Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tow: FC Seul 0-4 Manchester United (20.07.2007)
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Tow: FC Seul 0-4 Manchester United (20.07.2007)
Już w piątek kolejne spotkanie na Asia Tour. Pierwszy mecz zremisowaliśmy 2-2, ale zaprezentowaliśmy się nieźle. Co myślicie o składzie na ten mecz? Jak obstawiacie?

Zapraszam do dyskusji.
17-07-2007 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2
 
Pejter napisał(a):Co myślicie o składzie na ten mecz? Jak obstawiacie?

Chetnie bym zobaczył Kuszczaka oraz nowe nabytki, tzn. Naniego i Owena bo Andersona i Teveza (oby przyszedł!) to nie da rady...

Mecz o nic, mecz - sprawdzenie.

amor patriae nostra lex
17-07-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Również mam nadzieję, że chociaż jeden z nowych piłkarzy pokaże się w piątek na boisku. Z pewnością meczu nie obejrzę, bo mam spore problemy z tym, ale od czego są powtórki? Smile Kuszczaka również chętnie zobaczyłbym w bramce, zresztą, z pewnością wielu innych dostanie szansę gry, tak więc wszystkiego się można spodziewać.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-07-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zashi napisał(a):Chetnie bym zobaczył Teveza

Wątpie by do tego meczu cos ruszylo w jego sprawie,ale nawet jesli to on bedzie wypoczywal po Copa America podobnie jak Anderson wiec zapomnij :wink:

Ale Kuszczaka również chetnie bym zobaczyl!
Tak samo Pique i Rossiego !

Jesli mecz pokaże jakas stacja dajcie szybko znac 8)
18-07-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Skull napisał(a):Tak samo Pique i Rossiego !

Pique i Rossi grali w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju (Pique w U20, a Rossi U21) i również mają wolne od Alexa na ten Asia Tour. Chociaż to trochę dziwne, bo np. Nani też grał w ME U21, a pojechał z drużyną.
18-07-2007 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Skull napisał(a):
Zashi napisał(a):Chetnie bym zobaczył Teveza

Zashi napisał(a):Chetnie bym zobaczył Kuszczaka oraz nowe nabytki, tzn. Naniego i Owena bo Andersona i Teveza (oby przyszedł!) to nie da rady...

Wyciales kilka słow i zupelnie przekreciłes moją wypowiedz. Napisałem, ze Andersona i Teveza na pewno nie zobaczymy :roll:

amor patriae nostra lex
18-07-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ten mecz powinien byc latwiejszy od meczu z Urawa, o ile dobrze pamietam i dwa lata temu mielismy problem z Diamonds.

Licze na wystep Martin'a i Bardsley'a ktorzy nie dostali szansy z Urawa.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-07-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Hargraves, Gibson i Martin na pewno nie zagrają w tym spotkaniu z powodu kontuzji. Być może wystąpi Nani, choć jeśli już to pewnie nie w pierwszym składzie. Również chciałbym zobaczyć Bardsleya i Kuszczaka, którzy nie dostali szans w pierwszym spotkaniu, a także Evansa i Simpsona, którzy podobali mi się w meczu z Urawą.
19-07-2007 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Chętnie w takim meczu zobaczyłbym zawodników, których mało miałem szansę widzieć w akcji. Mowa oczywiście o nowych nabytkach (czyli został chyba tylko Nani), dodatkowo z chęcią zobaczyłbym Kuszczaka w bramce. Dodatkowo zawodnicy, którzy wrócili z wypożyczeń- no po prostu taki pół-rezerwowy skład. Może niektórzy udowodniliby swoją wartość by dostać szansę gry w "first team"?

Co do samego meczu- wynik nie jest tutaj chyba najważniejszy, bo chodzi o to, aby wypróbować piłkarzy, nowe taktyki oraz wyciągnąć wnioski mające pomóc w nadchodzącym sezonie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-07-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nani jeszcze dzisiaj nie trenował chyba na pełnym obciążeniu z tego, co widziałem na zdjęciach z treningu, ale szanse na występ jutro ma.

Zapomniałem jeszcze o Eaglesie, który przebywa z Diabłami w Azji, a w meczu z Urawą nie znalazł się nawet na ławce. Może też miał jakiś drobny uraz? Mam nadzieję, że zagra minimum kilkanaście minut w Seulu.
19-07-2007 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Pejter napisał(a):Mam nadzieję, że zagra minimum kilkanaście minut w Seulu.

Zagrał i strzelił bramkę, zresztą bardzo podobną do tej, którą zdobył w pamiętnym meczu z Evertonem (2:4) Tongue

Wynik mówi sam za siebie, chyba nie trzeba pisać, że grali dobrze, bo przecież to oczywiście. Oczywiście cieszy zwycięstwo, pomimo, że sparing zawsze morale drużyny podniesie się. Czekam na jakąś powtórkę w kochanym Polsacie Sport, jeżeli uda mi się obejrzeć na obczyźnie Smile

UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-07-2007 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bardzo dobry mecz United, szczególnie w pierwszej połowie, ale już od początku było widać, że przeciwnik jest dużo słabszy od poprzedniego.

Przy pierwszej bramce Ronaldo bardzo ładne podanie Roo do Crisa, Eagles trochę odciągnął mu obrońcę i Portugalczyk bez problemów dał MU prowadzenie.

Druga bramka - wspaniała piętka Ronaldo do Eaglesa i po raz kolejny Chris pokazuje, że strzelać potrafi. Znowu tuż przy słupku, tak jak wtedy z Evertonem.

Przy trzeciej bramce też asystował Ronaldo. Podanie do Rooneya na wolne pole. Mocny strzał i bramka.

W drugiej połowie graliśmy już dużo gorzej po kilku zmianach. W 60 minucie Evra po podaniu Giggsa ustalił wynik.

Edwin i Tomek spokojny mecz, nie mieli zbyt wiele do roboty.

Bardsley na prawej stronie przyzwoicie, ale bez takiego blasku w ataku jak Simpson, który zmienił go w drugiej połowie. Silvestre nienajgorzej na lewej. Rio i Vida pewnie. Evans, który wszedł na ostatnie 10 minut również bezbłędnie.

Eagles bardzo ładnie na prawej stronie. Znowu zaimponował bramką. Brakowało mi jednak jakichś rajdów, odważniejszych akcji - trochę się bał zaryzykować. Czasami nie rozumiał się zbyt dobrze z Rooneyem czy Ronaldo, ale ogółem występ jak najbardziej na plus. Carrick i O'Shea solidnie w środku pomocy, ale bez rewelacji. Tak samo Scholes, który zmienił Michaela. Evra wyśmienity mecz na lewej pomocy, przypieczętowany bramką.

Ronaldo bardzo dobrze jako taki łącznik między pomocą a napadem. Gol i dwie asysty. Rooney asysta i bramka, również dobry mecz. Giggs nieźle w drugiej połowie jako zmiennik Ronaldo, zaliczył asystę. Smith prawie niczego nie pokazał.
20-07-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Kuba_^^ napisał(a):Czekam na jakąś powtórkę w kochanym Polsacie Sport, jeżeli uda mi się obejrzeć na obczyźnie

Jutro rano o 8:50 jest retransmisja 8)
Rowniez cieszy mnie zwycieztwo jak i dobra forma Ronaldo ktory w drugim meczu zdobywa drugą bramke!
Fajnie że młodzi dostają szanse,Eagles swietnie ją wykorzystal. Teraz czekam juz tylko na jakis debiut :roll:
20-07-2007 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Mi sie bardzo podobala asysta Ronaldo przy golu Eagels'a - wiadomo w jego stylu. No i asysta Giggs'ego przy golu Evry.

Ronaldo po raz kolejny pokazal, ze najblizszy sezon moze byc toczony pod jego dyktando, 2 mecze - 2 gole, dwie asysty. Swietnie...

Cieszy w koncu gol Rooney'a, ladnie zamieszal w polu karnym...

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Oglądalem tylko pierwszą połowe i jak dla mnie to nie bylo jakies porywajace widowisko... rywal grał wrecz fatalnie!
Jesli mialbym kogos pochwalic z druzyny przeciwnika to jedynie brazylijczyka Ricardo. W naszych szeregach swietnie radzil sobie Ronaldo,czarowal zwodami i szybkoscią.
Na pochwaly zasluzyl rowniez Evra,nie za bramke,lecz ze swietna gre i jeden "trick" ktorym osmieszyl 2 zawodnikow Seul!
22-07-2007 05:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości