Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki i dziwności ze świata sportu
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
mashutd napisał(a):Maciek czy ty masz nasrane w głowie?
Nigdy tego nie zaprzeczałem


Poza tym, widzę, że ciężko ci poszło ze zrozumieniem co faktycznie miałem na myśli. Nawet nie pytam ciebie ile nocy przepłakałeś z powodu niedoli Chińczyków, bo wiem, że było ich z 800 w ciągu ostatniego półrocza. Tak, wiem to.

Głowę też daje, że w sklepie zawsze sprawdzasz metki i instrukcje, by przypadkie nie zakupić czegoś wykonanego w Wietnamie, Tajpej (czy jak to się teraz Tajwan pisze?) czy właśnie w Chinach.

Zapewne wolałbyś mieć wszystko trzykrotnie droższe, nie jeść, niewiele pić, być osowiały, nie bawić się nigdy zabawkami, pluszakami, nie grać w piłkę nożną (która sklejona/zszyta jest w Chinach), byle jakieś pare osób mogło sobie pokrzyczeć na placu, że im się nie podoba.

Ja cię naprawdę rozumiem i ci w to wszystko wierzę. Wszyscy prócz mnie tak to przeżywają, a ja jakoś wolę mieć te rzeczy taniej, grać w piłkę, obejrzeć świetnie zorganizowane IO i w dupie mam dolę części mieszkańców Chin czy innego kraju, którego mieszkańcy sami o siebie nie potrafią się zatroszczyć, demokracji nigdy u siebie nie mieli i mieć nie będą, bo taka jest ich cywilizacja.

Wiem też, że ty to wszystko wiesz, podobnie jak i wiele innych mądrych rzeczy, dlatego proszę cię o jedno - wyjedź do Chin czy na Białoruś i wspomóż tamtejszą opozycję, demokratyzację tych krajów w sposób faktyczny i namacalny, bo przed monitorem, to sobie można Wink


Na politykę patrzy się w skali globalnej, kto patrzy inaczej, ten się nie zna.

Pozdrawiam
10-08-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mashutd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
Maciek nie chodzi o dole Chińczyków i nie kupowanie produktów produkowanych w Chinach (musiałbym chodzić nagi) nie potrafie poprostu zrozumieć jak można cieszyć się tzw. Świętem sportu w kraju w którym ludzie giną za przekonania i religie.
nie jestem żadnym aktywistą i nie oglądam metek może poprostu mam nasrane inaczej w głowie
pozdrawiam
11-08-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #153
 
Ja tym nikogo nie krzywdzę, że podziwiam wyczyny Phelpsa. Za to kupowanie produktów wytworzonych przez wyzyskiwanych pracowników, jest wspieraniem reżimu i gwoździem do trumny narodu chińskiego.
Prawda jest taka, że sami niech się o siebie zatroszczą, albo niech poddadzą się swojej cywilizacji i żyją zgodnie z przykazaniami filozofów z Konfucjuszem na czele

Ja troszeczke już pożyłem i wiem, że nie należy się przejmować rzeczami, na które nie ma się wpływu i nie zaprzątać sobie głowy właśnie tego typu rzeczami, toteż nie zapalam świeczek każdemu zmarłemu o którym przeczytam, bo raz, że to nie ma sensu, dwa, że takie zapalanie traci swoją siłe i znaczenie, skoro każdemu zapala się tak samo, trzy, ten świat jest taki, że szybko potrafi wyleczyć myśli utopijne i zmusza do bycia znieczulicą, uczy mądrości i wskazuje to, co naprawdę jest ważne, subiektywnie.
To wszystko zawiera się w słowie rozsądek. Tyle Smile

Poza tym, dużo gorzej niż w Chinach jest w Korei Północnej, a jakoś nikt o tym teraz nie mówi, bo bardziej modne jest krytykowanie Chin, bo mają IO i są na świeczniku...
11-08-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości