Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 0-1 Manchester United (15.09.2007)
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Everton 0-1 Manchester United (15.09.2007)
Wszystko o następnym ligowym starciu. Swoje spostrzeżenia napiszę jutro.

Zapraszam do dyskusji! Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-09-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
No to ja zaczne.

Mecz wazny jak kazdy.Wiadomo,trzeba wygrac.Przeciwnik ciezki,zwlaszcza, ze w tym sezonie prezentuja wysoka forme.3 zwyciestwa,remis i porazka.Mozna powiedziec,ze ten mecz bedzie prawdziwym sprawdzianem dla nas.Zobaczymy czy otrzasnelismy sie z poczatkowego szoku w tym sezonie.

W zeszlorocznej edycji ligii na wyjezdzie wygralismy z Evertonem 2:4.Przypomne,ze przegrywalismy juz 2:0 ,lecz podnieslismy sie.W tym meczu zadebiutowal i zdobyl swoja pierwsza bramke dla United Criss Eagles.

Z meczu na mecz jestesmy coraz silniejsi,gramy lepiej.Saha wyzdrowaial.Byc moze w tym meczu pojawi sie Garry Neville.No i na pewno nie zabraknie juz CR7.Moim zdaniem damy rade i wygramy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-09-2007 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mecz z Evertonem,na pewno do łatwych należeć nie będzie."The Toffies" mają wysoka formę,i trudno będzie z nimi wygrać.Dużym wzmocnieniem będzie powrót C.Ronaldo,oraz Louisa Sahy.Dobrze by było,gdyby mógł już zagrać Neville.Na ten mecz musimy być w 100%skoncentrowanym.

Myślę,że zagramy takim zestawieniem:

VdS
Brown(Neville)---Rio---Nema---Evra

CR7---Scholes----Hargeaves----Nani

Anderson
Tevez(Saha)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-09-2007 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zwycięstwo z Everton jest niezbędne. Wygrywając na trudnym terenie, jakim jest Goodison Park, zawodnicy United nabiorą pewności siebie i wiary w to, że wszystko można zmienić :wink:

Dobrze, że wraca Ronaldo, bo może nasz atak już taki drewniany nie będzie. Spotkanie prawdopodobnie wygra drużyna, która będzie do niego lepiej przygotowana mentalnie, dlatego mam nadzieję na to, że Tevez wreszcie zagra na miarę oczekiwań.
02-09-2007 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
ziomo napisał(a):Anderson
Tevez(Saha)

Żartujesz sobie? Pewnie nie oglądałeś ostatniego meczu i głupoty wypisujesz. Anderson musi jeszcze ostro potrenować, by zasłużyć na miejsce w pierwszym składzie. Saha - Tevez to jedyna opcja.
03-09-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Pejter napisał(a):KanT napisał:
Anderson
Tevez(Saha)


Żartujesz sobie? Pewnie nie oglądałeś ostatniego meczu i głupoty wypisujesz. Anderson musi jeszcze ostro potrenować, by zasłużyć na miejsce w pierwszym składzie. Saha - Tevez to jedyna opcja.

to samo bym powiedział, anderson zagrał swój pierwszy mecz nie pokazał nic to dlaczego ma grać w pierwszej 11, a co do ataku to Roo jedzie na Goodison Park więc może SAF zdecyduje że były gracz Evertonu zagra w tym meczu :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
03-09-2007 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
matimanutd napisał(a):to samo bym powiedział, anderson zagrał swój pierwszy mecz nie pokazał nic to dlaczego ma grać w pierwszej 11
To samo można też napisać o Tevezie - zagrał parę spotkań, w których też nic jeszcze nie pokazał, a 45 min. Sahy w meczu z Sunderlandem przyćmiło występy Carlosa i Andersona razem wziętych.
Louis to numer jeden w ataku na mecz z Evertonem, w parze zagra pewnie z Tevezem i oby Carlitos pokazał w końcu pełnię swoich umiejętności grając w 4-4-2.
Wayne'a nie ma co przedwcześnie przywracać do gry, lepiej niech dojdzie do pełnej sprawności i nie ryzykuje pogłębienia urazu.
03-09-2007 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Thevil napisał(a):To samo można też napisać o Tevezie - zagrał parę spotkań, w których też nic jeszcze nie pokazał, a 45 min. Sahy w meczu z Sunderlandem przyćmiło występy Carlosa i Andersona razem wziętych.

Zalezy co rozumiesz pod pojeciem przycmil, jak zdeklasowal to jestes w bledzie. Zagral poprostu lepiej.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-09-2007 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Wojtek3 napisał(a):Zagral poprostu lepiej.

Dokladnie, ale pamietajcie, ze to dopiero jeden mecz i nie wiadomo, co sie stanie w nastepnym. Mam nadzieje, ze Saha dojdzie do swojej optymalnej formy i bedzie nas cieszyl swoimi bramkami. Ja bym nie lekcewazyl roli Teveza, ktory na prawde bardzo pracuje, ale narazie nie strzela bramek, z czego napastnik jest rozliczany. Moze z Evertonem sie przelamie...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-09-2007 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wojtek3 napisał(a):
Thevil napisał(a):To samo można też napisać o Tevezie - zagrał parę spotkań, w których też nic jeszcze nie pokazał, a 45 min. Sahy w meczu z Sunderlandem przyćmiło występy Carlosa i Andersona razem wziętych.

Zalezy co rozumiesz pod pojeciem przycmil, jak zdeklasowal to jestes w bledzie. Zagral poprostu lepiej.

Chodziło mi o to, że przez 45 min. Louis pokazał jak powinien grać napastnik w United i zrobił więcej niż Tevez i Anderson w dotychczasowych swoich meczach.
I w gwoli ścisłości - nie jestem antyfanem Carlosa, tylko oceniam jego grę w moim odczuciu.
04-09-2007 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja byłem zwolennikiem transferu Teveza, ale spodziewałem się po nim znacznie więcej. Napastnika rozlicza się ze zdobytych goli, a póki co Argentyńczyk nie potrafi znaleźć drogi do bramki rywala. Dlatego mimo wszelkich sympatii, wniosek nasuwa się jeden - jeśli ktoś "przebłyskiem geniusza" zasłużył na grę w pierwszej jedenastce na szpicy, to tą osobą jest na chwilę obecną Saha Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
05-09-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja mam tylko nadzieje, ze w pojedynku z Evertonem zagramy nasza optymalna i sprawdzana taktyka, czyli : 1-4-4-2 , bo gra w takim ustawieniu wychodzi nam zdecydowanie najlepiej. Obrona i bramka to wiadomo, w pomocy Nani, Heargraves, Scholes, Ronaldo. W ataku Saha z Tevezem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-09-2007 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ciampel napisał(a):Ja byłem zwolennikiem transferu Teveza, ale spodziewałem się po nim znacznie więcej. Napastnika rozlicza się ze zdobytych goli, a póki co Argentyńczyk nie potrafi znaleźć drogi do bramki rywala. Dlatego mimo wszelkich sympatii, wniosek nasuwa się jeden - jeśli ktoś "przebłyskiem geniusza" zasłużył na grę w pierwszej jedenastce na szpicy, to tą osobą jest na chwilę obecną Saha Wink

Jesli rozliczasz napastnika po 3,5 meczach rozegranych w UNITED to nie mamy o czym rozmawiac, Saha z Sunderlandem mistrzowskiego meczu nie pokazal, fakt strzelil bramke, ale bylo widac, ze takim ustawieniem grac nie potrafimy, i dopoki nie wroci Rooney, tak nasza gra bedzie wygladc.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-09-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ciampel napisał(a):Dlatego mimo wszelkich sympatii, wniosek nasuwa się jeden - jeśli ktoś "przebłyskiem geniusza" zasłużył na grę w pierwszej jedenastce na szpicy, to tą osobą jest na chwilę obecną Saha

Dokładnie! I pisalem o tym jeszcze przed sezonem,że Saha obok Roo jest dla mnie pewniakiem jesli chodzi o podstawe,a Tevez musi zasluzyc, udalo mu sie wbic do skladu tylko dlatego ze pozostali doznali kontuzji.

Wojtek3 napisał(a):Jesli rozliczasz napastnika po 3,5 meczach rozegranych w UNITED to nie mamy o czym rozmawiac

Zatem dlaczego Ty rozliczas Eaglesa ktory gral duzo mniej niz Tevez? Gdyby cala kadra byla dostepna,to na chwile obecna Tevez ,Giggs,Carrick i Anderson ława.

Co do meczu to ciężko cos napisac,zreszta do spotkania jeszcze sporo czasu i wiele moze sie wydarzyc,przeciwnik do słabeuszy nie nalezy i jesli zagramy słabo jak do tej pory to nie bedzie kolorowo! Mimo wszystko licze na to ze nasza gra bedzie wygladac lepiej po powrocie Ronaldo i Sahy !
05-09-2007 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ciampel napisał(a):Napastnika rozlicza się ze zdobytych goli, a póki co Argentyńczyk nie potrafi znaleźć drogi do bramki rywala.

No jakoś w poprzednim sezonie to, że Rooney przez długi czas nie strzelał ci nie przeszkadzało. Z Teveza robi się kozła ofiarnego, bo nie strzelamy bramek. Gdybyśmy wygrywali mecze/strzelali gole to nikt by się do Carlosa nie przyczepił i większość mówiłaby, że dużo walczy i tylko szczęścia mu brakuje.
05-09-2007 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości