Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(01.09) Manchester United - Sunderland 1-0
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1
(01.09) Manchester United - Sunderland 1-0
Co to będzie za mecz. Powrót Keane`a na Ola Trafford, na pewno bedzie przywitanie. Sir Alex Ferguson vs. Roy Keane. Mam nadzieje, ze wygra ten bardziej utytułowany, bardziej doswiadczony. W ogole duzo ex-diabłow bedzie wracac...

amor patriae nostra lex
26-08-2007 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
W piłce nie ma miejsca na sentymenty, nie mówiąc już o lidze angielskiej. Ciekawi mnie, w jaki sposób kibice przywitają Keano, jednak podczas meczu trzeba zapomnieć, ile ten zawodnik niegdyś dla nas znaczył - wszyscy powinni się skupić na przedłużeniu passy zwycięstw. Sunderland zanotował dobry start, jednak z każdym meczem z podopiecznych Irlandczyka schodziło powietrze. Wczoraj przegrali z Liverpoolem na Stadium of Light 0-2 i szczerze powiedziawszy, nie wyobrażam sobie straty punktów w meczu z beniaminkiem.

COME ON UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
26-08-2007 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Na pewno RED ARMY zgotuje jakies powitanie KEANO, jakis ciekawszy doping fanatykow ze Stretford moze bedzie mial miejsce, nie wiem jak to bedzie koolidowalo z mecze FC UNITED, w kazdym badz razie Keane poczuje sie jak u siebie w domu..

Ostatni mecz Sunderlandu na Old Trafford to 0-0 jednak wtedy byly to zupelnie dwie inne ekipy, musimy teraz wygrac by utrzymac te 5 pkt straty do czolowki, nie powinno byc zle...

Wracaja : McShane, Miller, Richardson, Yorke, Cole, Keane Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
26-08-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Będzie ciekawie, bo po boisku pobiega trochę byłych Diabłów Smile Jednak nie można na to patrzeć, trzeba ten mecz po prostu wygrać jeśli się myśli o obronie tytułu mistrzowskiego. Mam nadzieję, że ze Sunderlandem zagramy o wiele lepiej niż z Tottenhamem i wygramy pewniej, a nie jednym golem. Również nie wyobrażam sobie straty punktów, tylko zwycięstwo.

C'MON UNITEEEEEEEED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-08-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Oby Ci wszyscy ex zawodnicy United nie chcieli czegos udowodnic bo bedzie nie ciekawie 8)
Mam nadzieje że w tym spotkaniu zobaczymy już Luisa Sahe bo gra z osamotnionym Tevezem to jak gra bez niego :?
Rywal mało wymagający,lecz patrząc na nasze męczarnie może byc różnie,mimo wszystko licze na 3 pkt i pojechanie po Sunderlandzie :twisted:
27-08-2007 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Wojtek3 napisał(a):Richardson

Z tego co wiem,Kieran nabawił się kontuzji i na 99%nie wystąpi w meczu z UNITED.

Z Sunderlandem zwycięstwo musi być.Nie możemy dać siary i pzregrac z beniaminkiem tej klasy!Myślę że Red Army przygotuje diabelskie powitanie Roya i innych ex-diabłów.Oby wrócił już Sahabo nie mogę patrzeć jak Tevez męczy się osamotniony w napadzie.


C'Mon UNITED

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-08-2007 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
ziomo napisał(a):Myślę że Red Army przygotuje diabelskie powitanie Roya i innych ex-diabłów.

myślę że SAF ośmieszy Sunderland :twisted: wystawi najmocniejszy skład jaki ma wzanadżu, Anderson i Saha prawdobodobnie zagrają w tym meczu więc Carlos będzie miał kolegę w ataku :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
27-08-2007 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
matimanutd napisał(a):myślę że SAF ośmieszy Sunderland wystawi najmocniejszy skład jaki ma wzanadżu

OK moze i tak ale jezeli kontuzjowany jest Rooney, Cris zawieszony a i nie wiadomo czy Anderson i Saha zagraja w tym meczu (miejmy nadzieje ze zagraja) to jaki mozna wystawic sklad?? Tongue

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
27-08-2007 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
stal_mielec napisał(a):OK moze i tak ale jezeli kontuzjowany jest Rooney, Cris zawieszony a i nie wiadomo czy Anderson i Saha zagraja w tym meczu (miejmy nadzieje ze zagraja) to jaki mozna wystawic sklad?? Razz

Za wcześnie na zawracanie sobie głowy ewentualną wyjściową jedenastką, jeszcze będzie czas. Wszystko zależy od zdrowia zawodników, którzy na dzień dzisiejszy nie są jeszcze w pełni sprawni, a w ciągu kilku dób wiele się może przecież wydarzyć. Fergie na pewno ma swoje warianty, a nawet w przypadku ponownej absencji Sahy i Andersona, jakoś ten skład skleci.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-08-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wojtek3 napisał(a):Wracaja : McShane, Miller, Richardson, Yorke, Cole, Keane

I van der Gouw jako trener bramkarzy Big Grin

Musimy wygrać. Sunderland, pomimo przewidywań, nie jest aż taką rewelacją. Powinien spokojnie się utrzymać, ale raczej nic poza tym.
27-08-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Pejter napisał(a):Sunderland, pomimo przewidywań, nie jest aż taką rewelacją. Powinien spokojnie się utrzymać, ale raczej nic poza tym.

Faktycznie myslalem, ze bd grali lepiej, ale moze zaczeli tak zle jak my i potem beda grali lepiej 8) Co do meczu to nie widze innej opcji jak zwyciestwo. Roy Keane na pewno zostanie godnie powitany na Old Trafford Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-08-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Keano po raz kolejny wzmocnił swoją ekipę, jeszcze przed potyczką na Old Trafford. Nowy zawodnik na Stadium of Light to Danny Higginbotham. "Black Cats" w środku tygodnia polegli w Carling Cup ze słabym Luton i mimo małej rangi całych rozgrywek, atmosfera w szatni miała prawo się popsuć. Oczywiście bez względu na wszystko jedyną możliwością byłoby zwycięstwo UNITED, ale w obliczu takiej sytuacji mam nadzieję, że zdołamy przy okazji podreperować sobie jutro bilans bramkowy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-08-2007 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
A więc przed nami drużyna Roya Keane'a. Jestem ciekaw jak były podopieczny Sir Alexa radzi sobie w roli trenera, bo jak na razie to mam tylko suche fakty, które rokują dość dobrze. Jednak nie ukrywajmy, że United i Sunderland to różnica klas, dlatego nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak wygrana United i to nawet więcej, niż jedną bramką. Liczę na pierwszą bramkę Teveza (który według niektórych juz ją zdobył w poprzednim spotkaniu), bo zawsze napastnikowi potrzebna jest bramka do takiego odblokowania.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
31-08-2007 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ciampel napisał(a):Danny Higginbotham.

Kolejny ex diabel w ekipie Keane'a, dodac mozna do tego, ze Roy stara sie takze o Darren'a Gibsona.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-08-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wojtek3 napisał(a):dodac mozna do tego, ze Roy stara sie takze o Darren'a Gibsona.

Ale w grę wchodzi tylko wypożyczenie. Moim zdaniem, byłoby to dobre posunięcie. Gibson mógłby się pokazać.

Mecz musimy wygrać. Wejdźcie sobie w dział Następny mecz u nas - statystyki są powalające Tongue
01-09-2007 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości