Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto lepszy, czyli 1999 i 2008...
David Carver Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kto lepszy, czyli 1999 i 2008...
No właśnie. Sir Alex Ferguson wielokrotnie powtarzał, że obecna ekipa która prowadzi jest najlepsza w histori jego pracy w MU. Dodatkowo jak sam powiedział "W przypadku zwycięstwa potwierdzę że jest to najlepsza druzyna którą prowadziłem".

No muszę przyznać, że z jednej strony ciężko mi się z tym zgodzić. Po pierwsze drużyna z 1999 roku nie jest wcale mniej utytułowana od obecnej. Ba jest nawet lepsza. To przecież ona zdobyła The treble. Obecna "tylko" Puchar Europy i Mistrzostwo. Czy aby nasz coach nie przesadza?

Czym wg. Was kierował się sir Alex bo mi to naprawdę ciężko pojąć? Dlaczego ta ekipa jest lepsza od tej z 1999? Czy chodzi tu o styl wygrywania czy o coś innego?
22-05-2008 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja zaznaczyłem odpowiedź"trudno powiedzieć".Naprawdę,ekipa z 1999 roku,jeśli chodzi o poziom gry,niczym się nie różniła od dzisiejszej drużyny.
22-05-2008 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
A ja zaznaczyłem ekipe z 1999 dlatego, że nie mieliśmy wtedy tak szerokiego składu jak teraz(tzn. mieliśmy ale poziom zawodnikow którzy siedzą na ławce rezerwowych teraz a wtedy jest nie do porównania)) a jednak potrafilismy zdobyć The Treble. Poziom gry w Anglii był bardziej wyrównany, w gre nie wchodziły aż tak wielkie sumy pieniężne jak teraz. Owszem teraz poziom gry w Anglii jest wyższy ALE ......9 lat temu składy były bardziej wyrównane i pieniądze zrobiły swoje !!!

we're FC United - we're going up
22-05-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #4
 
Lepsza ekipą jest ta wspołczesna, ponieważ aktualnie graczą są lepsi fizycznie, maja wiekszą wytrzymałość, są lepiej wyćwiczeni. Takie coś jak technika nie różni się zbytnio, ale tamto przewaza szalę na ekipe z 2008 roku.

amor patriae nostra lex
23-05-2008 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wg (po wg się nie pisze chyba kropki, co? Wink ) mnie lepsza była ekipa z '99. Wątpię czy dzisiejszy zespół byłby w stanie rozegrać taki mecz jak 3:2 w Turynie, nie mówiąc już o finale w Barcelonie.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
23-05-2008 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości