Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tow: Manchester United 2-3 Inter (01.08.2007)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Tow: Manchester United 2-3 Inter (01.08.2007)
Juz 1 sierpnia mecz towarzyski z Interem na Old Trafford, czyli mistrz Wloch kontra mistrz Anglii. Na pewno SAF bedzie chcial uzyskac dobry wynik w konfrontacji z tak dobrym zespolem, wiec pewnie na boisko wybiegnie silna 11 a potem szanse dostanie moze pare zoltodziobow, co mysliscie o meczu ? Zapraszam do dysksuji.

Under The Boardwalk - United Warriors
28-07-2007 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
No w tym meczu warto postawic na mocnych zawodników!
Jezeli sprawy dobrze by sie układały to zawsze można wpuscic w drugiej jakiegos młodego gracza.

Licze na to że Owen sie wykuruje i bedzie mogl zadebiutowac.
Co z Andersonem? kiedy ma dolaczyc do kadry?
28-07-2007 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Wreszcie wymagajacy przeciwnik, bo ci w Azji to sie prawde powiedzmy...Pierwszy sklad musi grac, tzn. ten ktory bedzie dostępny, bo nie warto ryzykowac kontuzji. Ogolnie trzeba pokazac, ze Premiership jest lepsze niz Serie A :twisted:

amor patriae nostra lex
28-07-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Bardziej wymagajacy przeciwnik, spotkanie z pewnoscia bedzie o wiele ciekawsze od tych w Azji. Fergie wystawi dosc mocna jedenastke, ale na pewno nie zabraknie mlodych Smile Licze przede wszystkim na ciekawe spotkanie i wystepy nowych zawodnikow UNITED Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2007 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Skull napisał(a):Co z Andersonem? kiedy ma dolaczyc do kadry?

Wydaje mi się, że powinien dołączyć już jutro, ale do końca nie jestem pewien. Dobrze by było, gdyby mógł wystąpić z Interem.
29-07-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Media spekuluja, ze w meczu z Interem zagra Owen Hargreaves, takze Anglik jest bardzo blisko debiutu, oby byl gotowy na mecz z Reading, bo ja go widze na srodku z Misza w tym meczu Wink

Co do skladu, pewnie z tylu Rio z Nema, po polowie moze wskoczy Evans.

Na skrzydlach Ronaldo z Giggsem, mozliwe, ze w srodku zagra Nani, albo zasti po polowce Giggs'ego.

Z przodu Roo, na zmiane z Smith'em albo... ?

Under The Boardwalk - United Warriors
29-07-2007 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wojtek3 napisał(a):Z przodu Roo, na zmiane z Smith'em albo... ?

...albo sir Alex da szansę Rossiemu. Dobrze by było, żeby Włoch mógł się pokazać menedżerowi i udowodnić swoją przydatność.
29-07-2007 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):...albo sir Alex da szansę Rossiemu. Dobrze by było, żeby Włoch mógł się pokazać menedżerowi i udowodnić swoją przydatność.

Przydalo by sie, ale znajac Fergusona jescze odsunie wystep Wlocha w UNITED po dluzeszje przerwie. W koncu mogla by dojsc do skutku saga z Tevezem i doszlo do skutku odejscie Smith'a. Bo skonczy sie, ze Alan zostanie a Carlos nie przyjdzie.

Mam nadzieje, ze i Anderson dostanie szanse z Interem, zapoznawcze 15-20 minut.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-07-2007 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mam gorącą nadzieję na ujrzenie wreszcie Rossiego w barwach United. Najprawdopodobnie Fergie bedzie chciał sprawdzić Ovena w środku i zobaczyć jak sobie radzi w grze z Giggsem i Ronaldo na skrzydłach. Nani pewnie dostanie szansę od pierwszych minut i mam nadzieje, że będzie mu pomagał Rossi. Na końcówkę wpuszci pewnie Eagelsa który prezentuje się ostatnio wyśmienicie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-07-2007 07:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Stojkovic napisał(a):Nani pewnie dostanie szansę od pierwszych minut i mam nadzieje, że będzie mu pomagał Rossi

Jeśli Nani to raczej na skrzydle, bo tak grał w Asia Tour. Poza tym coś znowu z kostką ma i Ferguson raczej nie będzie ryzykował.

Stojkovic napisał(a):Fergie bedzie chciał sprawdzić Ovena w środku

Jego występ również jest bardzo wątpliwy - miał/ma zapalenie ścięgna kolanowego. Widać, że ostatnio nie jesteś na bieżąco z informacjami.
31-07-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #11
 
Przed kilkunastoma minutami zakonczył sie towarzyski mecz z Interu z Arsenalem. The Gunners wygrali 2-1. My, oczywiscie jako lepszy klub niz Arsenal, nie mozemy byc gorsi...

amor patriae nostra lex
31-07-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Pejter napisał(a):Widać, że ostatnio nie jesteś na bieżąco z informacjami.
:lol:

Zobaczymy jaka będzie 11 na ten mecz. Oby jak najlepsza, bo to chyba jeden z ostatnich sprawdzianów przed sezonem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-07-2007 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Może i jest to sparing, jednak swoje zrobi w psychice obu trenerów, a także zawodników. Nie chodzi tutaj bynajmniej o sam wynik, lecz o styl gry. Jesteśmy już w zaawansowanym etapie przygotowań do sezonu, piłkarze mają w nogach dziesiątki przebieganych kilometrów, zresztą w przeciwieństwie do Interu Mediolan, który rozgrywki ligowe zaczyna znacznie później.

Powiem krótko - gramy o prestiż i dobre humory przed ważnym starciem o Community Shield. Dzisiejsze spotkanie jest również pierwszym przed własną publicznością w tym sezonie, co powinno zmotywować Diabły do przywitania się w mistrzowskim stylu ze swoimi kibicami Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2007 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Nie wiecie czy jakis kanał bedzie transmitował to spotkanie?

Przynajmniej jasna jest sprawa jesli chodzi o linie ataku na ten pojedynek - Rooney & Smith bo Ole i Saha nie są zdolni do gry,a wiecej napastników nie posiadamy...

Mam nadzieje ze to wygramy,ogladalem 2 odsłone ich starcia z Arsenalem i powiem że Kanonierzy śmiało po nich jezdzili!
01-08-2007 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo666202 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja też myślę, że powinniśmy zagrać mocnym składem, aby pokazać, że Premiership jest silniejsze od Serie A 8) Nani, Owen i Anderson mogliby się pokazać w tym meczu, ale co się upiecze to nie uciecze ;p Na pewno zobaczymy ich w akcji jak nie dzisiaj to trochę później :wink:
Glory Man United!
01-08-2007 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości