Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester United 1-1 Chelsea (05.08.2007)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CS: Manchester United 1-1 Chelsea (05.08.2007)
Juz 5 sierpnia WIEKSZY mecz towarzyski, czyli Community Shield na Wembley. Zagraja UNITED - mistrz Anglii oraz zdobywca FA Cup - Chelsea Londyn. Czy trenerzy wyegzekwuja podstawowe jedenastki ? Wygra UNITED, Chelsea ? Piscie co mysliscie, ostatni powazny sprawdzian przed meczem z Reading.

Zapraszam do dyskusji.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Będzie ciężko, ale oba zespoły są osłabione, więc nie ma co narzekać na kontuzje.

Dla mnie to nie jest mecz towarzyski, tylko dość prestiżowe spotkanie i puchar do zdobycia. Jeśli jednak nie wygramy, nic się nie stanie.

Myślę, że składy będą mocne, choć może nie najmocniejsze.
02-08-2007 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Wojtek3 napisał(a):mecz towarzyski

Ja wiem czy towarzyski? Zawsze to jakies trofeum...

I my, i Chelsea ma problemy z kontuzjami, wiec sklady moga byc troche dziwne, ale co z tego. Liczy sie zwyciestwo! :twisted:

GO GO UNITED! :twisted:

amor patriae nostra lex
02-08-2007 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Licze przede wszystkim na ciekawe widowisko i rowna gre. Oczywiscie mam nadzieje, ze zwyciezy UNITED, ale jesli to trofeum zdobedzie Chelsea to plakac nie bede, bo to nie jest jakas wazna tarcza. Oba zespoly maja maly szpital, zadna druyzna nie wyjdzie mocnym skladem, ale powinno byc szybkie spotkanie Smile

COME ON UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-08-2007 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Zauwazcie, ze gdy Ferguson mowi o poczwornej koronie nie mowie o CS, tylko o CC, FA Cup, LM i Prem. Jest to zwykla tarcza, ale zawsze cos.

Mecz Community Shield to typowe przedsezonowe spotkanie, ktore ma na celu uzbieranie jak najwiecej kasy na cele dobroczynne. Nie jest to zadne, prestizowe spotkanie o puchar, typowy sparing, na ktory przyjezdza masa kibicow ( jest to ostatnie spotkanie przed Barclays wiec sporo osob sie stawia, w tym roku juz bedzie na Wembley ).

Pisanie o tym meczu w charakterze meczu o prestiz, uzyskanie przewagi psychologicznej jest totalnym nieporozumieniem. Jest to typowy sprawdzian dwoch mocnych ekip z poprzedniego sezonu, trenerzy zazwyczaj wystawiaja pol rezerwowe sklady, by zawodnicy nie doznali zaraz przed rozpoczeciem rozgrywek kontuzji.

Na koniec wygrany zespol dostaje tarcze, ktora owszem, jest jakims swego rodzaju pucharem, ale nie jest wazna tak jak inne trofea, chocby CC. Jest to bardziej podziekowanie za mecz, za przyjscie kibicow, uzbieranie kasy.

Odkad pamietam, zawsze dostawalismy w dupe w CS, pamietam nawet mecz z Arsenalem, kiedy Jeffers wraz z Colem wyzywali sie na Ole i P.Neville'u ( poprawcie mnie jesli to nie bylo CS ).

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dla mnie samo spotkanie z Chelseą to już cos wiecej niż mecz towarzyski! Do tego jest jeszcze nagroda w postaci Tarczy.
Trzeba takie prestiżowe spotkania wygrywac dla zgromadzonych kibiców jak i po to by morale wzrosły po porażce z Interem.

Jak dla mnie to będzie wielki mecz i zagrają Podstawowi zawodnicy w obu ekipach. Czy Canal+Sport to pokaże?
03-08-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Man Utd (from): Van der Sar, Kuszczak, Brown, Bardsley, Pique, Simpson, Ferdinand, Vidic, Evans, Silvestre, Evra, Ronaldo, Fletcher, O'Shea, Carrick, Eagles, Giggs, Rooney.

Tak wygląda kadra United - brakuje wielu nazwisk: Nev, Ole, Louis, Owen, Anderson, Nani, Tevez, Heinze... Zarówno my jak i Chelsea mocno osłabieni, jednak ja do tego meczu podchodzę na luzie, co innego, gdybyśmy grali z Liverpoolem. BTW W ataku trochę pusto Smile


Skull napisał(a):Czy Canal+Sport to pokaże?
Tak, 5 sierpnia, 15.50.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-08-2007 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Skull napisał(a):Dla mnie samo spotkanie z Chelseą to już cos wiecej niż mecz towarzyski! Do tego jest jeszcze nagroda w postaci Tarczy.
Trzeba takie prestiżowe spotkania wygrywac dla zgromadzonych kibiców jak i po to by morale wzrosły po porażce z Interem.

Jasne, po to jest tarcza, zeby ja wygrac, jednak ja pokazuje, to z perspekrtywy angielskich kibicow, ktorzy na Wembley zgromadza sie glownie po to by wydrzec gardlo, oraz wspomoc dobroczynnie jakas tam akcje. Puchar, tarcza czy tam nagroda schodzi na drugi plan, spotkalem sie z okresleniem BIG FRIENDLY MATCH i takim sie poprostu posluguje.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nieważne kto wygra,ważne żeby UNITED zagrało bardzo dobre spotkanie.Obie drużyny mocno osłabione w większości przez kontuzje.Jeśli wygra Chelsea Mourinho na pewno będzie mówił że jak przegraliśmy ten mecz to i przegramy w lidze i nie wygramy w Premiership. :roll:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-08-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
ziomo napisał(a):Jeśli wygra Chelsea Mourinho na pewno będzie mówił że jak przegraliśmy ten mecz to i przegramy w lidze i nie wygramy w Premiership

Nie zawracaj sobie głowy tym co mówi Jose!
On specjalnie prowokuje,ale moim zdaniem powinien zdac jakis umiar bo jest w premieship od niedawna a szacunek dla Fergusona sie należy,nawet Wenger to wie! I te słowne wojny Arsena z Fergim mnie bawiły a Mourinho mnie denerwuje!

Obie ekipy bez wielu swoich czołowych zawodników ,mimo wszystko licze na dobre widowisko bo juz sie ustawiłem z kolegami na piwko 8)
04-08-2007 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
W meczu ma podobno zagrac Lampard ze zlamanym palcem u nogi z USA, z ktorym gral w meczu z Rangersami takze. Dla mnie plota a jak tak sie stanie, to sztab Chelsea jest nie powazny...

Sklad UNITED ma byc identyczny z meczu z Interem, szanse ma dostac Darren i Silvestre. Mozliwe, ze zagra tez dwoch mlodych zawodnikow.

COME ON UNITED!

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 03:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jest to wazny mecz dla obu druznyn pod wzgledem psychologicznym. Druzyna, ktora zwyciezy w tej batalii bedzie na pewno mentalnie silniejsza na poczatku sezonu, niz przegrani.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-08-2007 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Grzeho napisał(a):Jest to wazny mecz dla obu druznyn pod wzgledem psychologicznym. Druzyna, ktora zwyciezy w tej batalii bedzie na pewno mentalnie silniejsza na poczatku sezonu, niz przegrani.

Jakiej batalii ? Jaki wzgled psychologiczny, obydwie ekipy podejda do tego meczu na luzie, wiadomo, jesli Chelsea walnie nam 3 bramki jak Inter przed meczem z Reading to mozemy sie martwic, jednak nie ma co robic z tego meczu jakiegos ' wiekszego ' spotkania.

Batalia zacznie sie 12 sierpnia, teraz gramy ciagle mecze towarzyskie.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Wojtek3 napisał(a):obydwie ekipy podejda do tego meczu na luzie

Założymy sie że tego luzu nie bedzie ? :lol:

Wojtek3 napisał(a):nie ma co robic z tego meczu jakiegos ' wiekszego ' spotkania.

Dla mnie jest wielkie i chce by United skopało im dupe :wink:
05-08-2007 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Skull napisał(a):Dla mnie jest wielkie i chce by United skopało im dupe Wink

Zgadzam sie ze skullem. Przeciez zwyciestwo z Chelsea bedzie bardzo budujace dla samych zawodnikow, a i kibice bardzo sie uciesza.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości