,nawet na rzecz Nevilla legendy

Simpson jak dobrze pojdzie, to nastepny sezon zakonczy jakims transferem definytywnym do mocnej ekipy The Championship albo sredniaka z Premier League.

Z Brownem bedzie tak jak napisales, jednak niewazne chyba jak mocno bedzie walczyl, Gary i tak wroci do skladu, zreszta takie byly zapewnienia Fergusona calkiem niedawno. Mam nadzieje, jednak, ze wszystko zwerifykuje boisko i jesli Neville nie spisywalby sie tak jak w sezonie 06/07 to powinien usiąść na ławie.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości