Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Dokładnie! Nie ma co sie czepiac wyglądu zwodników,mają dobrze grac a nie wyglądac,do tego rywale będą się ich bac ,a co do sylwetki to Rooney i Tevez wyglądają niczym rugbysci,więc napewno bedzie ich trudno powalic na glebe.

Carlos zostal chyba wypożyczony ostatecznie na 2 sezony?
04-08-2007 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Skull napisał(a):Carlos zostal chyba wypożyczony ostatecznie na 2 sezony?

Na 2 sezsony z opcja definytywnego wykupienia czyli jesli transfer nie wypali nie bedziemy stratni, w co watpie.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-08-2007 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo666202 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ciampel napisał(a):Ma niezłą posturę i z Waynem powinien się wspaniale uzupełniać, ba! - uważam, iż na samą myśl o konfrontacji z tą dwójką "czołgów" obrońcy mogą mieć pełne majty.

Właśnie o tym pisałem a co do mojego komentarza na końcu ostatnie postu to sorka nie wiem co mi na mózg padło ;] Wiem, że się wygląd nie liczy tylko umiejętności i mam nadzieję, że ten duet Rooney Tevez będą mieli na koncie w końcówce sezonu po 20 bramek Big Grin (przynajmniej)
04-08-2007 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Tak więc na debiut Teveza długo nie bedziemy musieli czekac.
W środe gramy w jednym czasie 2 sparingi i Ferguson obiecal zaprezentowac Carlosa w jednym z nich - mam nadzieje ze w Dunferline gdyż to bardziej wymagający rywal.
05-08-2007 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Zagrać ma również Nani, Anderson i Owen Hargreaves. Skład robi się szerszy, co oczywiście napawa optymizmem. Niebawem do zdrowia wróci Scholes, Ole, Gary, może Saha (choć z nim nigdy nic nie wiadomo) i będzie można spokojnie patrzeć w przyszłość oraz walczyć na kilku frontach, bo zmienników pod dostatkiem.

Carlos ma pewnie małe zaległości w przedsezonowych przygotowaniach, ale niedługo zostaną one zniwelowane. Ciekaw jestem tylko, czy Fergie da mu szansę w meczu inauguracyjnym z Reading, czy może zdecyduje się na wczorajszy manewr z ataku - Giggs i Roo...

capo di tutti capi

MUSC PL
06-08-2007 08:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ciampel napisał(a):czy może zdecyduje się na wczorajszy manewr z ataku - Giggs i Roo...

...Który był dla mnie kompletnym niewypałem.Sam Rooney nie umie grać na szpicy,a Ryan niezbyt pasuje na cofniętego napastnika.
Według mnie SAF musi zaryzykować,wstawiajac do pierwszego składu Teveza i Owena.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-08-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cytat:- Do tego, by spokojnie obronić tytuł potrzeba mi jednej osoby, Carlosa Teveza - w ten sposób menedżer Manchester United, Alex Ferguson, zachwalał napastnika West Ham, który według brytyjskiej prasy w najbliższych dniach ma zostać "Czerwonym Diabłem"
Sam zawodnik wypowiada się bardzo buńczucznie: - Jeśli jestem w formie, taranuję wszystko jak czołg. Gości z Chelsea także rozjadę - zapowiada Tevez. Być może MU będzie jego ostatnim klubem w karierze, bowiem Argentyńczyk zapowiedział, że karierę zakończy w wieku 28 lat, czyli za cztery sezony.

- Do tego czasu chcę zdobyć wiele pucharów i pieniędzy. Tak dużo, że dalsze granie nie będzie miało już sensu - mówi piłkarz.

Bardzo ciekawy artykul. Jesli to prawda, ze Carlos chce w wieku 28 lat zakonczyc kariere, to pozbywanie sie Rossiego bylo bledem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-08-2007 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
A może jakieś źródło? Tylko oryginału, a nie polskiej strony. Wg mnie takie wypowiedzi to odpowiedź na głupie pytania dziennikarzy.

I teraz się będziecie martwić, że Tevez będzie w United tylko 4 sezony i co będzie potem :shock:
06-08-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
No w sumie Pejter masz racje. Chyba za bardzo pospieszylem sie z tymi zapowiedziami :wink: Tez mi sie to wydawalo troche glupie, ale trudno. Oby to byly tylko wymysly prasy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-08-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja się nie martwię, bo moim zdaniem jest to tylko wymysł prasy i nic więcej. Kończąc karierę w wieku 28 lat to troszkę głupie, przecież można spokojnie jeszcze dobre 4 lata pograć. Nie zawracam sobie takimi plotami głowy, dla mnie ważne jest, żeby Tevez był w formie i strzelał dużo dla UNITED.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-08-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Hmmm jestem b. zdowolony z transferu Teveza do nas - Tevez-Roo, może to właśnie bedzie ten magiczny srodek jak kiedys York-Cole Wink


Co do tych, ktorzy maja cos do wygladu Teveza - Ciekawe jak wy byscie wygladali wychowujac sie w biedzie, w slumsach Buenos Aires ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-08-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Red napisał(a):Hmmm jestem b. zdowolony z transferu Teveza do nas - Tevez-Roo, może to właśnie bedzie ten magiczny srodek jak kiedys York-Cole Wink


Co do tych, ktorzy maja cos do wygladu Teveza - Ciekawe jak wy byscie wygladali wychowujac sie w biedzie, w slumsach Buenos Aires ;]


No wlasnie co wy macie do jego wygladadu? Nie chodzi o to zeby byl piekny, zle zeby strzelal dla nas duzo bramek, prowadzil nas z Rooneyem do sukcesow.
Szczerze watpi zeby oni grali niczym Yorke-Cole. Oni rozumieli sie bez slow, nie patrzac mogli zagrac pilke wiedzac, ze bedzie tam partner. Teraz bedzie gral Rooney z Tevezem i moze oni tez w jakis sposob utworza historie i stana sie legenda.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 08:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Red napisał(a):Co do tych, ktorzy maja cos do wygladu Teveza - Ciekawe jak wy byscie wygladali wychowujac sie w biedzie, w slumsach Buenos Aires ;]

Wybacz, ale nie widzę związku.
Smile

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-08-2007 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #29
 
Tevez wreszcie nasz... czekam na jego debiut jako Red Devil Big Grin
10-08-2007 14:25
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Nareszcie już się wszystko wyjaśniło, jestem z tego bardzo zadowolony i zdecydowanie spokojniejszy o Teveza jako już gracza UNITED. Debiut przewidywany na derby z City, czyli prawdopodobnie Carlitosa ominą dwa ligowe spotkania Diabłów Smile Ale ważne jest, że już wszystko się wyjaśniło.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-08-2007 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości